Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Hurrá! Olcsóbb lesz a 2 rétegű dvd :C

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#2) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

És ki nem örül? :D
A gyártón és a játék készítőkön kívül... :U

[Szerkesztve]

<< Heimdal >>

(#3) joghurt válasza Retekegér (#2) üzenetére


joghurt
addikt

Tisztában vagyok vele, hogy ez lopás. De attól még inkább az MS-t károsítsák meg, mint Kovács Béláné kisnyugdíjast.

A tej élet, erő, egészség.

(#4) Senior tag válasza Drótszamár (#1) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Vegyed csak az olcsóbb CMC és Retek DL lemezeket, én maradok a Verbatimnál és a 8X RICOH-nál. ;)

Ugorgyunk!

(#5) Senior tag válasza joghurt (#3) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Lehet, hogy ezzel kapcsolatban a MS kis nyugdíjas részvényeseinek más a véleménye. :)

Ugorgyunk!

(#6) macilaci78 válasza joghurt (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért befigyelne, ha Kovács Béláné kisnyugdíjas bármilyen elektronikai cikket vásárolna saját használatra... :DDD

Viszint kíváncsi vagyok, hogy az optikai tárolókat gyártó cégek mennyiben támogatják a hackereket. ;] :o

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) Retekegér válasza joghurt (#3) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Erről ne nyissunk vitát, mert ez egy 'never ending story', akárhol jársz... :D
Bár megnézném Kovács Béláné kisnyugdíjast, amint belezős-zombis játtékkal nyomul XBoxon... :))

[Szerkesztve]

<< Heimdal >>

(#8) rup1u5 válasza Senior tag (#4) üzenetére


rup1u5
nagyúr

mer' aztán abban biztos lehetsz :DDD
nem is olyan rég volt, hogy szutyok koppintott verbatimok árasztották el az üzletek polcait....

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#9) Male válasza Senior tag (#4) üzenetére


Male
nagyúr

Még jó, hogy a Verbatim lemezek egy része CMC gyártmány ;]

(#10) Komplikato


Komplikato
veterán

Huh, én meg nem értettem miért keresi hirtelen mindenki a kétrétegű lemezeket, mikor eddig a kutyának se kellett :)
Nem olvasok elég élelmessen híreket ...

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#11) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Hát ezt is megértük...

Előbb utobb mindent feltörnek/ellopnak/lemásolnak! Nincs az a védelem ami ezt megakadályozza!

Bár szem nálunk is örülnek majd ennek, mert az itteni fizetésekhez képest a játékok lényegesen drágábbak mint pl egy német fizetésből élőnek..!

(#12) Senior tag válasza Male (#9) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Még jó, hogy ez nem azt jelenti, hogy a CMC médiakódos hasonló minőségű. A bérgyártás másik nyomóformával és szigorúbb minőségi követelményekkel zajlik. :P

Ugorgyunk!

(#13) csudri


csudri
őstag

Tudtommal elég firmwaret cserélni a driveban, ahhoz nem kell kiszerelni. Úgyhogy nem értem miért van egy olyan kép berakva, amin kiveszik a driveot, mintha chipelni kéne a konzolt. :F

(#14) Senior tag válasza rup1u5 (#8) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Eleddig a DL és a gyors RW lemezeket a Mitsubishi Chemical Media saját üzemeiben készítette, és szerintem bazira nem érte meg a keresletre hamisítást alapozni.
Ha a hírt elolvasod, mindjárt nem kevered ide az egyszer írható lemezeket. Ahogy Male se. ;]

Ugorgyunk!

(#15) Kriza válasza Retekegér (#7) üzenetére


Kriza
őstag

Szerintem joghurt arra gondolt, hogy inkább sajnálják az emberek a meglopott kisnyugdíjast, mint a szoftvereken így is dollármilliárdokat profitáló mamutcéget. - szerintem, de nem akarom más szavát félremagyarázni.

Én speciel rohadtul nem sajnálom az M$-t. Csináltak volna jobb védelmet... :P

De ami az egyiknak baj, a másiknak igencsak jó... szerintem Nekünk is..! :)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#16) ody42 válasza csudri (#13) üzenetére


ody42
senior tag

Ki kell szedni a driveot, mert PC-n keresztül megy a firmware csere, amihez meg ugye rá kell kötni a PCre :)

(#17) szab.tam


szab.tam
nagyúr

Ezek után kíváncsi vagyok, meddig fog tartani majd a HDCP másolásvédelmi protokoll?

Egyébként le a Kovács nénivel! ÉLJEN VAZUL NÉNI!

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#18) klambi


klambi
addikt

Valaki eltudná mondani hogy mi is ez a feltörés hogy pontosan mit törtek fel csak a másolás?...mert flash-eltek már voltak nem...?
:R :R

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#19) Kriza válasza klambi (#18) üzenetére


Kriza
őstag

Feltörés???... talán az a folyamat, ami során a gépet képessé teszik másolt lemezek kezelésére, mintha az eredeti lenne.
szerintem... :DDD :DDD :DDD
de nem lexikonból másoltam, lehet nem pontos. :B

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#20) nap válasza Kriza (#19) üzenetére


nap
addikt

Azert a kedves gyartoknak nem kene ezt ennyire nyiltan... :D

Bocs, nem valasznak szantam.

[Szerkesztve]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#21) klambi válasza Kriza (#19) üzenetére


klambi
addikt

oo azt nem tuttam hogy másolt ok.. thx :W :R

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.