Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -Devil-


-Devil-
aktív tag

Valószínüleg nem lesz olcsó... :(

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#2) Atlantis


Atlantis
veterán

Nekem az eredeti Xaser jobban tetszik.
Itt is megkérdem: nem tudjátok hol és mennyiért lehetne Xaser III. V2000+(alumínium, ablak nélküli) házat venni Mo.-n?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3) shtml


shtml
őstag

192 mm - ez elég keskeny.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#4) Puchini


Puchini
csendes tag

Bajcsy 54. Silicium 332-19-12
Thermaltake TT Xaser III V2000A (+420W SP táp) 54900+fa
Ha egyről beszélünk!

(#5) KZT


KZT
tag

Sokkal egyszerűbb ha a hivatalos forgalmazótól veszed.Az pedíg a Wentitech Kft.Már magánszemélyeknek is árul.

www.wentiltech.hu

Hívd fel őket,majd mondanak árat.

(#6) Atlantis válasza Puchini (#4) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem. Azon, amit te mondasz, ablak is van és táp is van hozzá. Nekem ezek nem kellenének.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7) Ploszi


Ploszi
senior tag

szinvilágában nekem jobban bejön, mint az előző :D

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#8) engusz


engusz
veterán

Jópofa a ház, de az enyém jobb! ;]

Egyébként egyre jobban kezd feljönni a Tt. Kedvelem őket és elég sok minden már Tt a gépemben!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#9) stpotty


stpotty
tag

Jól néz ki, kár, hogy nem tudom elképzelni hogy ennyit költsek egy házra.

(#10) LordX válasza stpotty (#9) üzenetére


LordX
veterán

Én el tudom képzelni, de nem tetszik :)

(#11) dr.Mura


dr.Mura
tag

Én szívesen szereznék be egyet, csak éppenséggel feleség mellett ez a dolog már nem olyan könnyű. Mellesleg egy kicsit alacsony ez a gépház, egy rendes vízhűtés már nem fér el benne olyan szabadon, mint kellene. Egy vagy két plusz 5,25 még elkelne felül.

C8H10N4O2

(#13) Gandalf_Dublin


Gandalf_Dublin
csendes tag

Nos akkor még egyszer: [L]http://www.meltybrain.org/1394/[/L]

(#14) Cathfaern válasza LordX (#10) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ezen könnyen segíthetünk. Nekem ugyanis tetszik. Magyarul elmész a boltba, és megveszed (hisz te el tudod képzelni, hogy költesz ennyit egy házra). De mivel nem tetszik, ezért ezekután szépen odaadod nekem :))

(#15) LordX válasza Cathfaern (#14) üzenetére


LordX
veterán

Nem a ház nem tetszik, hanem a gondolat, hogy 50e-t kiadok egy házra :)

(#16) anulu


anulu
félisten

Nekem nem tetszik. A koromfekete XaserIII-at viszont el tudnám viselni :D De a mostani Chieftec-em is tökéletes. És tulképp a Chieftec házak az alapjai a Tt házaknak, és ez szerencsére minőségben látszik, de sajnos az árban is...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) twollah válasza dr.Mura (#11) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem a feleségre kell költeni a pénzed.
Az csak csúnyúlni fog az idő előre haladtával, de erre a házra évek múlva is örömmel fogsz nézni.

(Nekem is van egy feleségem.)

(#18) [amne]


[amne]
senior tag

Az ajtó balra nyílik ergó a baloldaladra kell helyezni, de akkor mi értelme a bal oldali ablaknak, vagy fordítva. Ha a bal oldali ablakot látni akarod akkor jobbra teszed a házat de akkor kényelmetlen nyitni az ajtót. Nekem ez tűnt fel, aműgy elfogadnám, de ennyi pénzért inkább CoolerMaster.

(#19) Cane válasza [amne] (#18) üzenetére


Cane
őstag

Kb. mennyi lesz szerinted az ára?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#20) lancy


lancy
tag

hi

nekem ez van mar reg lehet kapni

szerintem korul kene nezni ha legalabb bemutatnak valamit :((

(#21) fLeSs válasza lancy (#20) üzenetére


fLeSs
nagyúr

az érdekes, mert kb egy hete még nem volt kint a TT oldalán sem :DD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#22) tocsa válasza Gandalf_Dublin (#13) üzenetére


tocsa
senior tag

Hahóóó emberek!!! Ezt nem olvasta senki? Enyhén szólva durva. Mintha mindenki süket lenne, nyomatja a saját dumáját. Nézzétek meg a linket!

