Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

200 m-ig vízálló? Végre szerencsétlen jachttulajokra is gondolnak, akik a fedélzetről a vízbe ejtik a pendrive-jukat...

<< Heimdal >>

(#2) BioNiCMaN válasza Retekegér (#1) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Figyeld meg, eljön még az az idő, amikor laposüveggel építik egybe a pendrájvot, ami golyóálló lesz. :C Itt az ötlet, le lehet nyúlni. :P

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#3) Retekegér válasza BioNiCMaN (#2) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ahh, a pendrive-os svájci bicska már rég készen van...

<< Heimdal >>

(#4) Integra válasza Retekegér (#3) üzenetére


Integra
titán

de az nem vízálló:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) Szanya


Szanya
tag

A golyóálló is, csak még nem próbáltam átpréselni a butykosom nyakán. ;-)

''Szanya csak egy van.''

(#6) Akheron


Akheron
senior tag

Ez mind szép és jó - de miért ilyen lób*szó méretű? Vagy az mellékes, hogy kitöröm-e vele a számítógép USB-portját, ha rosszul nyúlok?

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#7) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ez már lassan fegyvernek látszó tárgy, mert akkora. :D :D

(#8) Peet


Peet
senior tag

Nah ennek aztán sok értelme van.
Fogok egy noname pendriveot és belenyomom valami strapabíró tokba és kész is. :U

Megnéznék egyszer egy pendriveot ami 20MB fölött ír, az enyém (Kingston Datatraveler 1GB) még sohase írt 5-6MB/s-el gyorsabban. Jah és 10MB/s-nél se olvas gyorsabban.

(#9) BioNiCMaN válasza Retekegér (#3) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

De az csak kis felületen véd a feléd röpködő golyóktól... meg nehéz inni belőle. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#10) cousin333 válasza Peet (#8) üzenetére


cousin333
addikt

Az én Data Traveller II-m 6-6,5MB/s-el ir, és kb 16-17-el olvas. De vettem már olyat is (A-Data), ami ugyanennyivel olvasott, viszont 12MB/s-el irt. Szóval egyáltalán nem tartom lehetetlennek ezeket a tempókat. Persze szigorúan szekvenciálisan...

"We spared no expense"

(#11) Peet válasza cousin333 (#10) üzenetére


Peet
senior tag

Én sem azt mondtam, hogy lehetetlen, csak még nem láttam. Jó lenne egyszer valami tényleg gyors pendrive-ot venni. Az az igazság a 5-6MB/s írás is elég, de ha többet is tud miért ne.

(#12) Esther


Esther
tag

Fantasztikus ez a termek! :C
Viszont hianyzik belole egy-ket fontos dolog:
- Meretenel fogva beleferne egy apro suritett levegos (vagy sima CO2) patron ami vizbeeseskor aut. felfujna egy kis ballont ami felszinen tartja (direkt nem parafa kupakot javaslok hiszen technologiai forradalom van vagy mi...)
- Ugyanennek a felfujos dolognak a melysegmeros kombinacioja, ami 190m en fuj fel (ugyanis ott van 20 ATM nyomas, nem 200-on) :(
- Epithetnenek bele szimpla melysegmerot yachttulaj buvaroknak
- Ha pedig nem kap ''onmento keszuleket'' akkor epitsenek bele egy GPS jeladot hogy tudjak hol kell keresni a vizalatt, illetve villanocsovet ami lathatova teszi (60-70m tol azert elegge sotet tud am lenni) :U

Vagy (de ebbe semmi Hi-Tech dolog nincs) irjak ra a csomagolasara,h. kerjuk ne hasznalja buvarkodas kozben, melytengeri horgaszatra csalinak, tengerben/kutban/kadban...

Eszti

ps.: megneznem melyik jopolgar szedeti ki 150+m melyrol barmifele cuccat.(vagy spec robotot berel & teamet hozza tobb Mft, vagy spec buvart aki elvallalja = az se lesz olcso mulatsag)

Probaltam alaáirni de csak csupa tinta es karc lett a monitor :( egyebként is ilyen kis helyre sztem lehetetlen...

(#13) ngabor2


ngabor2
nagyúr

mert egy pucér elektronika, műgyantával bevonva mennyire érzékeny 20 bar nyomású vízre? ráadásul picike méretben meg lehet csinálni, és nem ekkora krumpliban.

(#14) Ste


Ste
addikt

ötletes, csak így elveszti a kis méretét
Igaz, aki bányában használja :)

Mikor lesz belőle gamma sugárzás álló is? ;)

(#15) Hun'reeth válasza Ste (#14) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Akkor nem csak nagy lesz de rohadtul nehéz is. Kibélelve ólommal. ;]
Egyébként a henger alak minden csak nem praktikus.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#16) DewiL


DewiL
senior tag

:Y Tudtátok hogy MacGyver is ilyet használ... :DD
:))

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#17) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Mindenki abból indul ki, hogy ez merül, mint a nyeletlen fejsze. :( Az eszköz fajsújának ismerete nélkül ezt balga dolog véleményem szerint így csípőből feltételezni, szerintem a könnyűfém és a benne lévő levegő kiterelmi a felszínen maradáshoz szükséges felhajtóerőt, kell a búvár, vagy a betontömb a júzer lábán ahhoz, hogy a 20Atm nyomást elérjük. :DDD

Amúgy az Apacernek is van golyóálló penje, ami szintúgy nem egy lassú jószág. Csak nincs ekkora kapacitása, persze kulcstartónak is jobban elfér.

Mindazonáltal ez sem olyan böszmenagy, kifejezetten kis csinos, lapos, ha levesszük róla a víz- és golyóállóságot, viszont így nem lesz kupakja a kis drágaszágnak. :O

Alkarcsont: :C :R Erre gondoltam.

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18) Alkarcsont válasza BioNiCMaN (#2) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Golyóálló pendrive: [link]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#20) wwhy válasza Peet (#11) üzenetére


wwhy
veterán

Nézz szét itt: [link] HA tényleg gyorsat akarsz, akkor Corsair FlashVoyager (nekem a sima 2 Gb-os van, 9-10MB/s-al ír, 18-20-al olvas) illetve uez csak GT-ben (25-30írás, volt róla cikk a PH!-n is [link])

[Szerkesztve]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#21) KaiotEch válasza wwhy (#20) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jaja jó az csak hát kinézetileg elég béna szegény! (Szerintem)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.