Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csudri


csudri
őstag

Tizenvalahány év után ennyit sikerült kiokoskodnia a marketing osztálynak az eddig ''Intel Inside'' helyett? Hmm, nem semmi teljesítmény!

Azért ez a Vájv :D érdekes lehet. Bár azért a kétmagos p4 nem éppen csendes kis média pc-kbe való, hacsak lejjebb nem veszik az órajelét. :F

(#2) erdoke válasza csudri (#1) üzenetére


erdoke
titán

A gyártók jó eséllyel majd a Yonah magos verziót erőltetik. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#3) kowk válasza csudri (#1) üzenetére


kowk
tag

sok dc penyad volt mar, mi? megsugom 840est speedsteppel ott lehet hagyni filmet nezni passziv hutessel. ha UD is megy kozben, akkor azert mar meguti itt-ott a 70 fokot.

(#4) robyeger


robyeger
addikt

Jó hír a Celeron rajongóknak, hogy valószínűleg a 65nm Cerkák már 166Mhz FSB fognak repülni! ;)

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#5) marcee


marcee
addikt

Milyen sebességeken jön a Core Duo és mennyibe kerül a Dothan-okhoz képest kint?

\m/

(#6) Frigo válasza marcee (#5) üzenetére


Frigo
őstag

(#7) Male


Male
nagyúr

Ez az új logo... júúj... biztos az AMD nagyon megnyomta a sarkát :)

Mennyit dolgozhattak vajon rajta? 5 percet? Vagy a főnök kisfia használta a Paint-et? :))


Amúgy ez a közvetlenül a felhasználókat megszólító bigyó, ez nagyon nem tetszik nekem... kicsit olyan ''adok egy dobozt neked, működik, ne is akard tudni, hogy mi van benne'' jövőt sejtet.

(#8) Frigo válasza Male (#7) üzenetére


Frigo
őstag

Mert ezek főleg a''kapok egy doboz de nem a karom tudni mi van benne csak működjön '' felhsználóknak készül. :U

(#9) Male válasza Frigo (#8) üzenetére


Male
nagyúr

Addig nem is gond, amíg csak nekik akarják ezt eladni, amitől tartok hogy lassan csak ez lesz... (elsőre is ezt akartam írni, csak mostanában nem tudok fogalmazni :) )

(#10) erdoke válasza Frigo (#6) üzenetére


erdoke
titán

Nagyobb teljesítmény és hosszabb akkumulátoros üzemidő? Ez az izraeli fejlesztőbrigád tud valamit.
:Y

Azt hiszem, nagy csalódás nem lesz a Conroe se. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#11) atus33


atus33
tag

<@-oskodás>Még jó, hogy legalább a marketingesek beindultak, ha már egyszer a Netburst technikusok ''belesültek'' :).</@-oskodás>

. o O o .

(#12) Loha


Loha
veterán

Nekem nem tetszik az új logo. Ez olyan semmilyen de kétségkívül modern minimal.
De a réginek volt egyénisége és egyedisége szerintem... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.