Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hunluigi


hunluigi
senior tag

A tetszetős izlés kérdeése nekem spec' nem tecccik :( Mindenesetre a felsorolt ''extrák'' viszont meggyözőek. :C

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#2) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Nekem bejön.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) engusz


engusz
veterán

Tetszetős ház nagyon! Remélem az ára is az lesz! A következő konfigom már biztos, hogy valami Antec féle házban lesz.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4) nofene


nofene
aktív tag

WWWHOOOOAAAA!!! Eddig egy Sonataban gondolkodtam de lehet, hogy mégis ez lesz az én házam (az én váram :D) Csak az ára...

(#5) Szőrös  válasza nofene (#4) üzenetére


Szőrös 
veterán

Miért mennyi az ára ? Nekem teccik.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6) Szeni


Szeni
aktív tag

No azt hiszem az Antec megint egy igen jó házat alkotott! Bár szerintem az ára is ehhez fog viszonyulni sajnos.
De arra azért kíváncsi leszek, hogy tényleg kapható lesz-e, mivel én több hónapon keresztül nem kaptam Antec házat! (És jelenleg sem lehet sehol kapni, a disztribútor sem hozott be jó ideje!)

(#7) Szőrös  válasza Szőrös  (#5) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mármint nem az ára mer azt nemtom , a ház tetszetős SZVSZ.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8) Esmein


Esmein
nagyúr

Szép házikó, kiváncsi vagyok előre mekkora ventit lehet beszerelni...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9) Kosh Naranek


Kosh Naranek
tag

Nem az én ízlésem...de majd jön mindjárt Tildykó és lelkesedik érte. ;]

(#10) tildy válasza Kosh Naranek (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

Na meg is jöttem.Első ránézésre nem rossz, de keveslem a képeket róla.Ezért most kutakodok.Egyébként most már egy házért sem lelkesedek,ugyanis hamarosan yeong yang 5601 tulaj leszek;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) tildy


tildy
nagyúr

Sajnos nem szól pl. arróla fáma, hogy elöl milyen a venti, sínes rendszer van-e benne, hátul csavarozni kell e a kártyákat, stb...


Egyébként gondolom az a cég hozza ezt is majd be, amelyik az enyémet...Bárcsak hozná már végre:O:O

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) tildy


tildy
nagyúr

Na találtam több dolgot is antec oldalon :
''For a limited time, buy the P160 directly from Antec and get a F16UV Floppy Cobra Cable free (shipped via UPS ground).''

Stylish, durable 1.2mm anodized aluminum
Swiveling front control panel
- Swivels up to 45 degrees.
- Connectors: 2 x USB 2.0, 1 x IEEE 1394 (FireWire, i.Link) and 2 x audio jacks.
- LED temperature display with two built-in sensors
Removable motherboard tray.
Accomodates any ATX12V power supply
10 drive bays
- Color-coordinated CD-ROM & floppy drive covers
a. 4 external 5.25''
b. 2 external 3.5''
c. 4 internal 3.5''
- Rubber mounting grommets in hard drive trays
Cooling capacity:
a: 1 x 120mm low speed fan
b: 1 x 120mm fan mount
Built-in washable air filter
Removable Side Panel
Fits motherboards up to Standard ATX

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) twollah


twollah
nagyúr

Nagyon tetszik.

Imádom a fémes színeket.

(#14) marcee


marcee
addikt

Az a baj, hogy egyedi 5.23-as driveok is kellenek bele, amiből eddig még egyet sem jelentettek be! ;]

Bocsánat nem bírtam kihagyni, javítás után törlendő.

\m/

(#15) L3zl13 válasza marcee (#14) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Flexel megoldható. ;]

Aki hülye, haljon meg!

