Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

valamiért nem lepődtem meg...
Csak arra lennék kiváncsi, hogyha az nV megint felülkerekedne egy jól
sikerült szériával, a gyártók szépen visszasétálnának:F

-= No way back from Here =-

(#2) footy válasza [lAyCsI] (#1) üzenetére


footy
addikt

Szerintem nem váltásról van szó hanem arról hogy több lábon állni kevesebb kockázattal jár...

(#3) velizare


velizare
nagyúr

ha olyan jók lesznek ezek a kártyák, mint anno a hangkártyák voltak, akkor elég sikeres lehet a cég velük.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4) nap


nap
addikt

Deja vu. [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=10&id=4918[/L]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#5) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Szerintem az MSI ''átállása'' is csak idő kérdése.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#6) Dassler válasza velizare (#3) üzenetére


Dassler
őstag

Na azért nem csak anno, most se olyan hűde gagyi egy Terratec hangkártya. Én személy szerint komálom a termékeiket, kíváncsi leszek ezekre az Ati kártyákra, remélem nem csak átcsomagolják a referenciakártyát.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#7) rudi válasza [lAyCsI] (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

TERMÉSZETESEN VISSZAÁLLNAK! Ez a világ rendje. A gyártón nem NV vagy ATi fanok hanem PROFITORIENTÁLTAK! Ha az ATI jobb akkor ATI-t gyártanak, ha az NV akkor azt. Megjegyzem ennek a kapálódzásnak lehet oka a gyártó által használt PRis. ATI okosan szépen Dx9re fejlesztett, NVmeg valahová a DX9en túlra. Kedves gyártó látja hogy holnap DX9 cuccok jönnek, és nem DX9++ok szóval racionálisan mérlegelt és döntött, ENNYI.

[Szerkesztve]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.