Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ati_X_321


Ati_X_321
aktív tag

biztos jólesz!

ez az újfajta tápellátás elősegíti, hogy kisebb legyen a feszültség ingadozás, Vdrop terhelés alatt?

(#2) EasyR


EasyR
tag

Hoppá! Ez is jó lapnak tűnik!
Remélem hogy az Abit végre egy jó kis tuninglapot készít.
Lehet, hogy Asus Commando alternatíva lesz?
(Mármint nekem.)

;

(#3) karmester válasza EasyR (#2) üzenetére


karmester
senior tag

Van már a deszkának totyikja... várunk ide:

[link]


:)

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#4) fLeSs válasza Ati_X_321 (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

persze... :DDD
meg be is vásárol helyetted...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5) venember83


venember83
nagyúr

Gyonyoru, meg 1 50-60k-s deszka intel ala... :( Jobban orulnek vmi jobb via/sis-es deszkanak, ok is tudnak jo chipseteket gyartani, ideje lenne megjelenni es tarolni...

(#6) EasyR válasza karmester (#3) üzenetére


EasyR
tag

:)

Ha aktulis lesz, ott leszek!

Most még meg kell várni a teszteket! :D
(QuadGT vs Commando)

;

(#7) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Szakítottak az AB-s narancssárgával? Egyébként jól néz ki, vajon ez FSB-ügyileg jobban szerepel mint az AB9/Pro?

<< Heimdal >>

(#8) karmester válasza Retekegér (#7) üzenetére


karmester
senior tag

Az előzetes hírek szerint minden gond nélkül 500-as fsb környékén/fölött lehet hajtani a deszkát.... Legalábbis a Decemberi Taiwani alaplapgyártók kiállításáról a tudósítók ilyesmiket írkáltak. :)

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#9) erdoke


erdoke
titán

Hmm, 2 db eSATA, hatékonynak tűnő passzív hűtés. Részemről jöhet, feltéve ha normális BIOS-a és ára lesz.

A legjobb aláírás a héten

(#10) Ősember válasza erdoke (#9) üzenetére


Ősember
őstag

tul sokat vársz :D
amugy meg külsöre szimaptikus a lap, persze ez egyáltalán nem mérvado, csak ugy megjegyeztem. egy korrekt testre én is nagyon kiváncsi lennék :)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#11) R.Attila


R.Attila
tag

Jó ez a lap nekem is ABit om van(ABit AT8) de ez a lap SLI vagy CrossFire? :)

(#12) venember83 válasza R.Attila (#11) üzenetére


venember83
nagyúr

''bővítéshez egy PCI Express x16, egy (hosszú kivitelű) PCI Express x4 egy PCI Express x1 és két PCI aljzat biztosított.'' szerinted? :U Melyik fer el 1 foglalatban...

(#13) macilaci78 válasza venember83 (#12) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az egy kártyára integrált több GPU... Abból pedig szintén van NV és AMD is, hogy melyiket rakja bele az ember, azt már a ram dönti el! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) rup1u5 válasza Ősember (#10) üzenetére


rup1u5
nagyúr

én most egy korrekt női testre lennék nagyon kíváncsi......azt jól letesztelném..... :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15) venember83 válasza rup1u5 (#14) üzenetére


venember83
nagyúr

gondoltam en is erre, de nem vagyok eleg kotekedos kedvembe... azt en is letestelnem:D

macilaci78: nem mondod? Kar, h a forumozo nem arra gondolt :P

(#16) macilaci78 válasza venember83 (#15) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az vicces lenne, ahogy Ősember és venember83 kötöszködik... :DDD :P

Mellesleg szvsz előny, hogy nincsenek kondik a proci körül, kimondottan sivár az a terület...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Magyarországi forgalmazás várható időpontjáról, nincs valamilyen pletyka, mert nekem így elsőre tetszik a lap, és azt hiszem ez lesz az utódja az Asrock-omnak. Kíváncsi lennék a biosára, meg a memória kompatibilitására (mennyire válogatós), na meg persze az árára.

