Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Adi


Adi
senior tag

Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de bennem az ilyen rettentő sűrű lemezszerű bordák mindig olyan érzetet keltenek (pláne vmi magas fordulatszámú ventivel), hogy ez pár hét alatt telemegy porral és leromlik a hűtőteljesítmény.

ldm start-reconf primary

(#2) elmo


elmo
aktív tag

Nemtom mennyi az a 47 dBA, de az én KKC72B-m se egy ''csendes társ''... Csak még nemtom mire cseréljem. Talán megvárom Celtic Coolink-jeit :D

üdv,
Elmo

(#3) LordX


LordX
veterán

24dB? A hűtőtesztben mennyi volt az átlag? 36? Azok több, mint 2-szer hangosabbnak hallatszanak!

Ennyire jó az a Papst?
Egyébként melyik országban használatos még a köbláb/perc mértékegység? :D

(#4) greg214 válasza LordX (#3) üzenetére


greg214
tag

nekem a font/négyzetincs (PSI) a kedvencem:))

''hülye angolok!angol hülyék!''

Greg O'Rich

(#5) laja


laja
tag

Áállat. Végre egy réz hűtő, ami a Pentium 4-esemre is jó. A közhiedelemmel ellentétben a P4-esek is nagyon melegszenek, ha magasabb feszültségen, jócskán túlpörgetve mennek, mint az enyém... Tudja valaki, hogy Budapesten ki forgalmaz Thermaltake-et? Köszi.

Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

(#6) karib válasza Adi (#1) üzenetére


karib
addikt

Nekem is ilyen aggályaim vannak... havonta bordát pucolni... Amúgy meg a túl vékony bordák nem tudnak elég hőt szállítani szerintem. Cool111 valszeg ezért is volt olyan alacsony.

Department of Redundancy Department

(#7) guest


guest
veterán

Nem kell pucolni...

Ilyen sűrű lemez bordás hűtők vannak a DELL GX sorozatú gépekben is, s frankón szuperálnak...

prohardver vendég

(#8) guest


guest
veterán

a coolink 111+ is valahol 47 dbA körül van, igaz az is elviselhetelen, el is adom az enyém, ha kell valakinek, szóljon, vadi új, 2 órát használtam összesen, olcsón megszámítom.

den

prohardver vendég

(#9) laja


laja
tag

Guest, ha hangos a Coolink 111+, egyszerűen cseréld le rajta a ventit egy halkabbra. Nekem (másfajta hűtőn) a halk, 2600 fordulatos 8 cm-es házventi ugyanugy hűt, mint a hangosabb 5 cm-es 5400 fordulatos.

Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

(#10) guest


guest
veterán

2 óra használat után lecseréltem az egészet egy wbk68-ra. azóta a coolink ott áll a polcon. aki ilyenre vágyik szóljon, olcsón adom. egyébként tényleg bika hűtő, 10 fokkal hidegebb volt tőle a proci, csak a hangja...

prohardver vendég

(#11) guest válasza guest (#10) üzenetére


guest
veterán

engem érdekelne...slide@swi.hu - - pls:info

prohardver vendég

(#12) Den válasza guest (#11) üzenetére


Den
veterán

Ok de rossz az e-mail cím.

www.simson4t.hu

(#13) Den


Den
veterán

ja, ugyanaz vagyok aki ajánlgatja a hűtőt, csak azóta regisztráltattam magam.

den

www.simson4t.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.