Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Deathcourier


Deathcourier
aktív tag

F*sza :D ,játékvezérlők :D, digitális kamera :O!

Szal sux

Asus A7V8X 1009 BIOS , AMD Athlon XP 2000+ ™ , h2Twin , 256MB PC2700 (333Mhz) , AsusV9280 Ti4200 128MB 8x AGP (275/600) ,Samsung 80GB + Seagate 8.6GB, 17'' Samsung SM 753S

(#2) Bubu Kapitány


Bubu Kapitány
tag

Szerintem jogos! Végül is a számítógép elterjesztése a cél és ebbe nem tartozik bele pl. a projektor! :(
Persze egy két dolgot azért bele is tehetnének pl. alaplap! :C

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#3) balkó


balkó
aktív tag

Még így is maradt sok minden, amit nem az ''adófizetők pénzéből'' kellene támogatni... :)

(#4) Bubu Kapitány válasza balkó (#3) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Ez a lényeg!
Az igen drága cuccokat is ki lehetne szórni! Aki félmilláért vesz gépet annak 60 rugó ''smafu''!
Az ellen is fel kellene lépni, hogy a sulinetes cuccokat általában drágábban lehet megvenni!

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#5) eper-fa


eper-fa
aktív tag

balkónak igaza van, de a digitgépeket sajnálom... úgy értem, nem az volt a snet elsődleges célja, de ha már csinálnak egy ien pályázatot, ezt simán bennehagyhatták volna... vmilyen szinten családi dolog, és a számítástechnika alapú kultúra megteremtésének egyik legjobb eszköze VOLT (illetve lesz még 1 hónapig...)

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#6) gesuz


gesuz
senior tag

Laptopért akartam fizetős suliba járni fél évig:O

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#7) Bubu Kapitány válasza eper-fa (#5) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Ez igaz, de amig a jónépnek gépe (internete stb.) sincs addig kár a pl. kamerát erőltetni! Gondolj bele egy átlagos Köbányai rabszolga életébe, akinek a bruttója nem éri el a 100 rugót! Ott a család stb.
Azt kell legalább egy géphez juttatni, hogy a következő állásinterjún elmondhassa, hogy már látott gépet!

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#8) Bubu Kapitány válasza gesuz (#6) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Többet fizetsz be mint amennyit viszzaad az állambácsi!

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#9) LordX


LordX
veterán

Ti ugyanazt a cikket olvastátok el, amit én?

Hol veszik ki a SEx-ből a digitális fényképezőgépeket? Tudjátok, mi a különbség a (digitális) videokamera és a (digitális) fényképezőgép között?

(#10) erdoke


erdoke
titán

Lszi olvassátok el alaposabban a hírt, mert folyamatosan irkáljátok a hülyeségeket.:D

A legjobb aláírás a héten

(#11) erdoke válasza LordX (#9) üzenetére


erdoke
titán

Lemaradtam pár másodperccel, azok a fránya félkövér kiemelések...:DD

A legjobb aláírás a héten

(#12) zenit válasza gesuz (#6) üzenetére


zenit
tag

És csak a laptop-hordtáskáról beszél, nem magáról a laptopokról.

(#13) Bubu Kapitány válasza erdoke (#10) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Mindha kamerát írtam volna én nem fényképezőt!!!! :(((

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#14) Bubu Kapitány válasza erdoke (#10) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Egyébként a keebaszott fényképezőt is kivehetnék! :B

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#15) MUŁĐER válasza Bubu Kapitány (#14) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Hé,fényképezőt ne!Jővőre azt akarok venni!

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#16) GrotESC


GrotESC
aktív tag

A digitális videokamerát sajnálom :( Gondolkoztam rajta erosen, mint lehetseges penzkoltesi celtargy.
A tobbi nem erdekel...

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#17) Bubu Kapitány válasza LordX (#9) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Hol a fuxba olvastad a fényképezőgépet???
Mindenki kameráról beszél!!!!