(#16) anaqer


anaqer
veterán

Nekem nem nagyon jön be. Ha valaha az életben lesz pénzem luxusházra, akkor csakis a Lian-Li PC60 jöhet szóba.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#17) tildy


tildy
nagyúr

Brühühühüüüüü. nem lesz yeongyang házam:(((
Brühühühü
Most választhatok antec, vagy castec közül, viszont a s....it ad kedvezményt;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18) tildy


tildy
nagyúr

szerintetek melyik legyen?ez a ház vagy ez [L]http://www.radikalmod.hu/upload/articles/17_haz%20kibontva%20pespektiv.jpg[/L]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) _Volkovy_ válasza tildy (#17) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

<gonosz on>
Brühühühüüüüü. nem lesz yeongyang házam
Brühühühü

Lényeg hogy a Chieftecet nem szereted,viszont a Micsamotoki tarol.:C
<gonosz off>

(#20) HiperG


HiperG
addikt

Nemrossz :)

(#21) tildy válasza _Volkovy_ (#19) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem vagy te egy kicsit gonosz manó?Ahelyett , hogy segítenél...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Az nagyon pozitív, hogy táp nélkül hozzák ki. Ha egy sz*r tápot akarok látni benne, akkor majd teszek bele. Szóval reméélhetőleg terjedni kezd ez a hozzáállás. Amúgy egész jól néz ki.

P.S.: Erasmus, nem lehetne árat is?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#23) tildy


tildy
nagyúr

Nagyon jó dolgok vannak ebbena házban....Kár hogy kinézetre nem teljesen jön be:(Segítsetek pls.mit vegyek!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) faster válasza tildy (#23) üzenetére


faster
nagyúr

Coolermaster?

(#25) Lunatic válasza tildy (#23) üzenetére


Lunatic
aktív tag

A nagy casetek-et. Az eléggé rajta van a szeren.

Careful with that axe, Eugene! ...

(#26) tildy válasza faster (#24) üzenetére


tildy
nagyúr

AZ drága:)Perpill a compucase lx-6a21u és eközött vacillálok. (sajna nem tudják/tudták behoznia hőn áhított yeongyangom:( )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) faster válasza tildy (#26) üzenetére


faster
nagyúr

Tudsz képet mutatni a yeongodról?

(#28) tildy válasza Lunatic (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak nekem nem tetszik.Ismertek már milyen finnyás vagyok ház ügyben :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) faster válasza tildy (#26) üzenetére


faster
nagyúr

Egyébként nagykerben a CAC01 15300.- + ÁFA. Persze ez a ház nem mindenkinek tetszik.
[L]http://www.coolermaster-europe.com/centurion.htm[/L]

(#30) tildy válasza faster (#27) üzenetére


tildy
nagyúr



Itt egy cikk róla:
[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=10&id=3026[/L]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31) zsoltee10 válasza tildy (#28) üzenetére


zsoltee10
addikt

off
sajnálom, hogy nem lesz yy házad. :)
on

(#32) tildy válasza zsoltee10 (#31) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyszerűen ez a ház lett volna maga a tökély:feket-ezüst (nyamm...)
sínrendszer
csavarmentes rögzítés
patentos oldalpanel
12cm-es venti elől hátul
előlapi kivezetések
És ráadásul nekem tetszett is...

Kár hogy erről a p160ról nincs több/nagyobb kép, az elején azok a lyukak azok mik?Vagy hogy vagymivan?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) TheVeryGuest válasza tildy (#32) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Szerintem csak szellőzőnyílás. De jó ez a ház, mert legalább adnak előlapot az 5.25''-es cumókhoz meg a floppyhoz. Bár nem tom hogy elég-e csak mögé berakni a CD/DVD írót, de a Coolermaster űbergagyi módon külön megvásárolható, felragasztható előlappal oldotta ezt meg. 60-70kHUF-os házhoz felragasztható alu drive-előlap. :(
Szerintem mondjuk az anyag miatt is lesz vagy 40kHUF táp nélkül. De ne legyen igazam.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#34) Kosh Naranek válasza tildy (#32) üzenetére


Kosh Naranek
tag

Nem tudom, min vacillálsz. Tessék AOpen H600B-t venni. Petsze ajtó nincs rajta, de fekete-ezüst kompozíció, vannak front kimenetei, jó tápja és venti helyek is. Veszel bele 2 db 8 cm-es Vantec Stealth ventit és már futtathatod is magad vele a kollégiumban. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.