Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Takashi


Takashi
aktív tag

Nem is tudom, nem rossz, de valahogy nem az igazi. Lassan a Nokia is beáll a sorba a Samsung mögé, és ontani fogja az egyforma slide-telókat. Ennél már csináltak sokkal szebbet is a fiúk! Bár ha elég olcsó lesz a magyarországi ára, akkor lehet sikeres is akár...

七転八起

(#2) ByB


ByB
addikt

Szándékosan van eltolva oldalirányba a két rész? :F Így nem valami bizalomgerjesztő...

(#3) Pompi válasza ByB (#2) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nincs az eltolva szvsz, hanem kicsit oldalról van fotózva :D

Feel Good Inc.

(#4) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

''A Nokia 6288-sal készített videofilmeket megszerkeszthetjük''
Ez a szoftver vajon felrakható lesz a 6280-ra is?

(#5) Loretto


Loretto
veterán

Nagyon tetszik ez a style. De az a 325 euro soknak tűnik. :(

Soirée...

(#6) blueMerle válasza Loretto (#5) üzenetére


blueMerle
veterán

Szerintem nem olyan sok. Úgyis ez csak kezdöár, és nagyon gyorsan lecsökken valami értelmesebb összegre. Aki induló árral vesz mobilt az egy.... :W

(#7) Jégkokó válasza blueMerle (#6) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát igen, de ez nem csak a mobilokra igaz, hanem mindenre.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8) Coyote2000 válasza ByB (#2) üzenetére


Coyote2000
őstag

bocs, de ezen ROTFL :DDD :DDD :DDD
Amugy miert van mindig olyan deja vu erzesem, amikor a korabban minden teren innovativ Nokia uj telefonjainak designjat meglatom? Mintha elakadt volna a fejlodesben... a 6230 utan mar csak az N es E kategoria kap meglepo formatervet, az S40esek teljesen atlagosak, mi tobb, szurkek, ''laposak''... ez mar a 6320i-re is igaz volt.

[Szerkesztve]

(#9) Mac!


Mac!
aktív tag

Ez vajon a ''hideg kék'' vagy a fekete? :DDD
A cool-t még csak-csak sikerült lefordítani, de a white már gondot okozott. ;]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#10) Athos07 válasza Takashi (#1) üzenetére


Athos07
senior tag

Azért én erős túlzásnak érzem a Nokia ezen lépését a Samsunghoz hasonlítani. Ha jobban megnézzük ezen, és az elődjén kívül gyakorlatilag csak a 6111, 6270 és az N80 hozható még fel, ha az európai slide-Nokiákról beszélünk (meg majd az 'N95', és az 5200/5300 páros... majd). Szóval ilyen egyértelműen tökugyanolyan telókat (szerintem) nem olyan sok van: 6070/6080/7360, 6111/5200, 6233/6234... de nagyjából ennyi (manapság).

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#11) Petester


Petester
senior tag

Valami hír/tapasztalat valakinek a telefonról?

Nem várható valamikor esetleg tesztben részletes róla? Lécci! Hm? :))
Döntő a reakciótok, mert eleddig olvasva a Nokiás teszteiteket, sokkal könnyebben megtaláljátok benne (a gyártóra gonlolok) a hibát, mint más közkedvelt gyártóknál... :P

Kössz!

[Szerkesztve]

(ó\_!_/ó)

(#12) róland válasza Petester (#11) üzenetére


róland
veterán

6280-am van, s volt a kezemben a 6288 is. Még mindig a 6280-ra szavazok. Sokkal jobb az anyagminősége.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#13) Petester válasza róland (#12) üzenetére


Petester
senior tag

Kinézetre nekem is jobban tettszik a 6280-an, de nem túl biztató, amit hallottam róla...
Így elnézve, hogy minden fizikai paramétere megegyezik mindkettőnek, merem kockáztatni, hogy az előlap/billentyűzet kompatibilis (pl: 6230/6230i)

(ó\_!_/ó)

(#14) Petester


Petester
senior tag

Sziasztok!
Várható valami cikk erről kicsit részletesebben? Kaváncsi lennék, hogy változott e valamit a 6280-hoz képest!
Vagy vkinek esetleg tapasztalata vele?
Kössz

(ó\_!_/ó)

(#15) Kronk


Kronk
őstag

Már több helyen kapható. :R
Electroworld pl: 85000 HUF :))

http://totesz.myminicity.com/

(#16) ragazzo


ragazzo
őstag

Ahogy elnézem,a Nokia is elég jól belelendült a szétcsúsztatható telefonok gyártásába.Persze előnyükre válik az újítás.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#17) Kronk


Kronk
őstag

Belső infó szerint a vodánál kb. dec. elejétől lehet kapni. Persze csúszás előfordulhat. Árat nem tudok...

http://totesz.myminicity.com/

(#18) Petester


Petester
senior tag

Már láttam 70 ezerért is. De engem inkább a változása érdekelne. Remélem nem vagyok vele egyedül.

(ó\_!_/ó)

(#19) Petester


Petester
senior tag

Nocsak! A jodafon osztogat normálisabb telefonokat is a Nokiák közül? Elég gyér volt eddig a felhozatal e téren. Legalább is ami az én érdeklődésemet érinti...

(ó\_!_/ó)

(#20) Ricardo


Ricardo
félisten

Ezt összerakhatták volna rendesen :(

(#21) Kronk


Kronk
őstag

Melyik a legfrissebb szoftver a 6288-hoz?
Milyen benne a nokia menü, és milyen a vodás?

http://totesz.myminicity.com/

(#22) P.C.


P.C.
csendes tag

Elég kihalt egy topik, pedig már egy páran hiányolták hogy nincs külön topikja a 6288-nak. Talán ha a nevében bene lenne a 6288 akkor többen megtalálnák a keresővel is. ( Pl.: [Re: Hír] Új slide mobil a Nokiától: 6288. )

No mindegy, lehet hogy mégsincs kereslet erre!?
Lehet egyedül vagyok! :O

Üdv:

P.C.

(#23) blueye válasza P.C. (#22) üzenetére


blueye
veterán

Különösen, hogy ezzel a névvel akár E65 topic is lehetne. :)

(#24) P.C. válasza blueye (#23) üzenetére


P.C.
csendes tag

Kérvényezzük a topik átnevezését!

Ha nem teszik meg akkor megyünk tüntetni! :DD

Üdv:

P.C.

(#25) Viktor0610 válasza P.C. (#24) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Inkább írjatok v.melyik 6280-topikba -lévén, a két telefon nagyjából u.az.
[Re: Hir]-topikot egyébként sem nevezünk át.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#26) P.C. válasza Viktor0610 (#25) üzenetére


P.C.
csendes tag

Én kérek elnézést! :DDD

De akkor is sztem értelmetlen címet kapott a ''Hír'', lehet hogy a két telefon ugyanaz de mégis csak van egy külön (kihalt) topikja ennek is.

Nincs más megoldás, átnézek a 6280 topikba is, megint!

Én köszönöm!

Üdv:

P.C.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.