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#18) erdoke válasza Bubu Kapitány (#17) üzenetére


erdoke
titán

A ''digitgép'' nálam se a kamerát jelenti.:F

A legjobb aláírás a héten

(#19) biga válasza Bubu Kapitány (#7) üzenetére


biga
senior tag

OFF
Sz@rul érzem magam. Szóval egy kőbányai ''rabszolga'' alig 100e bruttóbol nyomorog én meg élem az életemet rongyos bruttó 80e-ből, amiből még egy főiskolát is próbálok finanszírozni + eltartani a családomat. Nem nagyon megalázó a különbség Budapest-ország és Magyarország többi része között? Vagy csak én érzem így? Bocs, csak ez egy kicsit rosszul esett...
ON

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#20) Bubu Kapitány válasza erdoke (#18) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Max az az egy hozzászólás de azt beszéld meg vele! :(((

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#21) Bubu Kapitány válasza biga (#19) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Akkor legyen egy DAM-os minimálbérért!
A megalázottságot meg beszéld meg a ''szakértői kormánnyal''!!!

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#22) biga válasza Bubu Kapitány (#21) üzenetére


biga
senior tag

Az előző hasonlóan szakértő (vagy szakértőbb :) ), csak furcsának érzem a 100e bruttó-ról úgy beszélni, mint sz@r, ''rabszolga''-bér, amikor én ennél kevesebből élek onnan alig 250Km-re!!!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#23) karib


karib
addikt

Hú, akkor most rohanok venni force feedback kormányt :))

Department of Redundancy Department

(#24) KEndre válasza biga (#22) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Ha ez megnyugtat, akkor rengeteg példát tudok ''ittenről'' is, akik hasonlóan keresnek, mint te. Ez valahogy régiófüggetlen. De itt nem ez a téma, ezért maradjunk a tárgynál. A ki mennyit keres a gőzben van.

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#25) KEndre válasza karib (#23) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Az is egy ''szakértői'' kormány? ;]

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#26) Bubu Kapitány válasza biga (#22) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

OFF
0. Igyekszem a fórum témájánál maradni de nem tudom megállni!
1. Teszek rá melyik szakértői kormány van hatalmon!
2. Azt, hogy sz@r én soha nem ítram le!
3. ''sz@r, ''rabszolga''-bér'' ez igaz! ((Európainak nem nevezhetem.))
4. Egyébként én max. 100e bruttót írtam! Legközelebb kevesebbet írok!
5. Kőbánya azért jutott eszembe mert hetente 5x megfordulok arra.
6. Egyébként te hogy hívod ezt a bért! Európai átlag???
7. Ha bárkinek a lelkébe gázoltam nem volt szándékos! Ha úgy érzi, hogy számára rosszul esett! Bocs!
ON

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#27) karib válasza KEndre (#25) üzenetére


karib
addikt

Jaja, ha a mostani megrendelésemet nem tudják felköhögni a beszállítók, akkor váltok Logi Momo Racingre :)

Department of Redundancy Department

(#28) Agyasima


Agyasima
senior tag

Én meg gyorsan veszek 1 laptop hordtáskát...
Másra ugysincs pénzem... :-((

Azt belerakom a könyveimet, meg az uzsit, és akkor jó lesz.... :-))

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#29) KEndre


KEndre
HÁZIGAZDA

30 nap múlva lép életbe ez a szűkítés, tehát még a jövő év első hetében megszerezhetőek ezek a cuccok a jövő évi 60 ezer terhére. Igaz, arra a 60-ra másfél évet kell majd várni, mire besöpörhető lesz. Hajrá!!! :P

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#30) WolfByte válasza KEndre (#29) üzenetére


WolfByte
tag

Addigra lehet hogy a Forint értéktelen lesz, úgy tudom a SEx 60ropi nem követi az inflációt :)

(#31) Phobos


Phobos
aktív tag

szerintem is a fényképezőt veszik ki, mert videókamera nem is volt bent a listában.. :(

Nem lesz hazája senki másnak, Erdély örökre Erdély marad.

(#32) fanatic válasza erdoke (#10) üzenetére


fanatic
aktív tag

OFF

''Laptop hordtáska nem lesz, gondolom ez a laptopot nem igazán befolyásolja, ritkán adják a táskához''

Én még nem vettem laptopot táska nélkül, mert benne van a dobozba az is! Persze az is lehet, hogy a kiskerek kiveszik és eladják külön!???


