Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X@b3e


X@b3e
addikt

Úgy látom, az ATi belendült platformfejlesztés terén. A várva-várt Uli-t váltó déli hídjuk elkészültével erős konkurenciává válhatnak a felső kategóriában is az nForce lapokkal szemben.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#2) erdoke


erdoke
titán

Márpedig rövidesen bejelentik az SB650-et. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#3) Mackósajt válasza erdoke (#2) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Ez azért érdekes, mert pl. egy forgalmas webáruházban olyanokat olvastam egy alaplap alatt, hogy ''miután kipróbáltam ezt az alaplapot, és az ATI megmutatta nekem hogyan kell működnie egy jó chipsetnek, többet nem veszek nVidia szemetet'', stb. (Persze emlékezetből, és szabadfordításban.)
Nyilván vannak ellenkező tapasztalatok is.

Kérdés az is, vajon mennyire tudják anyagilag kihazsnálni azt, hogy most megugrottak a megrendeléseik, miután az Intel őket ajánlotta a saját leállított gyártású régi lapkakészletei helyett.

Azt jósolták egyébként, hogy az Xbox fejlesztés lezárultával az ATI nagyot fog dobbantani a videokártya piacon. Vajon lesz belőle valami?

Pedig eddig úgy tűnt, hogy az nVidia a nagy hal ebben a játszmában.

(#4) VargaI válasza Mackósajt (#3) üzenetére


VargaI
senior tag

ATI majd USM-nél lesz előnyben, most meg shader igényes játékoknál teljesít jól, lásd a PH-s tesztben is az x1900 előnye AoE 3-ban 1.5x-es, máshol viszont ''kevés'' a 16 pipa a 24-el szemben

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5) Dassler


Dassler
őstag

Már várom az új kombójukat, remélem, ez már jól sül el, mert akkor lehet, hogy a kövi gépem alapjának választom, ha AMD-t veszek. Ezt a 775/939 mizériát kihagytam...

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#6) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Kár, hogy még semmi hír új Inteles lapról.. :( AMD nekem nem kell... ;)

[Szerkesztve]

///

(#7) X@b3e válasza Frenky87 (#6) üzenetére


X@b3e
addikt

Biztos lesz Intel alá is. Az, hogy neked nem kell AMD, a Te bajod ;]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#8) Kubbi


Kubbi
tag

Szerintetek melyik az értelmesebb választás?
Nem sok infót találtam róluk... :(

ATI radeon Xpress 1100
NVIDIA GeForce Go 6150 PCI express

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.