Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie303


eddie303
őstag

Azt hittem, hogy Finanszirozott VideoDiszk lesz a neve... Mindent kitalálnak.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Hova tovabb minden azsiai orszag ki fog fejleszteni egy sajat DVD-formatumot.

(#3) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Meg akarják spórolni a liszenszdíjakat, és ezért MS kodekre térnek át?
Ezek nagyon benéztek valamit szerintem... :F

Aki hülye, haljon meg!

(#5) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Mi nem fejlesztünk saját formátumot ? lehetne PHVD a neve . :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6) supercow


supercow
őstag

Majd egyszercsak azt vesszük észre, hogy MVD-t (Magyar Videó Diszk) árulnak a sarki boltban, hozzá TG MVD-játékost lehet venni a hipermarketben jól. :(((

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#7) detri válasza L3zl13 (#3) üzenetére


detri
aktív tag

:))

(#8) marso


marso
tag

gyanítom hatalmasat spórolnak, nem tudom elképzelni hogy ms nem kér licensz dijat a wm9 üzletszerű használatáért.

másik hogy egy 6-8K huf os dvd esetében nem hiszem hogy számottevő összeget képez az mpeg licensz, ha meg lesz vagy 500huf al olcsobb egy ilyen lemez nem hoszem hogy bárkimegveszi hozzá 20-30K ért a lejátszót, inkább kisétál a közeli kinaira és megveszi dvd-+r ként.

(#9) marso


marso
tag

gyanítom hatalmasat spórolnak, nem tudom elképzelni hogy ms nem kér licensz dijat a wm9 üzletszerű használatáért.

másik hogy egy 6-8K huf os dvd esetében nem hiszem hogy számottevő összeget képez az mpeg licensz, ha meg lesz vagy 500huf al olcsobb egy ilyen lemez nem hoszem hogy bárkimegveszi hozzá 20-30K ért a lejátszót, inkább kisétál a közeli kinaira és megveszi dvd-+r ként.

(#10) fix-gen


fix-gen
tag

Épp tegnap olvastam, hogy valamelyik cég kiadott egy ilyen lejátszót (winm.9 kódolású HDTV felbontású), de cikkben nem volt feltüntetve az FVD szabvány. Na akkor most, melyik volt előbb a tyúk, vagy a tojás?
És akkor most erre a lejátszóra is rá fogják írni, hogy FVD, vagy az FVD-ét nem fogják levédetni, vagy tudtak egymásról a fejlesztők és nem kapnak hajba?
De én személy szerint örülnék neki, ha nem kéne a dvd olvasómat lecserélni, ahhoz, hogy ilyet nézhessek (HDTV-s film).

(#11) toeri


toeri
aktív tag

OFF Rossz oldalról közelítitek a kérdést. A Kínai lélek rezdüléseit nem veszitek figyelembe. Pont azért kell Taiwannak saját, mert a Népi Kína is fejleszt egy sajátot. A többi maszlag. ON

Üdv, toeri

(#12) DaSilva


DaSilva
senior tag

De mi a túrót kell ezen fejleszteni? Ha már megvan a kodek?

huss, fohászom száll feléd

(#13) L3zl13 válasza DaSilva (#12) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Másolásvédelmet gondolom. :))

Aki hülye, haljon meg!

(#14) fanatic


fanatic
aktív tag

Hát ez nagyszerű! :((( Eccerűbb lesz bámulni a valóságsót, azzal nincs kódek gond! :(((

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#15) neduddgi


neduddgi
aktív tag

A PIONEER asztali Dvd lejátszója már most is lejátszik minden Windows Media Player által lejátszani képes anyagot, rajta is van a Windows logo. / Már csak az kell, hogy bios frissítés után a divx-eket is le tudja játszani. / Nem értem, mi ebben az újdonság, mi ennek a célja. Hacsak szép finoman nem akarnak áttérni majd egy saját kodekre. Kínát nem szabad lebecsülni, amit elhatároznak, azt meg is valósítják.

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#16) LaBamba válasza toeri (#11) üzenetére


LaBamba
csendes tag

Ott a pont!!

(#17) L3zl13 válasza neduddgi (#15) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Figy a DVD gyártóknak nem elég az, hogy egy adat DVD-re rátolsz egy wmv formátumú filmet és le tudod azt játszani.

Nem tudom pontosan a wmv mit támogat, de amire mindenképp szükség van: feliratok, különböző hangsávok, chapterelés, menü, másolásvédelem

Aki hülye, haljon meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.