Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

hm én kicsit félteném azt a nagy kijelzőt csak ugy hurcolászni a notebookot sem vágom be a honom alá magabiztosan pedig az azért jobban védi a TFT-..
egyébként nem rosz cucc szvsz.. viszont az árra horrorisztikus... ennyiért vehet az ember egy fullos VAIO-t vagy akármit... 550.000FTááh

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2) AlBundy válasza TexT-BoY (#1) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Van VAIO is ilyen kicsi, csak az nem tablet:

[kép]

[Szerkesztve]

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#3) aronocs válasza AlBundy (#2) üzenetére


aronocs
tag

Ez is tabletnak nez ki, csak eppen cradle-ben van, meg van hozza csatlakoztatva egy billa. Szinte minden tablethez lehet ilyesmit kapni.

Aut inveniam viam aut faciam.

(#4) AlBundy válasza aronocs (#3) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Igen, csak a tablet-nek vmi spéci oprendszere van, ennek pedig egy normál WinXP Prof. És ehhez gyárilag jár a bölcső és a billentyűzet is.

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#5) aronocs válasza AlBundy (#4) üzenetére


aronocs
tag

Monjduk a Sony hires arrol, hogy soha nem ugy csinalja a dolgait, ahogy masok. Hogy ez elony vagy hatrany, azt ki-ki dontse el, azt viszont nem lehet elvitatni, hogy baromi jo a dizajn, amit visz.

Aut inveniam viam aut faciam.

(#6) Lars


Lars
őstag

Üdv.

Horror ára van ennek a masinának.
Lehet hogy én vagyok szűk látókörű, de szerintem ennyi pénzért már egy nagyon jó és kicsi laptopot lehet kapni, ami szerintem sokoldalúbb.
Ez egy ilyen divat valami. Nem tetszik és kész. Lenne ennyi pénzem, biztos valami mást vennék belöle.
Ja. Valaki aki lát benne fantáziát, árulja már el hogy hol jobb egy ilyen cucc, mint egy laptop. Köszönöm. (ja természetesen egy árban és méretben kb ekkora laptopra gondolok.)

(#7) aronocs válasza Lars (#6) üzenetére


aronocs
tag

Bővebben: link

Ez ugyan csak egy velemeny, de lehet, hogy megfontolando, minden esetre erdekes.
Azt hiszem addig nem lehet palcat torni egy olyan eszkoz felett, ami meg nem volt a kezedben.

respect

Aut inveniam viam aut faciam.

(#8) Csigapa válasza Lars (#6) üzenetére


Csigapa
tag

Rengeteg olyan munka van, ahol nincs lehetőséged asztalra tenni a gépet: építőipari kivitelezés, felmérés, geodézia, környezetvédelem, mezőgazdaság, bármiféle raktározási logisztikai feladat és még sorolhatnám. Ez nem azért van hogy tetszen neked, hanem, hogy a ''terep''-munkához egy kézben tartva, a tollal dolgozni lehessen. Szerinted azért nincs rajta billentyűzet mert így kúlabb? Vagy mert nem fért bele az árába? És aki ilyet vesz az hazaviszi, falnak támasztja, rádug egy usb-s billt és kvára örül hogy áromszor annyiér vette mint a szomszéd Feri bátyó? :U
Azér vette inkább, mer amikor a szomszéd ekszel táblázatba akarta összeírni az állatait beleejtette a drága laptopját a tehénszarba, és ő nem akar így járni. :)

[Szerkesztve]

Ne egyél mosatlan rajzszöget!!!

(#9) Lars válasza Csigapa (#8) üzenetére


Lars
őstag

Nemtom. Egy kis notit szerintem kézben is lehet tartani. Mondjuk lehet hogy vannak bizonyos helyek ahol ez valamivel praktikusabb. Az ára viszont akkor is sok.

(#10) Lars válasza aronocs (#7) üzenetére


Lars
őstag

Nem volt a kezemben, azért is kérdeztem hogy szerintetek mire jó egy ilyen cucc.
Nekem minden esetre nem lenne praktikus, és ennyi pénzem meg végképp nincs rá.

(#11) X-COM


X-COM
nagyúr

egyre jobban kezdenek tetszeni ezek a tabletek, sok vacak papír helyett, csak bekarcolnám onenote-ba, akár ácsingózva

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#12) AlBundy válasza Lars (#10) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Nekem ez a kis Sony volt a kezemben, próbálgattam egy kicsit. Picit szokatlan, de könnyen meg lehet szokni :)

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.