Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Elég elkeserítő a helyzet, de ez nagyon LG-re hajaz, nem TEAC-ra. Az olvasási értékek tipikusan LG Super-Multi írókra emlékeztetőek. :O
Lehet, hogy nem az LG gyártja, de erősen liszensz szaga van a dolognak. Nem hiszem, hogy Philips chipen alapulna ez az író.

A legjobb aláírás a héten

(#2) anulu


anulu
félisten

én azt várom, h a Pioneer kijöjjön egy olyan íróval, amiben van kártyaolvasó is... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) PPeter válasza erdoke (#1) üzenetére


PPeter
addikt

Biztos hogy nem Philips chip van benne, szerintem a Philipsnél már a a Blu-Ray/DVD-RW/CD-RW háromformátumú vezérlőn agyalnak jó ideje, és ebben a cuccban a Panasonic által is használt chip lesz. Amúgy tényleg hasonlít a TEAC új írójára, és az sem LG OEM cucc, hanem Panasonic vezérlőkkel + Sanyo optikai fejjel készült drive, amit ráadásul a BenQ gyárt.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#4) erdoke válasza PPeter (#3) üzenetére


erdoke
titán

Hát igen, ha RAM és nem LG, akkor Panasonic. Mindenesetre az értékek gyanúsan megegyeznek az LG új írójának hasonló adataival.

A legjobb aláírás a héten

(#5) PPeter válasza erdoke (#4) üzenetére


PPeter
addikt

Tökmindegy, ez teljesen érthető lépés s BenQ-től. A Philips chipje ugyebár nem alkalmas a DVD-RAM írására. Az őszi szezonban ki kell jönni valami új íróval, új termékkel. A Blu-Ray még messze van, a kétrétegű újraírható DVD+RW DL még messze van, tehát nincs mivel előrukkolni. Nem véletlen, hogy a gyártók előhúzták a DVD-RAM formátumot, mint a nyuszit a kalapból, ez most egy tremékciklusra gondoskodik az újdonság erejéről. Szerintem lesz még Philips/BenQ író, de azok már a következő generációs formátumra lesznek kihozva, de legalábbis a Nexperia chipsetes közös írók nagy újdonságot nem fognak felmutatni az újraírható DVD+RW DL megjelenéséig. El kell fogadni, kezdi kifújni magát a DVD-s megoldások piaca.

[Szerkesztve]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#6) pschio válasza PPeter (#5) üzenetére


pschio
őstag

en meg mar kezdtem orulni hogy lesz benne hddvd vagy blue ray :(

amugy mikor varhato mar egy keszulek ilyen tudassal?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#7) Zenty válasza pschio (#6) üzenetére


Zenty
őstag

PL mikor lesz normál sima olvasó is! :D
Ps3 eljövetele után talán!

Guild Wars - Zenty a survivor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.