Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WaterLo


WaterLo
aktív tag

A KT4 Ultrán milyen chipset lesz?

....What's up!....

(#2) Parci válasza WaterLo (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

VIA KT400 van :).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) WaterLo válasza Parci (#2) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Az ha jól tudom hivatalosan nem támogatja a DDR400-as modulokat.
Vagy rosszul tudom?

....What's up!....

(#4) corel


corel
csendes tag

Nekem lassan más egy hónapja KT4 Ultra alapom van, egy 1800+ Athlon XP procival, meg DDR 333-as rammal. És sehol nem hallottam még arról hogy támogatná a 400-ast, kivéve itt. Egyébként ilyen beáálítást nem találtam a biosban, csak 333-ig. De lehet hogy egy bios frissitéssel el lehet érni. Egyébként egy kurva jó alaplap. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Amúgy tesztekben 1-2%-al többet nyújtott mint a ASUS, vagy az EPOX. Asszem a tesztelo.hu-n találtam a teszet. Mind a három közül ő nyomta legjobb teljesítményt. Sokan jól leugaták már nekem, hogy miért nem ASUS-t vagy ABIT-et vettem, egy jó kis INTEL(szeméttel) procival. De engem ez mindaddig nem érdekel mig a szakadék a két proci között ekkor, árban, meg teljesítményben, merthogy ez az összállítás stabil, és odaveri a nyomorék 2ghz-s pentiumot. SZal csak ajánlom mindenkinek, egyébként az ára ugyanott van mint a hasonló ASUS és EPOX, vagy ABIT alapoknak.

<<<THE ONE>>>

(#5) robekri válasza corel (#4) üzenetére


robekri
addikt

2Gh-es pentium IV-et, ha nem rambuszos akkor amúgy is veri a ddr-es AMD.

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#6) Turmoil válasza corel (#4) üzenetére


Turmoil
senior tag

És melyik verzió??? Én már majdnem megvettem (a FISR verziót), de a VIA miatt fenntartásaim vannak a lappal kapcsolatban.

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#7) Turmoil válasza corel (#4) üzenetére


Turmoil
senior tag

Amúgy a cucc honlapján le van írva, hogy milyen korlátozások mellett tudja használni a DDR400-as modulokat. Csak MSI által bevizsgált és csak max 2 darabot. De van, amiből csak 1-et.

[L]http://www.msi.com.tw/program/products/mainboard/mbd/pro_mbd_detail.php?UID=356&MODEL=MS-6590[/L]

Mellette van link a BIOS-oskra is, de csak a 08.22-re datált 1.0 van kint.

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#8) Parci válasza WaterLo (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Jól tudod.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.