Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  [Re:] Szivargyújtó PC-be (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) cadaver


cadaver
tag

es ez nem emeli a belso homersekletet? :) egyebkent eleg serult ember lehet aki vesz/kitalalta, imho :)

(#2) Den


Den
veterán

4

www.simson4t.hu

(#3) vernyul válasza Den (#2) üzenetére


vernyul
tag

Bocs de ezt most nem vagom??? :(

What kind of Csatahajo?

(#4) artesz


artesz
tag

Már csak egy régi CDROM tálcáját kell átalakítani hamusnak :DD
Csak nem tudom hogyan lehet majd üríteni........:O

Kérlek privit írj, e-mailt ritkán nézem....

(#5) Sidaries válasza cadaver (#1) üzenetére


Sidaries
őstag

Nem sérült volt. Függő.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#6) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Szerintem alapból nem a cigizésről szól ez a mod. Talán inkább az, hogy akad pár dolog, amit ilyen ''portra'' lehet csatlakoztatni tápellátás vagy töltés céljából. Az eredeti célt azért sem tartom valószínünek, mert nem lehet nagyon ''lenyelni'' egy eszközzel a táp java részét, mert ha csak egy 300 wattos táp van, (netán csak 230) akkor esetleg újraindul a renccer. Ha viszont kis kakaóval nyomjuk, akkor igen sok idő lesz, mire rendesen beizzik, egy cigi/szivar meggyújtásához. Ezt pedig a dohányosok nem igazán komálják :D

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#7) The_Tom válasza vernyul (#3) üzenetére


The_Tom
senior tag

gondolom az értelmetlen modokat számolja...

Üdv.

Szerintem.

(#8) Genialis


Genialis
aktív tag

...

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#9) Den válasza The_Tom (#7) üzenetére


Den
veterán

Nem, hanem ennek a szivargyújtónak ez a 4-dik előfordulása itt a ph-n. Először Emvy linkelte be az off topic-ba, aztán ketten is indítottak egy-egy topicot a cuccnak, és most 4-dik alkalommal itt van hírként. :) Ha a hammer jelent volna meg, az sem keltett volna ekkora szenzációt :DDD

www.simson4t.hu

(#10) twollah


twollah
nagyúr

Úgy kell mint egy falat kenyér.

(#11) The_Tom válasza Den (#9) üzenetére


The_Tom
senior tag

aha. a magaban allo 4 tevesztett meg, ha 4., netalantan 4-edik lett volna egybol kitalalom :)

Üdv.

Szerintem.

(#12) robekri


robekri
addikt

:O Eeeez gáz! :O

Én vasalni szeretnék a PC csatlakoztatásával! Segicscscsetek!!!! :P

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#13) Panther válasza twollah (#10) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ezt már írtad egyszer valami hasonlóan überhasznos dologra :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#14) gaborthefirst


gaborthefirst
csendes tag

mos hallottam először...és KIRÁLY
remélem a köv egy sukfunkciós autómata szopógép lesz. bocs

plug and pray

(#15) HSNet


HSNet
aktív tag

Ez király :)

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#16) bazs


bazs
aktív tag

Mi lenne, ha a procit helyeznénk el úgy, hogy kézre essen, azzal tuti meg lehetne gyújtani bármit :))

Pont most fogyott el...

(#17) marcee


marcee
addikt

Sok hír volt mostanában a haszontalan cuccokról, de ez marha jó!

\m/

(#18) Manta


Manta
tag

kb. 1000 forintos mod, ami még poén is lehetne, de nem hiszem, hogy a tápom szeretné...

(#19) supercow


supercow
őstag

Van egy elfekvő ilyen szivargyújtóm, megcsinálom ezt a modot, beledugom az autós aktív hűtőstáskát, abba a söröket bele, aztán irány a lan party...

Amúgy mennyi lehet egy ilyen szerkezet energiafelvétele? Ha bekapcsolódik, akkor elszívja a tápot a többi alkatrésztől és megfekteti a tápot?

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#20) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Háát...szerintem a beépíthető műfarok és művagina után ez könnyedén fellehet már fogni.....mind3
Miután beépítetted a szivargyújtót, máris rádughatod az autós hűtőládádat és kész a hűtött üdítő a kéznél....
RE5PECT.....

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  [Re:] Szivargyújtó PC-be (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.