Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudi


rudi
nagyúr

Újabb marketing/PR ''pirospont'' Kanadába: már rendes nevet sem tudunk találni a termékeinknek :) Nem értem, a múltban miért nem voltak következetedebbek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#2) Komplikato


Komplikato
veterán

Hát nem is tudom, ahelyett, hogy ráfeküdne az 580-as szériára, meg polirozná az SB600-at, hogy ne függjön az ULi-tól ... na mindegy. :(((

[Szerkesztve]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3) LordX válasza Komplikato (#2) üzenetére


LordX
veterán

A marketing-osztálynak túl sok köze nincs a fejlesztésekhez.. (Jó, az Intelnél van / volt ;] ) Szóval semmi energiát nem vontak el a fejlesztésektől.

(#4) X@b3e válasza LordX (#3) üzenetére


X@b3e
addikt

Hát ja, ehez aztán nem sok energia kellett, az tuti :D

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#5) Tsunami


Tsunami
senior tag

A vicc az egészben az, hogy valami atomláma ott kitalálja ezeket, és annyit keres havonta, hogy lizing nélkül vehet Porsche-t.

''három a kettő tizen''

(#6) HERR Z válasza Komplikato (#2) üzenetére


HERR Z
veterán

pont tegnap jelentették be hogy májusba jön

(#7) X@b3e válasza Tsunami (#5) üzenetére


X@b3e
addikt

Távol álljon tőlem védeni őket, de ettől azért vannak komolyabb teendőik is, és ez sem egy értelmetlen lépés volt. Inkabb az, hogy a termékciklus kezdetén nem gondoltak ilyesmire

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#8) orbano válasza rudi (#1) üzenetére


orbano
félisten

megirigyelték az nvidia geforce4 elnevezési mizériáját, megmutatják, hogy ők is tudnak ilyet :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Arra vagyok kíváncsi, hogy ettől vajon mennyivel lesz drágább... Mert ugye a marketingeseket is kell valamiből fizetni... És vajh mennyi dícséretet kaptak ezért a kivételesen kimagasló teljesítményért?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10) Fiery


Fiery
veterán

A hirbol kimaradt, hogy az ATI az Intel processzorokhoz szant CrossFire chipsetet (RD400) is atnevezte, szinten CrossFire Xpress 1600-ra.


Fiery

(#11) afterburner_


afterburner_
őstag

ha egyszer aranylag mukodokepesre sikerült miert ne adjak el uj neven:D

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#12) #96302336


#96302336
törölt tag

Ez besz@rás. Miért nem jó a régi név? Az Ati már nemcsak vga-t keresztel át, hanem alaplapot is. Éppen eléggé megzavart mindenkit, hogy mit , hogy is hívnak,és most megint egy újabb eset :D :D Maradok továbbra is Intelpárti. Ott legalább tudom kit hogy is neveznek :DDD

(#13) Foxi


Foxi
senior tag

Viszont aki ide és hasonló oldalakra jár az tudni fogja, hogy miről van szó, és azt is hogy volt ugyanez más néven korábban, aki viszont nem annak az új elnevezés logikusabb, a régiről meg úgyse fog tudni. Kivéve azt a pár embert aki most nagyon meglepődik majd és megy vissza reklamálni hogy én nem xpress1600 kértem ;] A szomorú inkább az, hogy ilyen kis időre se tudnak előre gondolkodni elnevezés ügyben:(

(#14) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Hát,hogy is mondjam:F... a szokásos ATi kavarás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.