Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sick Boy


Sick Boy
őstag

na ez már valami, miért kellett erre idáig várni... :F
a többi gyártó mikor csinál ilyet?
minden elismerésem!!! csak így tovább!

A viszonteladó a kulcsszó...! Ezek szerint a garancia ténylegesen elér mindenkit! [kérdés persze, hogy a forgalmazó teljesíti-e ezen kötelezettségét]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Kicsit szkeptikus vagyok a dologgal kapcsolatban.

(#3) t-shirt válasza Sick Boy (#1) üzenetére


t-shirt
veterán

kérdés, hogy pl. a kékhal szervizében hogy is fog ez müködni

(#4) marcee


marcee
addikt

Baromi jó ötlet, kár hogy aranyárban van.
Megnyugtató, hogy 5 féle 2x1GB-os csomagjukkal is kompatibilis vagyok. :D
Ami engem viszont jobban érdekelne, hogy kettőnél több modullal is működjön a keresőjük. A 3x512MB gyakorlati lehetősége jelenleg jobban foglakoztat, mint a fenti példa.

\m/

(#5) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Jó ötlet, csak kár hogy olyan drága a Corsair, hogy ennek ellenére inkább érdemes megkockáztatni a próbálgatást...

Aki hülye, haljon meg!

(#6) L3zl13 válasza marcee (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Miért kukázni akarod a dual chanelt?
Akkor meg szingli modulokra keressél rá, mert 3 memóriás szett úgysem lesz.

Az mondjuk jó kérdés, hogy ha 1 db memóriával kompatibilitást garantálnak, akkor vajon 3db olyan memóriára is vonatkozik-e... (Dual chanel nélkül persze.)

Aki hülye, haljon meg!

(#7) marcee válasza L3zl13 (#6) üzenetére


marcee
addikt

Igazság szerint a több modul stabil használata már nem a memória, hanem az alaplap gondja.
Egy cimbim most szívott. Asus P4B266-E lapjában kevés lett az 512MB-os samsung modul (266MHz). Mondtam neki, hogy az a biztos, ha két ugyanolyan modult vesz. Vett két infineon 512MB 400MHz-es modult. Ez a kettő megy is, de a három nem, mert mindegyik modul kétoldalas és a lap csak egyoldalas modulokból támogat 3db-ot. Nem voltam elég körültekintő sajnos. Mondjuk eladta nekem a régi modulját, így én jól jártam, csak nagyon sajnálom. Neki maximum az lett volna a megoldás, ha egy db 1GB-os modult vesz most, aztán vagy megy együtt a régivel vagy nem, és akkor vehetne másikat, ha lenne pénze.

Szóval általánosságban én arra gonoltam, hogy ez a kereső oldal csak az újonnan vásárolt cuccokat támogatja, pedig nekem az tűnne hasznosabbnak, ha lehetne memóriabővítést is ellenőrizni előre.

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.