Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daweee


Daweee
őstag

Tudtommal a kingston már 1200nál jár... viszont az időzítések jók! eszik is rendesen :Y 2.45V... mikor jönnek már a 4Gigás KIT-ek?

[Szerkesztve]

(#2) george11


george11
senior tag

2,45V :Y
Ennyire minek erőltetik ezt, hogy hetente kijön egy ''új'' modul, ami 10Mhz-el gyorsabb, és egy tized volttal többet eszik? :DDD
Lassan annyi feszt kell adni nekik, mint a DDR1 ramoknak. :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#3) orbano


orbano
félisten

érdekes, hogy ez ilyen magas fesszel ilyen sokat megy és nincs rajta se vízhűtés, se méhysejtrácsos borda, se ventilátor se semmi... :U

amúgy elég vicc már, amit előadnak ezekkel a ''csúcs'' ramokkal...

A vér nem válik VAZZE!™

(#4) Konflikt


Konflikt
addikt

Eza borda akkor is forró volt, mikor a Value ment 2,1-2,2 v-on, nemhogy 2,45-ön.
Ez igen forró lesz:(

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#5) FehérHolló válasza george11 (#2) üzenetére


FehérHolló
veterán

Itt nem a freki, hanem az időzítés a lényeg.

#4: Nekem 1.95V-on is eléggé meleg a Value Kit. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#6) Achill3uS válasza Konflikt (#4) üzenetére


Achill3uS
veterán

ő vállalja rá a gart akkor meg kit érdekel :) amugy ez az 1160 4-4-4-12 2.45v elég jó érték, nemtudom, hogy minden modul vinni fogja-e 1:1-ben.. mi van ha csak 1100-ig viszi? visszadobom garba h nem megy spd-n? na mind1.. kell a fenének pc-9000-res modul..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#7) Ősember


Ősember
őstag

jok ezek az értékek! a legtöbb lap viszont nem is képes ennyi feszt leadni :D a végén majd oda jutunk mint anno a bh-5 ramoknál.. jo lesz az 3V-on is :C

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#8) kovy79


kovy79
őstag

Az élettartam gariról jut eszembe: próbálta már valaki ily módon gariztatni a cuccát?
Csak arra vagyok kíváncsi, hogy mit csinálna a Kinston, ha elküldenék nekik gariztatni pl egy 64MB-os SD kártyát (ami persze élettartam garis)?

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#9) Konflikt válasza Achill3uS (#6) üzenetére


Konflikt
addikt

ja az igaz. amugy a team is meg az adataEE stb, is megy ennyit, ekkora feszen (nálam 1116on 2,45 (2,36valós feszen) 4-4-4-8ban) szval nem olyan ''nagy szám'' h ezt kidobták. Inkább ezis lehuzás lesz. kiv. vagyok az árára.

KülönbenisPC-9280 vagy mi:D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#10) KrAt válasza Ősember (#7) üzenetére


KrAt
veterán

Pont ezt akartam felvetni... :U

(#11) Foglalt név


Foglalt név
addikt

De biztos olcsó :)

(#12) Csapi007


Csapi007
veterán

:Y :C

"Csak úgy mondom"

(#13) Male válasza kovy79 (#8) üzenetére


Male
nagyúr

Nem próbáltam, de valószínüleg küldik a legkisebb olyat, ami még van (persze ha van még 64MB-os, akkor azt), és ha nagyobb, akkor esetleg fizettetik a különbözetet. Maxtornál valahogy így működött a gyári gari.

(#14) X Factor


X Factor
addikt

Na ezek már végre szép eredmények. :R

Make things work

(#15) oettinger01 válasza Ősember (#7) üzenetére


oettinger01
őstag

akiknek a lapja nem tud ennyit leadni az nem is akar majd ilyet venni. pl én sem ha majd platformot cserélek ;)

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#16) #95904256 válasza kovy79 (#8) üzenetére


#95904256
törölt tag

Az élettertam garancia nem a te élettartamodra vonatkozik. :)
Ez csak addig tart míg a termék gyártásban van, illetve utána még egy-két évig.

(#17) Konflikt válasza Ősember (#7) üzenetére


Konflikt
addikt

Az igaz, de aki tuningolni akar, ugyis olyan lapot vesz, amibe van. vagy ha nincs ekkora fesz, hát vmod. Magas órajel többnyire magas fesszel is jár, ez mindig is igyvolt, és igyis marad sztem.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#18) Muton válasza Konflikt (#4) üzenetére


Muton
addikt

pont azért lett narancssárga, h ne lásd, amikor felizzik :P :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#19) Konflikt válasza Muton (#18) üzenetére


Konflikt
addikt

nabazz... :D na persze. vizet neki

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#20) djsunny


djsunny
aktív tag

Bravó GeiL! :C Kedvenc RAM márkámban most sem csalódtam. Ilyen freki mellett ilyan CL értékek. Hűűűűűűűűű. :R

A feszültségen nem csodálkozom! A GeiL ilyen és kész. Nekem múltkor a Value DDR800-al sem indult be a gép amég alapfeszen volt a beállítás. :B

(#21) Integra


Integra
titán

pffff, azért ez nagy pofon a geiltől a többi önelégült ramgyártónak:))
sima alubordás cucc és ekkora teljesítmény.. :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22) Hack3er


Hack3er
őstag

Addig nem kell félni mig a gyártó örökéletgaranciát vállal.
Ha a magas fesz végett kifingana, majd csak nem, gondolom hogy a GeiL leteszteli a ramot hogy mennyire melegszik, és szerintuk a borda lebirja hüteni, meghát tudjátok hogy a geil minden ramjain szinte ilyen borda van, lehet hogy megszokásból rakta rá erre a ramra is.

