Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Barátnémnak meg is rendelem majd a Mobil Data 3-at.
Nagyon kedvezőek ezek a csomagok!

Samsung Galaxy A54

(#2) PEPE85


PEPE85
senior tag

Mi az, hogy februárig vannak ezek az árak? Utánna megint felemelik vagy mi:F

Hajrá 3G, most is azzal nyomom.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#3) Viktor0610 válasza PEPE85 (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Arról van szó, h. a Mobile Data 50-et december 1-ig történő megrendelés esetén jövőév február 1-ig 490 Ft-os, kedvezményes áron lehet igénybe venni.

Samsung Galaxy A54

(#4) Drótszamár válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


Drótszamár
őstag

És ha megrendeltem, akkor utána igénybe is _kell_ venni az akció végéig? Tehát le lehet mondani pl 1 hónap után, ha már nem kell, esetleg nem teccik?

Gondolom, ha lemondom, akkor csak dec1-ig rendelhető meg újra.

Erősen gondolkodom a csomagon. Pannon wap 400 FT, de ezzel nem jön be a többi wap oldal, cserébe ''ingyen van'' a mobil posta pop3.

Gondolok ennél a csomagnál már pörögnek a megabájtok. Mondujk 50 megát elég nehéz ellevelezni.
Ugye itt bejön minden (web, wap, pop3), és nincs semmi korlátozás?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#5) Viktor0610 válasza Drótszamár (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudok olyan kitételről, h. nem mondhatnád vissza az akciós időtartam alatt. Természetesen, lemondás után dec. 1-ig rendelhető az akciós áron.
Amennyiben POP3 alatt az e-mail-ek mobilon (nem WAP!!!) történő küldés-fogadását érted, a Mobile Data csomag mellé legjobb tudásom szerint meg kell rendeld a MobilPostát is (havidíjmentes, az SMS-értesítésekért fizetsz db.-onként 6,50 Ft-ot), a WAP és a net az tuti megy.

Samsung Galaxy A54

(#6) engusz


engusz
veterán

Igen baráti árak. Szerencsére az UMTS már nagyon jó sebességeket nyút, ahhoz képest, hogy valóban mobil, ELVIEKBEN bárhol elérhető. De kishazánkban eléggé meg kell küzdeni, ha pl. egy PCMCIA-os kártyát szeretne valaki, ami esetleg a 3G-t is támogatja.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) Drótszamár válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


Drótszamár
őstag

A mobilposta meg van rendelve, az sms értesítő ki van kapcsolva :), az összes e-mail címem át van irányítva ide.

Akkor ezek szerint menni fog minden :)
Amint lejár az általány GPRS pannonwap, egyből megrendelem ezt.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#8) GodHeart


GodHeart
senior tag

már meg is rendeltem! :)

anno fél éve pont a viszonylag egységes és ''olcsó'' adat /az összes többi szolálgtatóé drágább és kedvezőtlenebb volt számomra!/ díjazás miatt váltottam pannonra! Most meg ez? Égi manna kedves fórumozó társaim!! :)

[Szerkesztve]

(#9) Viktor0610 válasza GodHeart (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos lehetsz benne, h. ez menni fog még lefelé!!!
Csak szállna végre már be a 3G/adatcsomag ''háborúba'' a Voda is!!!
Amennyiben tovább így folytatja, megfontolom a számhordozást a PGSM-hez... :((

Samsung Galaxy A54

(#10) GodHeart válasza Viktor0610 (#9) üzenetére


GodHeart
senior tag

ezen nincs mit megfontolni :D pgsm rulez ;]

(#11) Atlantis válasza GodHeart (#10) üzenetére


Atlantis
veterán

Egyet kell értenem. Kíváncsi vagyok, itt Zalában mikor lesz valamilyen szélessávú elérésük.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12) landsmann1 válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


landsmann1
csendes tag

A levelezéshez nem csak a Mobilpostát lehet használni. Bármely pop3-as elérést nyújtó levelező szolgáltató használható. (Freemail, Vipmail, stb) A 400-as wappal lehet csak a Mobilpostát használni, a többi nem megy, mert azokhoz nem elég a wap elérés, net kell hozzá. Beállítás ugyanaz mint renbdesen, annyi külömbséggel, hogy a kimenő szervernek mindenképpen az smtp.pannongsm.hu-t kell beállítani, tehát nem a levelező szolgáltató smtp-jét, mert akkor nem fog menni. A Start, a 3, az 50, a 250, az 500 és az 1000-es csomagokat is egyaránt lehet használni wapra és netre. Az is mindegy hogy hogy EDGE, 3G vagy sima GPRS kapcsolattal.

Nem minden igazságos, ami annak tűnik.

(#13) Viktor0610 válasza landsmann1 (#12) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, tévedtem, a mobil e-mail dolgot sajnos nem vágom...

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.