Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hát, na, igen. Az újaknak kedvez. Azért arra is törekedhetne, hogy az ügyfeleket megtartsa.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2) balintka


balintka
addikt

Halála előtt mindig kicsit jobban van a beteg :D Viccet félretéve, tényleg jó kis akció ez is. Mondjuk amennyi pannonos ismerősöm van, nem tudnám felhasználni a 100 percet.

(#3) niti válasza Algieba (#1) üzenetére


niti
aktív tag

Épp ezt akartam írni én is. Ha épp nincs szükségem és pénzem új mobilra, de még új előfizetésre sem, akkor mi jár nekem? Bár végülis nem panaszkodom, családi csomagban jól elvagyunk, de akkor sem szép, hogy csak az újaknak kedveznek.

(#4) Algieba válasza niti (#3) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

4 éve a hálózatban tartom a számomat. Nem hagytam lejárni, mindig utántöltöttem, akkor is, amikor éppen T-s évem volt. Erre meg, totál megfeledkeznek rólam.
Egyszer kaptam tőlük ajándékba 500Ft-t. Meg is leptek vele. Erre nem számítottam. Persze 500Ft nagyon kevés, hamar elfogyott.

Azon gondolkodok, hogy veszek egy simet a Vodánál is, és azt fogom használni. A Pannonos szám meg megy a húgomnak a 900Ft töltögetés miatt.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5) niti válasza Algieba (#4) üzenetére


niti
aktív tag

Én 250 ft bónuszt kaptam a hűségemért cserébe... Mondjuk egy olyan számra, amit fél éve már nem használtam. Ennek ellenére inkább szánalmasnak tartottam, minthogy örültem volna. Egy 2 éves telefonszám ezt kapja köszönetképp, egy új pedig 100 percet... Monjuk ott a hűségakció, ami megint nem ér túl sokat. 5000 ft kedvezmény 2 év után??? Háát, akkor inkább új kártyás simmel veszek telefont, legalább azt is le lehet beszélni. Meg a hozzá járó kedvezményeket.

(#6) BITBOYS válasza Algieba (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

mindegyik szolgáltató tojik a meglévő ügyfelekre

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) niti válasza BITBOYS (#6) üzenetére


niti
aktív tag

T-nek az arany- meg platinakártyás dolga azért kedvezőbb...

(#8) Alexios


Alexios
veterán

énmeg egy hete vettem új telót kártyásan :( várhattam volna egy kicsit

(#9) 1430


1430
senior tag

Ami a régi ügyfeleket illeti, májusban elhordoztam a 7 éves Pannonos számom. Miután elengedtek és aláírtam a szerződést a T-Mobile-nál, másnap felhívtak, hogy amennyiben maradok, kapok egy éven át havi 1000 Ft feltöltést! ;) Kissé késő, addigra bonyolultabb lett volna visszacsinálni, illetve alapos megfontolás után dontöttem a számhordozás mellett, ennyi kevés lett volna, hogy megérje maradnom...

Próbáljátok ki a számhordozást, hátha ti is kaptok valamit! :)

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ma bejött egy ügyfél, mondja ''Van valami akció, 100 perc ingyen kártyásoknak!'' Erre én: ''Á, dehogy! Az 1000 perc és előfizetéseseknek szól az ajánlat!''

Erre tessék. Még jó, h. naprakész v.ok! :D

Samsung Galaxy A54

(#11) rimbo


rimbo
tag

Ezzel az akcióval, megint csak a SIM kártyák számát turbózzák fel. A SIM és belépési díj fejében kap az ember 600 percet, ami gyakorlatilag közel 20 ezer forint. Persze nem biztos, hogy letelefonálja az ember, de akkor is nagyon sok pénzt kap ingyen. Ahelyett, hogy ezt a régi előfizetők között osztanák szét.

(#12) Ra3 válasza rimbo (#11) üzenetére


Ra3
őstag

ez teljesen így van, én pl. fel tudnám használni, és valszeg meg is játszom a dolgot, utána meg megy a fiókba a másik 4-5 lejárt sim mellé.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#13) Migege válasza niti (#3) üzenetére


Migege
csendes tag

Most vettem új telefont és nagyon meglepődtem, hogy hívtam a régi számom és nem vont le egyenleget. Most, hogy tudom, hogy létezik kihasználom a 100 perces szolgáltatást :) (Igaz, hogy csak 81 percet kaptam :W )
Amikor vettem a telót megkérdeztem az eladótól, hogy igaz-e, hogy akinek régi száma van, annak nem kell új SIM-et vennie és kap 1.000 Ft-ot. Azt mondta csak akkor, ha elegendő az adatforgalom. 3 év alatt nem gyűlt össze elég, hogy megkapjam a kedvezményt... (Örök pannonos vagyok ez a 4. számom...)

(#14) Viktor0610 válasza Migege (#13) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

No para, időarányosan kaptál 81 percet, majd kapsz 5 hónapon át 100-at, majd az utolsó hónapban megkapod a maradék 19 percet. ;)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.