(#18) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Ez nagyszerű, reméljük za ára is kedvező lesz. :C

"Csak úgy mondom"

(#19) Ste


Ste
addikt

nagy kár, hogy a hang integrált :(
jobban szerettem a különálló kis modult hozzá ;)

(#20) Ati_X_321 válasza fLeSs (#4) üzenetére


Ati_X_321
aktív tag

nálunk anyu vesz mindent :)) ha szólok neki, hogy ez be vásárolni is tud, és meggyőzöm hogy kell a családba egy ilyen csoda, akkor talán hamarabb lesz meg az új gépem

[Szerkesztve]

(#21) #96302336 válasza venember83 (#5) üzenetére


#96302336
törölt tag

Nem hinném, hogy olyan drága lenne. Szerintem valahol az Asus P5B deluxe köré lövik az árát. (mert gondolom az ellenfelének szánják...)

(#22) szélerőmű


szélerőmű
tag

Megnyugtató látvány az AB9 és AB9 Pro után, hogy az IDE csatlakozó újra a megszokott pozícióba került :R Az egyre fogyatkozó fanatista floppy használókra is gondoltak :DDD :C

(#23) lazydog


lazydog
addikt

Lehet hogy mégsem AB9 Pro-t veszek, hanem majd ezt a bordát.
Úgy tűnik, ezúttal az AB9 minden apró hibájától mentes lapot alkottak Abit-ék. Ugyan semmi szükségem a CrossFire-re, sőt az extrém tuningra sem. Ezzel együtt azt hiszem hajlandó leszek, az elődjéhez képest pár ezressel többet virítani érte.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#24) ZaJanga


ZaJanga
tag

jónak igérkezik az AB9 és PRO hoz képest sokkal jobb az elrendezése!
Már csak az ára lesz érdekes és persze a tuning képességei!
:C

Ámítástechnika

(#25) Savage5


Savage5
senior tag

És egyre jobban hajlok az Abit felé... Pláne, ha az ára is kedvezőbb lesz.

...

(#26) Reac^ válasza Ste (#19) üzenetére


Reac^
őstag

Azért van még jópár dolog ami miatt DFI-t vennék (köztük amit említettél) :R

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#27) karmester válasza Ste (#19) üzenetére


karmester
senior tag

Akit komolyan érdekel a hang, az úgyis ESI, Maya, Audiotrak, vagy felső kategóriás Terratec cuccot pakol bele. A többi felejtős.... :)

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#28) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Korrekt lap. :R Lehet, hogy nem is volt olyan rossz ez a felvásárlás? ;]
Ha jó lesz az ára meg a bios ill. a support nagyon jó lehet.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#29) nn687


nn687
tag

fúj de lila :(

XXI. századi mese:...egyszer volt, hol nem volt, még az operációs rendszeren is túl...

(#30) Csaba_20_


Csaba_20_
őstag

A CPU tájékán feltűnik az újfajta, impulzusszélesség-modulációra (PWM) alapozó tápellátó áramkör.

Az összes alaplapon PWM elven működik a DC/DC konverter. Félreérthető fogalmazás?

(#31) AMD The Best


AMD The Best
tag

Nem semmi ez a lap :D meg várom, hogy olcsó legyen és veszek is egyet :D:D:D

A legjobb muay harcosok olyan ritkák, mint a tökéletes gyémánt. Élüket évek edzése metszi, technikájuk a tökéletességig csiszolódott, mint a csillogó gyémánt felszíne; pompázatosan gyönyörû, és ereje tökéletes!

(#32) westlake


westlake
félisten

jan 20-a az amcsi debutalas datuma..

Play nice!

(#33) szélerőmű


szélerőmű
tag

515 MHz FSB, ez már döfi [link]. Alig marad el Asus P5B-től.

(#34) BerryMoTo


BerryMoTo
csendes tag

2015-ben ilyen lapom van. Legstabilabb 775! :)

/MoTo/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.