Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Sose értettem, hogy mi értelme van az iyen dolgoknak.Már a walkmanre kötött hangfalaktól is a falra tudtam volna mászni

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2) furio válasza Jégkokó (#1) üzenetére


furio
aktív tag

Én se értem mire jó ez, hazamész, bekapcsolod a BT-t, és majd erről hallgatod?:)

Sztem akkor van értelme, ha mondjuk szgéppel párosítjuk. És így van egy wireless hangfalunk. ( Bár vannak kétségeim így is ).

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#3) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Pl. utazáskor ideális. Egy másik, nem BT-s cucc topicjában már volt erről szó [link]

Feel Good Inc.

(#4) Jégkokó válasza Pompi (#3) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ha utazáskor zenét akar halgatni az ember, akkor rádugja a telcsijére a fülhalgatót, és máris halgathat zenét :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#5) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

de van, hogy elutaztok vhova..és nincs mindíg kéznél 1 nagy mp2 as hifi rendszer..
pl ez pont szar példa (mármint a készülék) egrészt ocsmány másrészt szar is így ránzésre nem várok tőle sokat..
én azt értékelném, ha vmi tényleg jominőségű 2.1;5.1..stb hangfalrendszer -t csinálnának meg így, de továbbmenve, hogy maguk a hangszorok is hasonló elven legyenek összekötve..
annak lenne értelme..elviszed a kis dobozokat..lerakod magad mellé a tengerparton este le a mobil -t és mehet a zene..az egészet ketten letuggyátok vinni a nyaralásra és akárhovácipelhető..
aztán hazaviszed és visszarakod...nem kell újrakábelezni..stb, csak átállítod, hogy onnantól kezdve a számgépről vegye a jelet ne a mobilról
rohadtul nem lenne nagyobb feladat 1 ilyen...
:R

Nos Omnes Una Manet

(#6) Den


Den
veterán

nem szól róla a hír hogy mikrfon van-e benne, azaz kihangosítóként használható-e. mert ha igen akkor nekem kell egy ilyen.

ha az íróasztalomná ülök általába kihangosítva beszéek a mobiln, viszont csörgéskor mindg kapkodom elő.

ez a kis yamaha viszont itt figyelne az asztalmon, mikor az asztalnál ülök összekapcsolódna a mobilal, és ha hívásom van csak rácsapok a kocka tetején a gombra, és nem kapkodok a teló után.

www.simson4t.hu

(#7) Pompi válasza Jégkokó (#4) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha benéztél volna az általam linkelt topicba nem írtad volna ezt a fülhallgatós okosságot...

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.