Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marcee


marcee
addikt

mégcsak nem is a CPU-k teljesitményét növelte a frekvencia csökkentéssel (ez ugye azonos mag mellett elég érdekes lenne), hanem a rendszerét. De ez a változtatás nyilván csak memóriasebesség-érzékeny alkalmazásoknél pozitiv hatású...

\m/

(#2) Genialis válasza marcee (#1) üzenetére


Genialis
aktív tag

Valahol igazad van, de mondj egy olyan alkalmazást ami nem memóriasebesség-érzékeny...

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#3) marso válasza Genialis (#2) üzenetére


marso
tag

office
video lejatszas
passziansz :D

(#4) Den válasza marcee (#1) üzenetére


Den
veterán

csak hát az ember nem processzoron futtatja az alkalmazásokat, hanem rendszeren :)

www.simson4t.hu

(#5) Hacked_3922


Hacked_3922
csendes tag

Szerintem itt a Ghz-k világában már nem igazán a procisebesség a mérvadó. Valóban kevesebb energia befektetésével lehet költség és teljesítményhatékonyabb procit gyártani, ha a buszsebesség nő. A ti gépetekben miért nincs 2,8XP? Én pl. tökre meg vagyok elégedve az 1,6-os XP-vel, jelenleg nem tudok elképzelni olyan (amatőr) alkalmazást, amelyikre ez nem elegendő. Ha meg profi graf. vagy egyéb célra kell a gép, akkor csak a többprocis rendszer az, ami szerintem komolyan labdába rúg.

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#6) wassermann


wassermann
addikt

Csak egy példa arra, mi okozhat iszonyú vágyódást a gyorsabb procik iránt:
ha mondjuk videón zajtszűrnél és átméretezgetés stb. után divx-be tömörítgetnél, biztos vagyok benne hogy te is tutira várnád már az AMD 2600-as XP-jét - persze elérhető áron.
Ezt nem kötekedésképp írtam, inkább csak hogy értsd...

(#7) Ahhoj


Ahhoj
aktív tag

Sirály, most látom, hogy az E-Connect -nél már van amd 2700+ proci 93+áfáért :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.