Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) luciferc


luciferc
őstag

de miért nem börtönnel fenyegetik ezeket a zaklatókat? mert ez zaklatás. ráadásul telefon esetében szvsz nem túl nehéz megtalálni a forrást, nagy mennyiségű sms-t csak valamilyen szerződés alapján lehet továbbítani. nem?

(#2) Eperfa


Eperfa
tag

nesze neked ip-telefonálás, kell nekik egykét server, minimális költséggel felhívják a programmal az embereket, aztán nézik hányszor másfél font úszik a másik számukon keresztül a zsebükbe. nagy ötlet, eztse mi találtuk ki.. :/

(#3) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Hihetetlen,de igaz:Én a mai napon 13.30-lor kaptam is ilyet.Felhívott egy nő-be is mutatkozott-,hogy ő Yodafontól van és egy előfizetést ajánl nekem amit nem hírdetnek se szóróanyagon,se boltjaikban,csak telefonon keresztül lehet ezt az előfizetést megkapni és regisztráltassam magam ha érdekel.Mondjuk a hívásnál a számot kijelezete.Ja,és a számomat a 2003-as PEPSI ''Kukkants a kupakba'' nevű játékból tudja,mert hogy Én küldtem akkor SMS-t.Ki is faggatott,hogy:-mióta vagyok a jelenlegi telefon társaságnál
-hány előfizetésem van
-akarok-e szolgáltatót váltani,stb,stb.
Ez egy 4 és fél perces beszélgetés volt-türelmesen végig hallgattam- aminek az lett a vége,hogy elutasíottam,mondván :hűséges vagyok (és maradok) a jelenlegi szolgáltatómhoz. Ez a féle ''tagtoborzás''eléggé gusztustalan számomra! Bár ez a tenyérbemászó stílus ettől a cégtől nem lep meg.

[Szerkesztve]

(#4) Shim


Shim
őstag

büntetés jogos, de aki visszahívja az ilyen marhaságokat az meg is érdemli.
mondjuk én a két nagy itthoni pártot is szénné perelném, mit hívogatnak, otthon és mobilon is? :(((

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#5) kisfurko válasza Szlovi (#3) üzenetére


kisfurko
senior tag

Néha el is kéne olvasni az ilyen játékok szabályzatát...
Semmi kivetnivaló nincs benne, pl. engem is megkerestek, és szerintem elég jó előfizetést ajánlottak.
Ja, és ha az elején megmondod neki, hogy nem érdekel, akkor gyanítom, hogy annyi lett volna.
Szóval, ennek semmi köze a spam SMS-hez.

(#6) McPie


McPie
tag

Na ja, a zaklatással csak azt érik el nálam, hogy aktívan használom a hívásszűrést a telefonomon. Csak azoknál csörög ki, akik benne vannak a listában. :)

A sagittis Hungarorum libera nos Domine

(#7) Szlovi válasza kisfurko (#5) üzenetére


Szlovi
aktív tag

Értem amit mondasz de ez a te véleményed... #3 meg az enyém.Természetesen a játékszabályokkal tisztában voltam de ki a franc gondolja ,hogy több mint két évvel ezelőtti játékból vonatkozólag most keresnek fel?! Gondolom te sem számíasz ilyenekre? Igaz,a spamSMS-hez tényleg semmi köze de szerintem ez is fajta telefonspam.

(#8) _Petya_


_Petya_
őstag

Van valami lehetőség arra, hogy az ilyen hívásokat szűrje a szolgáltató? Mostanában itthon, a vezetékes telefonon is kapok hívásokat nyelviskola, PC-tanfolyam, stb. reklámmal. Érdekes módon, amikor felvetem, hogy honnan tudják a számomat, illetve beszélni akarok a főnökkel, mindig lecsapják...

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#9) kisfurko válasza Szlovi (#7) üzenetére


kisfurko
senior tag

Félre ne érts, erkölcsileg én is gusztustalannak tartom az ilyet, de ezért kell jól meggondolni, kinek adod ki az adataidat (milyen játékban veszel részt). Ez már egy ilyen világ, mindenféle politikusok is hívogatják az embert... na akkor már inkább ajánljanak valami jó dolgot inkább :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.