Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) azzio


azzio
aktív tag

ez a nokia 770-nek akar konkurenciát állítani? tetszik. hajrá többi gyártó is!

(#2) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Azt a kuva nagyon állatul néz ki!
Márcsak azt kéne megoldani nekik hogy rendes telefonként is lehessen használni és akkor tuti dobnám a Nokiát! :D

(#3) lajo


lajo
senior tag

az ára sem olyan rossz így az elején

(#4) azzio válasza Misi 007 (#2) üzenetére


azzio
aktív tag

véletlenül sem akarok beleszólni senkinek a mániáiba, de miért akarsz te féltéglányi telefont? jó, az is lehet egy magyarázat, hogy ne kelljen két kütyü. de inkább figyeljen egy maroknyi mobil a zsebemben, és ha telefonálni akarok, azt használom, meg egy ilyen a másik zsebemben, vagy a táskámban, vagy akárhol, és emailezéshez, webezéshez stb.-hez meg azt, ha útközben van rá szükségem. muhaha, úgy beszélek, mintha mindjárt rohannék megvenni...
amúgy szerintem ronda, a nokia 770 ezerszer szebb (finn ugyebár...), de a kijelző mögé bújtatott billentyűzet elég nyerő (ami ugye a nokiáéban nincs). szal fasztudja. mindegy, szerencsére még nem lehet kapni, úgyhogy nem szomorkodom, hogy nincs rá pénzem :)

(#5) Hun'reeth válasza azzio (#4) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Hát ez az féltéglányi. ;] Akar a fene ilyet legalábbis én nem ennyire nem fontos se az e-mail se egyéb.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#6) Bibby válasza Hun'reeth (#5) üzenetére


Bibby
addikt

Az meg a másik hogyha tényleg MINDENHOL akar az ember netezni, akkor 3G kell neki, nem wifi.

Ελευθερια η θανατος

(#7) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Akkor most jöhetnének ezek a fícsörök PSP-be is...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#8) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

UMTS-t belerakhattak volna még, és ágyú lenne. Így nem jósolok neki nagy jövőt.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) parandroid válasza azzio (#4) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért ez a kütyü nem elsősorban telefon. Lehet vele telefonálni is, de praktikusan inkább headsettel, gondolom a Bluetoothot tudja.

Amúgy ha már egy féltéglányi kütyü, akkor nekem az Origami project szimpatikusabb. Az legalább majdnem teljesértékű PC. Persze az ára ennek jóval kedvezőbb.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10) Peat;) válasza parandroid (#9) üzenetére


Peat;)
veterán

Az origami-val mivan :F Volt a hír róla anno, de azóta lemaradtam, mikor jelennek meg kb? Origaminak az ára lesz a kérdés, sajna nagy az esélye hogy egy alsó kategóriás notebook árán lesz kapható..pedig nekem is nagyon tetszik/tetszene.

(#11) parandroid válasza Peat;) (#10) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet már kapni UMPC-t, itt van pl egy Samsung: [link], elsőre ezt találtam google-val. Nem olcsó mulatság, különösen funkcionalitását tekintve. Kevesen tudják valóban jól kihasználni, hogy meg is érjen ennyi pénzt. Fele ennyiért még akár jó vétel is lenne. Persze jó esély van, hogy a mobiltelefon-boomhoz hasonlóan 10 év múlva már midnenki egy PSP méretű UMPC-vel fog szaladgálni... Ki tudja ezt előre megmondani? Ráadásul komoly nehézségek akadtak az akkukapacitásokkal. Egyszerűen nem megy annyit akkuról a dolog, mint az elvárható lenne.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12) Peat;) válasza parandroid (#11) üzenetére


Peat;)
veterán

Fele ennyiért valóban jó lenne :), kösz a linket, sajnos még tényleg drága. De 500-600 dollár körül inkább egy ilyen mint egy belépőszintű noname noti. Csakhát fene tudja mi lesz belőle. én 10 évet se adnék, inkább 3-5 év :)

mod: ja legelső hírnél is az akku volt az ami nem tetszést váltott ki, és úgy néz ki hogy a fejelsztések csak nem haladnak úgy ahogy kellene

[Szerkesztve]

(#13) Hlander


Hlander
csendes tag

Engem a felbontása győzőtt meg, hogy egy újabb sony melléfogás (mindig vmi olyat tiltanak/nem tesznek bele ami miatt sokkal több lenne mint a konkurencia, és ezt a sonyericsson is folyamatosan utánozza :))

Egyébként a mérete jó lenne, nézzétek a képeket, és ezt:
[link]

Szóval a felbontás miatt nem az igazi, e-mailre még elmegy, de ha valaki netezett már PSP-n (akár beépített ''out of memory'' böngészővel, akár links-el), az tudja, hogy a 480x272 is elég kevés, de az a minimum.

