Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márton


Márton
nagyúr

Szep szep, de nekem a Whisperrock II-m 26decibele is sok :(
Letezik halkabb huto AMD 1800+ ala?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2) WaterLo válasza Márton (#1) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Hát inkább rá, nem alá szokták rakni :DDD
A vízhűtés állítólag elég halk.

....What's up!....

(#3) WaterLo válasza Márton (#1) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Hát inkább rá, nem alá szokták rakni :DDD Habár nézőpont kérdése.
A vízhűtés állítólag elég halk.

....What's up!....

(#4) Genialis


Genialis
aktív tag

Az élettartam garancia azt jelenti, hogy addig van rá garancia amíg működik? :D

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#5) Ploszi válasza Genialis (#4) üzenetére


Ploszi
senior tag

igen, ezt már felvetettem én is korábban, hogy a lifetime garancia az az én életemre szól? :t

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#6) Hacked_3876


Hacked_3876
csendes tag

Én a hálókártyám (SMC) vételekor kérdeztem rá, meddig tart az élettartam gari. Válasz: amíg gyártják az adott típust + néhány év. Ez utóbbi bizonytalan, attól függ, a gyártó mennyi támogatást feccöl bele a termékébe utólag. Kb. 2 év egyébként. Nem véletlenül hívják ezt a fajta garanciát ''limited lifetime warranty''-nak angolul, ami nem egyenlő egyes nagyon neves gyártók örökgaranciájával...

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#7) Surranó válasza Hacked_3876 (#6) üzenetére


Surranó
aktív tag

Ez érdekes... Tulajdonképpen ez a bizonyos ''neves gyártók örökgaranciája'' azt jelenti, hogy reménykednek, hogy elavul, mielőtt tönkremegy? :) Akkor szerintem legjobban az éri meg, ha gyorsan elavuló cuccokat gyártanak :O

(#8) Hacked_3876 válasza Surranó (#7) üzenetére


Hacked_3876
csendes tag

>azt jelenti, hogy reménykednek, hogy elavul, mielőtt tönkremegy? Akkor >szerintem legjobban az éri meg, ha gyorsan elavuló cuccokat gyártanak

Hát van benne valami! Ha jobban belegondolsz, nem is olyan nagy rizikó örökgaranciát vállalni a mai termékciklusok mellett. Ha még ráadásul minőségi is az a cucc, akkor igazán minimális a kockázat. Visszavisznek mondjuk 10000 darabból egyet, kicserélik és ezzel nem éri őket veszteség. Pláne hogy az örökgarancia meg a saját neve miatt dupla áron adja a dolgait.

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#9) Tompo


Tompo
aktív tag

Ez is egy marketing fogás inkább...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.