Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Niquis


Niquis
aktív tag

Pffff.... nem szoktam pusztán a teljesítménytől hasraesni....de ez azért üt.:)
Igaz, nekem a desktop gépek a referenciáim.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#2) anulu


anulu
félisten

brutális!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) Dassler


Dassler
őstag

Nem is rossz. Csak mostmár lasan lehetnének dolgok, amivel ki is lehetne használni a különféle pci-e slotokat. Bár valszeg úgyis mindent ráintegrálnak a lapokra, néhány megoldástól viszont el bírnék még mindig tekinteni a jövőben.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#4) velizare válasza Dassler (#3) üzenetére


velizare
nagyúr

pl valami scsi raid kari? az zúzna benne... :U

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5) Dassler válasza velizare (#4) üzenetére


Dassler
őstag

pl...hamár szerver meg munkaállomás.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#6) Adrian Mole


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog (1)

Kérek karácsonyra Jézusktól!
Bár nem tudom, mire használnám, nem megy rajra gyorsabban a Word. ;)

42

(#7) LordX


LordX
veterán

Egy kis kiegészítés: a 20 vonal mindkét chipben szabadon konfigurálható 4 db eszköz között. Tehát 16+2+1+1, 8+8+4, vagy akár 6+6+6+6 is lehet (bár ez utóbbi max úgy, hogy 8x slotba 2 vonal nincs bekötve.)

(#8) Zordkaszás


Zordkaszás
senior tag

Kicsit gyengének hangzik :))
Szvsz szerver oprendszerek és hardverek terén még várni kell a PCIe támogatásra, ott van pl helyette a 64 bites PCI :DDD

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#9) erdoke válasza Zordkaszás (#8) üzenetére


erdoke
titán

Sztem Iwilléknél már jó ideje van PCIe VGA-s Opteron lap. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#10) Dassler válasza Zordkaszás (#8) üzenetére


Dassler
őstag

De jó, bár mondjuk abba a RAID-kártyákon kívül már lehet firewire800-asokat is pakolni. Na nem mintha ilyeket használnék ;]



[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#11) anulu válasza erdoke (#9) üzenetére


anulu
félisten

így néz ki ezzel az új chippel:

Bővebben: link

elfogadnám, na!

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) janpotocki válasza LordX (#7) üzenetére


janpotocki
senior tag

igaz, a hírben leírt kiosztások az nvidia ajánlását tükrözik, és így nem is jön ki mindig a 20, hogy pl. a gigabit ethernetnek is maradjon szabad pcie csatorna.

(#13) Gorneck válasza Zordkaszás (#8) üzenetére


Gorneck
titán

Várni?! Dehogy kell várni, az IBM már régóta tolja a Pci-e-s szervereit!

Gorneck#1239

(#14) LordX válasza janpotocki (#12) üzenetére


LordX
veterán

Nem vágom, mit akartál pontosan mondani, de a chipsetbe épített GbE vezérlőnek nem kell külön PCIe vonal.. ''Diszkrét'' vezérlő meg a 4 eszköz / 20 vonal közül foglal egy egyet-egyet (ha jól tudom 1 vonal elég GbE-hez)

(#15) Pópa


Pópa
senior tag

hát ez brutál...

Trust is good, control is better!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.