Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoz


Zoz
őstag

Ennek is BTC bele van, mint az elöző Gigabyte sorozatnak?
Ha igen, akkor messzire kerülendő!

(#2) polika válasza Zoz (#1) üzenetére


polika
senior tag

sokat kő még ahhoz várni hogy aktívan menekülni kelljen, és még akkor is ha megjelenik e szörny a magyar piacon akkor is lehet hogy fel lesz szerelve mindeféle elrettentő dologgal (gondolok pl magas ár)

(#3) Genun


Genun
tag

Na mostmár a gigabyte is gyárt optikai cumókat....mintha nem lenne elég :U

(#4) Genun


Genun
tag

Egyébként pioneer a király. :)

(#5) anulu válasza Genun (#4) üzenetére


anulu
félisten

cstalakozom! ha majd egyszer vmikor lecserélésre fog kerülni a DVR-105-öm, tuti, hogy maradok a Pioneernál! nagyon szívemhez nőtt a minőségével.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) Genun válasza anulu (#5) üzenetére


Genun
tag

Nekem DVR-106 van. :)

(#7) anulu válasza Genun (#6) üzenetére


anulu
félisten

2 héttel a DVR-105-öm megvétele után jelent meg... :( köpködtem mindenhova csak mellé nem :O a 106 ugye +/-?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) cajos válasza Zoz (#1) üzenetére


cajos
csendes tag

Hajrá! :)

Nekem egy Gigabájt DVD DUAL GO-W0404A íróm van. Pontosabban már a második, mert az első
egy félév alatt szépen kinyírta magát.

Nem leszek rá büszke, de remélem, még kitart egy ideig ... az biztos, hogy nem a megbízhatósága
miatt fogok rá emlékezni ... :(

Ez van ...

Kinek nem inge, ne vegye gatyára...

(#9) Genun válasza anulu (#7) üzenetére


Genun
tag

az az ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.