Hardware:

Wireless LAN: IEEE802.11b WiFi
LCD: 2.4'' QVGA (320 x 240 pixels)*2
Processor: ARM 9
Keyboard: QWERTY
Memory Stick® Media Slot: Memory Stick Pro Duo Expansion Slot
Memory: 1GB (128MB Dedicated to system operation)
Battery: Removable Lithium-Ion Rechargeable Battery 3.7V 1200mAh
Estimated Battery Life: Talk Time with Internet Calling: up to 3.5 hours

Music Playback: up to 45 hours
Security: WEP, WPA-PSK (TKIP)
Speakers: Built-In (for music playback purpose only - not speakerphone)
Microphone: Built-In
Output(s): headset: 10 pin flat jack (16 Omega)

Video
Format: MPEG4/AAC (QBGA 30 fps, 384/768 kbps)
Audio
Format: MP3, ATRAC3, WMA (unsecured / secured), WAV

Power
AC Power
: Adaptor DC IN 6V

Weights and Measurements
Packaging: Main Unit
H 24.2mm (0.9528in) x W 123mm (4.843in) x D 63mm (2.48in)
Weight: 0.1293 kg (0.2851 lb)


[kép]
[kép]
[kép]

(#14) parandroid válasza Hlander (#13) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egyszerűen az egész kütyü túl kicsi ahhoz, hogy funkcionális legyen. Valahol pont az UMPC és e között kellene legyen az ideális méret, az előbbi funkcionalitásával és featurejeivel, és ennek a fogyasztásával és akkuidejével.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15) FecaA


FecaA
csendes tag

Nem tom, szerintem ez nagyon jó kütyü! Aszem ez lesz a telefon :) ismerős jön ''hát ez meg mi a !%/???'' hát ez csak a telefonom, Tv-m távlövőjét nem is láttad még... :C kül tényleg, ezt én biztos + fogom venni, nagyon jó és hasznos, meg persze imádom az ilyen ''kütyüket'' :) gondolom 2 hónap alatt lemegy 200$-ra ára... max aukcióval veszem meg...

mod: persze wifi van a szobába... öhm, házba :)

[Szerkesztve]

(#16) rumos14


rumos14
nagyúr

javítsatok ki, de egy modern PDA nem tudja mindezt + még nagyon sok minden mást is?

(#17) Bibby válasza FecaA (#15) üzenetére


Bibby
addikt

Na igen, villogni biztos lehet vele. De azon kívül áruld már el mi visz rá, hogyha a lakásban tartózkodsz, ne a gépeden netezz, hanem tömény 2,x'' szélesvásznon?

Ελευθερια η θανατος

(#18) sssent válasza rumos14 (#16) üzenetére


sssent
senior tag

javítsatok ki, de egy modern PDA nem tudja mindezt + még nagyon sok minden mást is?
Ott a lényeg. Egy modern pda az amerikai piacon sokaknak túl sokat tud ;]

(#19) macilaci78 válasza Bibby (#17) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lustaság fél egészség! :DDD Na meg ezt viheted a budira, a konyhában főzés közben is jobb, szemétlevitelkor, a gumimatracon a medencében, a fűnyírótraktoron ülve, etc. Használd a hantáziád! :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20) FecaA válasza Bibby (#17) üzenetére


FecaA
csendes tag

Hát jah, de ez nálam sokkal inkább teló lesz, mint netre eszköz... Kül tényleg abban van a lényeg, hogy ezt akárhova magaddal viheted... skype 7FT-s percdíja meg nagyon bejön... nem véletlenül használom ;) PSP-vel is tök jó, h csak előkapom buszmegállóba, azt ott olvasok prohardvert... :DDD már csak skypein-re kéne előfizetni... remélem ez a kütyü ezzel a szolgáltatással is elérhető lesz... :)

(#21) Bibby válasza FecaA (#20) üzenetére


Bibby
addikt

Igen, az addig oké és remek hogy akárhova elvihetem, csak éppen wi-fi nincs akárhol, nekem itt bukik meg az ötlet.

Ελευθερια η θανατος

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.