Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) karib


karib
addikt

2 MB cache nagy kiszúrás már manapság... WD1000BB-SE kivételesen 8 megával jön (persze nem ingyen, egy kisebb ország éves GDP-jét elkérik a plusz 6 megáért..., ráadásul kimondottan egy OEM drive, nem a nagyközönségnek szánták, hanem a nagyigényű gyártóknak), és helyenként 20% real world pluszt jelent! Az nem semmi! Többet ér, mint a legújabb ATAxxx hülyeségek támogatása...

Mai SDRAM árak mellett akár 128 megát is rápakolhatnának már egy HDD-re, nem nagyon éreznénk meg az árban...

Department of Redundancy Department

(#2) guest


guest
veterán

Videozashoz jobban jarok 3 40GB-ossal raid0-ban

prohardver vendég

(#3) guest


guest
veterán

A Maxtornak meg van 160Gb-os ATA133 (!!) HDD-je (igaz, 5400-es) 2 MB bufferrel.

prohardver vendég

(#4) guest


guest
veterán

"Orulunk" az elenk vetett koncnak. :((

prohardver vendég

(#5) guest


guest
veterán

perszen nem eleveznunk, hanem elelveznunk

prohardver vendég

(#6) Netmaster


Netmaster
tag

Hogy lehet úgy leírni, hogy vincseszter :(...
Merevlemez, ha már magyarul van, vagy winchester, ha maradunk az eredetinél.

Netmaster

(#7) morning


morning
csendes tag

Udv Mindenki!

A szitu:


Packard Bell laptop. Kulfoldon, hasznaltan vasarolt. Minden OK volt vele. Lemerult az elem, ami a BIOS-t taplalta. Uj elem be, BIOS alapalasba. BIOS password es a vinyo password is visszaallt (valamire). A BIOS passwordot ki tudtam szedni, a vinyo vedelmet nem. Igy ugye nem bootol, nem is lehet vele semmit csinalni. Olvasgattam a neten, nem segit semmilyen particionalo progi, a low format sem, sot ha jol ertelmeztem az sem, ha mas gepbe teszi be az ember. A gyartohoz nyilvan nem vihetem vissza (se szamla se semmi) es nincs kedvem 20-40 $ fizetni azoknak akik vallaljak az unlockot. Keresgettem progikat mindenfele warez, meg crack oldalakon, de nem talaltam...


Aki tud segitsen nekem, lecci, valami modszert, vagy progit ajanljatok.


Elore is koszi!


Morning

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.