(#23) Rover623 válasza Hack3er (#22) üzenetére


Rover623
félisten

Addig nem kell félni mig a gyártó örökéletgaranciát vállal
:Y
Hol láttál te ilyet...:F
Tudod te mi az ''örökélet''...?
Pl. ez:
POKE 39801,189
SYS 4096

:P

primus inter pares

(#24) kovy79


kovy79
őstag

Akkor valaki meghatározná az élettartam garancia fogalmát!?
Mert sztem ilyen a világon nincs, hogy: addig tart míg a termék gyártásban van, illetve utána még egy-két évig
Mi van, ha 2 év és 1 nap múlva hal be a cucc? Az már élettartam??

[Szerkesztve]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#25) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Már időszerű volt, hogy a GeIL is előrukkoljon valami zsír ddr2 rammal, és biztos nem fognak csalódni ebben a ramban sem a vásárlók.

(#26) BaKeSZ87 válasza Rover623 (#23) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Örökéletgarancia = garantálják, hogyha elhalálozik akkor az örök vadászmezőkön élhet tovább :D

(#27) Hack3er válasza Rover623 (#23) üzenetére


Hack3er
őstag

Ha elolvastad a topikhoz tartozó cikket ott érthetően le van irva hogy őrökélet garanciát vállalnak rá. Ha jól tudom az örökélet garancia 10év :Y Ha 2 év után tönkre megy akkor ki fogják cserélni. Ha mondjuk 9 évig használod a ramot amit kétlek és tönkre megy már lehet hogy nem tudnak ugyanolyan ramot adni. szerintem

Bizzunk benne hogy nem megy tönkre a ram amig használjuk.

[Szerkesztve]

(#28) szélerőmű


szélerőmű
tag

Galádkodhatnékom támadt. CL 4-4-4 1160 MHz-en megy, sirály! :C CL 2-2-2 667 MHz-en nagyon elborultnak hangzik? :F Remélem 800-on 3-3-3 megoldható ezzel a modullal.

(#29) DeepDish


DeepDish
őstag

Amit meg hozzatennek,hogy folyamatosan esik geil ara hala jo egnek! :DDD

(#30) Rover623 válasza szélerőmű (#28) üzenetére


Rover623
félisten

CL 2-2-2 667 MHz-en nagyon elborultnak hangzik?
Nagyon...:DDD

primus inter pares

(#31) Rover623 válasza Hack3er (#27) üzenetére


Rover623
félisten

Én elolvastam apóca...és most megint..neked is ezt javaslom...;)
Sőt, én a Geil weboldalán is elolvastam a Warranty Policy-t...:DD

Kovy79: pedig nagyjából azt jelenti...:DD
Az általad kipécézett Kingston is ilyen ködös megfogalmazással él...kivéve néhány olyan országot ahol a törvényhozók nem estek a fejük lágyára (fritzek, csigazabálók, sógorok;)).
A Kingston védelmére legyen mondva: nagyon ritkán tagadnak meg garanciális cserét, ügyintézést...ha mégis, az ilyen esetek nagy részében kiderül: hamis Kingston termékről volt szó...tipikusan Kelet-Európai specialität...:(
És még néha ilyenkor is benyelik...csak hogy megmaradjon az arcuk...:R


[Szerkesztve]

primus inter pares

(#32) oettinger01 válasza DeepDish (#29) üzenetére


oettinger01
őstag

jah, de még így is olyan magasan van, hogy mire elérhetővé válik már kifutó széria lesz :DDD

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#33) Ste válasza george11 (#2) üzenetére


Ste
addikt

tényleg meleg
szépen kúszik felfelé az üzemi fesz
''mindent a sebességért'' :U

(#34) Foglalt név válasza Ste (#33) üzenetére


Foglalt név
addikt

Egy kiegyenlített piacon muszáj valamivel felhívni a figyelmet :U

(#35) Konflikt válasza szélerőmű (#28) üzenetére


Konflikt
addikt

sztem 850-900at viszi 3-3-3-4 ben ekkora feszen.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#36) g@bo válasza george11 (#2) üzenetére


g@bo
nagyúr

élettartam gar... az mennyi alig 30% os feszemelés mellett, sunyiba 1 év? :DDD

(#37) Hack3er


Hack3er
őstag

Mennyibe fog ez a ram kerülni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.