Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kriza


Kriza
őstag

Nevetséges ez a huzavona az FSB-vel (Intelnél is volt ilyen)!
Ha szerencsés az ember, akkor fel tudja húzni a régi alaplapot is 400-as FSB-re, ha meg a régi nem megy és újat vesz, akkor úgyis az újabb verziót. Vagy nem?

Szeretném, ha mostanában azzal lenne bajom, hogy nem bírja a 400MHz FSB-t az AMD-s alaplapom! :DDD
(Azt nem mondom, hogy szeretném, ha az lenne a bajom, hogy nem bítja a 400-as FSB-t a P4-es alaplapom, mert az GÁZ lenne! :P Meg úgysincs P4-em.)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2) Cefa


Cefa
senior tag

Nekem az asus lapok igazából sohasem voltak szimpik.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#3) Elrood


Elrood
őstag

Na tehát arról van szó, hogy néhány oldal lefülelte az nVidia drájvereit. Állítólag a C1-s revíziójú nforce2 = nforce2 400 ultrával.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#4) HiperG


HiperG
addikt

Én mióta megvettem az első Asus deszkám, azóta nemis vennék másmiet :DD
Nagyon bevált :DD

(#5) Márk


Márk
senior tag

Hát igen. Körülbelül ezt vártam az Asustól.:DD

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#6) GuMipOkE


GuMipOkE
aktív tag

Ez szép húzás volt. Mindig is bírtam az ASUS lapokat, és előszeretettel használtam a stabilitásuk miatt. Persze volt egy két lap amivel megküszködtem (sőt, kuka...), de általában azt produkálják amit vár az ember tőlük. Az Asusnál a chipset a lényeg, mert amit lehet kihoz belőle a gyártó... :)

(#7) HiperG


HiperG
addikt

Bárcsak az én deszkámhoz is jönne egy új bios és támogatná a 400 Mhz FSB-t :)

(#8) Yany


Yany
addikt

Az MSI lap, amit - 2 hete vett a cég - is garantált 400-as: MSI K7N2 Delta-L
Ott virít rajta az ''FSB 400 edition'' cimke. Mellesleg az utóbbi időben nagyon rosszak a tapasztalataim az Asus lapokkal, míg nálam az MSI eddig teljesen makulátlan (talán a túlhajtó funkciói nem oian fejlettek, mint mondjuk egy Epox, vagy Abit lapnak).

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#9) Polesz válasza Yany (#8) üzenetére


Polesz
addikt

Most cáfoljalak meg, hogy mennyi hulladék MSI fordult meg a kezem között? :) Mondjuk az ASUS se egy leányálom :DDD

Amúgy mind2 deszka jó, ha jó :DDD

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#10) hobizoli válasza Polesz (#9) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Az nForce2-ban legjobb a Abit es az Epox...az Abit raadasul DolbyDigital minositesu is (akarcsak az MSI es a Chaintech...).

hobizoli

több drón kell ;P

(#11) Polesz válasza hobizoli (#10) üzenetére


Polesz
addikt

Inkább Abitról se nyilatkoznék, ha nem muszáj :)

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#12) Yutani válasza Polesz (#11) üzenetére


Yutani
nagyúr

Megkérnélek rá, hogy ne tedd... :DDD

#tarcsad

(#13) bitfarkas válasza Kriza (#1) üzenetére


bitfarkas
őstag

Miért lenne nevetséges?
Ha valamiért alaplapot kell cserélni, vagy új gépet venni, fontos szempont, hogy az ''időtálló'' legyen. A proci fejlesztés pedig az FSB növelés irányában halad. (Persze ehhez kell a foglalat kompatibilitása is.)

(#14) Ploszi


Ploszi
senior tag

most már én is mosolygok rajta :) ( most másztam ki a gépből:1.04 rev)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#15) Tys


Tys
csendes tag

Confirmed!
Letöltve (nem volt egyszerű elérni az oldalt) és beégetve az új BIOS (v1.04) -> A7N8X Deluxe-ba bele.
Működik a dolog, tényleg megjelent a 200 MHz-es FSB opció + megoldódott drága Win98-am aut. leállítási undora.
Ezt el is vártam ennyi pénzé'...

Uff!!!

(#16) Tys


Tys
csendes tag

Confirmed!
Letöltve (nem volt egyszerű elérni az oldalt) és beégetve az új BIOS (v1.04) -> A7N8X Deluxe-ba bele.
Működik a dolog, tényleg megjelent a 200 MHz-es FSB opció + megoldódott drága Win98-am aut. leállítási undora.
Ezt el is vártam ennyi pénzé'...

Uff!!!

(#17) Tys


Tys
csendes tag

Kopasz vagyok, na.

Uff!!!

(#18) zetecR válasza hobizoli (#10) üzenetére


zetecR
addikt

Nem DD, hanem Soundstorm az az Abit.

(#19) Krisz@1975


Krisz@1975
tag

Akkor is írjatok légyszi ide, ha a 1004 bios után elszállt a gépetek.:DD
Ugyan is az öcsém befrissített majd egy pár napig jó volt, azután vissza akarta állítani a default értékeket, restart, se kép se hang!
Igaz megtudtam neki csinálni(hot-swap)de nem erőltetjük csak a 1003 biost!

INTEL-ASUS-DÉMÁSZ

(#20) Márk válasza Krisz@1975 (#19) üzenetére


Márk
senior tag

Nagyon érdekes amit írsz. Nekem is 1004-es BIOS-om van, már változtattam is benne ezt-azt (RAM időzítés, integrált cuccok letiltása, stb.), de nekem eddig még frankón működött a mentés+restart után is.

Tisztelettel:
Munkácsi Márk

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.