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#23) erdoke válasza tocsa (#22) üzenetére


erdoke
titán

De szép is lett volna, még a teendőket is leírják. Adott a Xaser III-as házam, a titokzatosan egyszercsak nem működő gép... Sajnos (?) nem kötöttem be az alaplapra a Firewire-t, mert nem egy komplett csatival kapcsolódik a ház aljzata, hanem minden pin külön dugócskával (!), tehát vagy 8 mini dugó, amihez nem volt türelmem. Ennél fogva nem is volt rádugva semmi, tehát nem ez okozta a furcsa hibát.
Mind1, keredem tovább.:(

A legjobb aláírás a héten

(#24) Obi-1 válasza tocsa (#22) üzenetére


Obi-1
őstag

Az tényleg fincsi lehet, amikor a full extrás alaplapod, meg a méregdrága DV egységed hazavágódik emiatt.

Only a Sith deals in absolutes.

(#25) shtml válasza tocsa (#22) üzenetére


shtml
őstag

Ez tényleg durva. Na ja, cipész maradjon a kaptafánál, a bádogos meg a lemezhajlító gépnél.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#26) Mazlee


Mazlee
aktív tag

Nekem nagyon nem jönnek be az ajtós házak... ez sem.

inkább egy Coolermaster vagy Lian-Li hamár ennyit költenék rá ( nem fogok egyhamar)

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#27) Atlantis válasza Mazlee (#26) üzenetére


Atlantis
veterán

Én is így vagyok vele, de meghajlok a Xaser III tudása,megoldásai előtt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#28) Atlantis válasza Gandalf_Dublin (#13) üzenetére


Atlantis
veterán

Valaki összefoglalná, miről van szó? Nem nagyon tudok angolul.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#29) rii


rii
nagyúr

ajto nélkül még néz is ki valahogy ........... SZVSZ

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#30) Gabika4000


Gabika4000
csendes tag

[L]g[/L]

P4 forever!!

(#31) Atlantis válasza Gabika4000 (#30) üzenetére


Atlantis
veterán

???

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#32) LukE válasza Atlantis (#28) üzenetére


LukE
veterán

szarul van megcsinálva a Firewire (IE1394) kivezetés kábelezése, és bedugáskor kicsinálja az alaplapot és a rákötött cuccot is. A Tt elismerte a hibát, dolgoznak rajta.

A ház alapja Casetek gyártmány, és elég hasonló az előlapi panelja, szóval ezek:

Thermaltake Xaser III
Enermax CS-10181, CS-10182
Casetek CK-1018-1A, 1B, 1C, 2A, 2B, and CK-1019-2A, 2B.

a házak is gázosak lehetnek. Tt végülis megtérítette az oldal gazdájának a kárát.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#33) Phantom Lord válasza LukE (#32) üzenetére


Phantom Lord
aktív tag

Ennek a háznak semmi köze a Casetekhez, de még a Chieftechez se

(#34) Atlantis válasza LukE (#32) üzenetére


Atlantis
veterán

Kösz, úgy sem használnám, ezért nnyira nem is zavar, ha csak ez a gondja.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#35) F7


F7
tag

Nincs köze a Casetekhez, de a lényeg az egészben az, hogy nem kell meghajolni a Tt Xaser III tudása előtt, mert nincs neki. Illetve a Tt ''mérnökei'' annyit tettek hozzá a dologhoz, hogy villog a Tt felirat az előlapon. Ha ez egy olyan dolog, ami előtt meg kell hajolni, akkor tessék.

Egy csöppet kemény hangvétele lehet az ''írásomnak'' de kezd elegem lenni abból, hogy szorgos átmatricázással el lehet érni jónéhány meghajlást.

Miért zavar ez engem? Zavar, hogy hülyének nézik a vevőket olyan dumákkal, hogy ''mérnök'', hogy legújabb ''fejlesztés'', hogy ''hosszú tesztelések, kemény munka eredménye''...

Fickó! Fekszessz!

(#36) erdoke válasza F7 (#35) üzenetére


erdoke
titán

Nap mint nap beszívod ugyanezt egyéb termékeknél (nem csak számítástechnika), miért pont ez zavar?:D Ráadásul azért, mert csak keveset módosítottak mások ötletein, még lehet jó a termék. Nézd meg hogyan indultak a Japánok az 50-es években, és hová jutottak a 21. századra.

A legjobb aláírás a héten

(#37) Arius válasza [amne] (#18) üzenetére


Arius
aktív tag

Igen, ez felettébb bosszantó...a chieftec dragonomnál ugyanez a helyzet...de már le is tört az ajtaja, úgyhogy lényegében mindegy (bal oldalon van amúgy), de nem átlátszó az oldala...viszont ha szerelni kell, akkor baloldalát kell nyitni...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.