ON

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#33) Bubu Kapitány válasza Phobos (#31) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Azért ez benne van!
HITACHI DZMV350 DVD-RAM kamera 279 990,- Ft
[L]http://www.unbeatable.co.uk/CatalogueItem_13127.html[/L]

De igazad van a fényképezőt is ki kéne szedni!

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#34) Zed válasza Bubu Kapitány (#2) üzenetére


Zed
tag

De ha belegondolsz egy pedagógusnak egész klassz dolog lehet egy projektor a prezentációkhoz.
Itt nem mindjárt házimozira kell gondolni! :)
De az alaplapot télleg beletehetnék. :)

"A munka nem farok, effektíve állhat napokig..."

(#35) Monkey


Monkey
tag

Szerintem például teljesen nyugodtan kivehetnék a gamer videókártyákat is. Nem az 50-60 rugósra gondolok, mert az még talán tényleg belefér, hanem mondjuk a R9800 pro-ra. Baromira semmi szükség nincsen rá oktatási/tanulási szempontból. Ennyi erővel be lehetne tenni a Logitech rallyülését is...

(#36) Bubu Kapitány válasza Zed (#34) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Igen, de program célja a számtek otthoni terjesztése oktatási célból! Ebbe még beleférne a projektor! MEg eléggé költséges (cc.300e-400e (nem tudom nem néztem)) és ebből csak 60 rugót kapsz vissza!
Szóval ezt inkább az iskolának kéne megvennie nem a tanárnak! :)

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#37) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Röviden reagálva a hírre: Helyes! :C

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#38) Perjel


Perjel
tag

Én beletenném az alaplapot, kivenném a digitális fényképezőgépet, és felső értékhatárt vezetnék be, mert aki több száz rugós cuccot meg tud venni, annak nem ez a 60 ezer hiányzik. Alkatrészenként megszabnám a maximális árat, amivel bekerülhet a sulinetbe, legyen pl. alaplap, videokártya max. 50 ezer, komplett konfig max. 150 ezer stb.

(#39) anaqer válasza Perjel (#38) üzenetére


anaqer
veterán

Akkor már inkább max. 60 kHUF lenne logikus, nem...?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#40) tildy válasza Perjel (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

én betennném az alaplapot, hagynáma digigépet, és a minámálbéreseknek vagy havi 60E forint alatti jövedelműeknek a kezébe adnám.....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) anaqer válasza tildy (#40) üzenetére


anaqer
veterán

És két percen belül (még)üres(ebb) lenne az államkassza.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#42) tildy válasza anaqer (#41) üzenetére


tildy
nagyúr

Olvass a sorok közt.Ezzel csak arra céloztam, hogy megint nem a rászorültak kapják a dolgokat..(Anyámnak 20E az éves adója, faterom meg rokkantnyugdíjjas, még szerencse, hogy én suli emllett melóztam)...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) PrinczA


PrinczA
őstag

En csak azt nem ertem, minek ez a ma megveszed dragabban mint a piaci ar, es all benne a penzed az adozasig.
Na mind 1.
En meg a jovedelemado letet is megkerdojelezem !!!

(#44) Wolverine válasza tildy (#42) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezzel én is így vagyok... Nekem nincs adóköteles jövedelmem, a szüleim Szombathelyen dolgoznak 3 műszakban, mint pékek. Nekik nincs idejük elmenni otthon venni valamit, én meg alig járok haza, akkor is hétvégén, amikor minden be van zárva (legalábbis mire anyámék fel bírnak kelni a meló után). A barátnőmnél ugyanez a helyzet: minimálbéren vannak, a meglevő plusz jövedelem meg leírható, mert őstermelők is egyben. Így is van olyan adókedvezmény, amit már nem tudnak igénybe venni.
Tömören: az életben nem tudok venni semmit a Sulinet Expresszben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45) Toness válasza Phobos (#31) üzenetére


Toness
őstag

A Digititális (video)kamerát veszik ki, a fényképezőgépet nem.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#46) dansun válasza Phobos (#31) üzenetére


dansun
csendes tag

hm...
...[L]http://www.mediamarkt.hu/sulinet/Termekek/multim.html[/L]
NA EZEK MENNEK!

...lassan 20 év, csendes tag.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.