Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Új Sony DVD/CD-RW kombó meghajtó (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) .:ADAM:.


.:ADAM:.
aktív tag

Kiváncsi lennék egy teszre.

.:tweaKntuniNg.tk:.

(#2) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Nem egy olcsó darab.
Egyépként nem vagyok a SONY cucokal megelégedve mivel nem a minőség hanem a nevet fizettetik meg velünk!
Túl sok a negatív élményem! :o

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Nem tudom lehet hogy csak én vagyok ijen negativ de vólt az ismeretségemben már nem egy SONY termér ami nem nyerte el a tetszésemet mivel Pl: nem tudott rendesen bizonyos CD ket beolvasni, vagy írni ill. elég rendesen melegedett a hangjárol nem is beszélve nem tudom mi ennek az oka de már több esetben is tapasztaltam ezt a hibát a forgalmazóse tud mit csinálni a válasz mindig ugyan az ez SONY! Szóval nem vagyok tölle elszálva. :(

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4) L3zl13 válasza zsolt501 (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Sony optikai meghajtók régen híresen rosszak voltak. De most már kíváncsi volnék a 2 szabványos DVD íróikra.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Most sem jobbak talán egyszer jó lessz! :F

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#6) eddie303 válasza zsolt501 (#5) üzenetére


eddie303
őstag

Nem vagy egyedül, sajnos, nekem is volt negatív élményem, s sajnos nem csak annyi, hogy nem olvasott egyes dolgokat rendesen.... A haveromnak van egy õsrégi 48x-osa, az még a repedt CD-t is olvassa most is, de az az egyetlen Sony, ami él még.... A többi elõszeretettel megvárta, míg a garanciaidõ lejár, aztán szépen csendben elhallgattak... Á barátnõmék Sony DVD-ROM-ja se külonb eset.... :( Amúgy rossz Sony írót még nem láttam, csak olvasókat.... De ugyanaz a kínai gyártmány az is.... :( Legalábbis az a verzió, ami idekerül....:O

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#7) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Szóval nem vagyok egyedűl.
Sőtt az ismerösömnek van egy Pioneer DVD 106s tipusu olvasoja ami eléggé érzékeny a nyersanyagra ill. hogy mivel volt írva. :F

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#8) MLaca


MLaca
őstag

So** CD olvasók és írók úgy hullottak, mint a legyek. Bármilyen más noname CD olvasó-író jobb volt... És ráadásul hangosak is.

http://mlzphoto.hu/

(#9) Gismo


Gismo
addikt

HI!
Nem értek egyet a Sony optikai meghajtókat ócsárolókkal, merthogy az 52xx*x Író úgy ír 53,06x-osan mint a szél(ez a haveré) és az 52x Sony cd-meghajtó 53x-osan simán olvas. Az én 52x Sony-m 54x-esen is tud olvasni.

Ja és a 40x Sony és a 48x Sony nem Sony hanem az akkor még szar Lite-on volt,de már a Lite-on is nagyon jó minőségű cuccokat csinál (lásd TDK Cyclone annak a bele is Lite-on,csakúgy mint a Sony-nak).

(#10) _Volkovy_ válasza Gismo (#9) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Talán azért nem értesz egyet mert neked nem volt egymás után 6db 48x Sony,garis csere keretén belül.

(#11) Gismo


Gismo
addikt

HI!
Mert nem volt rá szükség én már egy 52x-est nyúzok egy jóideje és nincsenek ilyen problémák.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Új Sony DVD/CD-RW kombó meghajtó (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.