Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Úgy látom a belépő szintű lapok egyik fő feature-e, hogy a hűtőborda kapcsa a nagyon közel lévő kondenzátorok felé néz. Hátha a user-nek sikerül letörni. Fasza!

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#2) erdoke


erdoke
titán

''Amint az tesztjeinkből kiderült, a nForce2 400 semmivel sem teljesít rosszabbul, mint az nForce2 Ultra 400, hiszen a rendszerbusz adatáteresztő képességének korlátai miatt a második csatorna önmagában nem javít a rendszer összteljesítményén.''

Amíg R9800Pro-val teszteltek, addig nem is fog rosszabbul teljesíteni. Próbáljátok meg egy gyenge, ne adj isten integrált videokártyás lappal, ahol a kártya a rendszermemóriához fordul némi segítségért. Szerintem ott komolyabb lesz a különbség, de olyan jelentősége sose lesz DDR busznál, mint a QPB esetén.

A legjobb aláírás a héten

(#3) c*


c*
aktív tag

nem nagyon lattam az arat
mennyit kostalhat . . .

(#4) Taky válasza c* (#3) üzenetére


Taky
senior tag

Láttam vhol bruttó 30E Ft körül.

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#5) Surranó


Surranó
aktív tag

30khuf, mint belépőszint?! ajjaj...

(#6) fokukac válasza Surranó (#5) üzenetére


fokukac
nagyúr

lesz az még olcsóbb is...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7) Esmein


Esmein
nagyúr

És akkor ehhez képest br. 28 a 8rda+ ami nem egészen belépő szint.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.