Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Jó ''kis'' teló lesz!
Esato fórumon több érdekes dolog kiderül még róla. ;)
Remélem a videó nem 3gp-s lesz, mert akkor nyakon hajítom magam. :DDD

(#2) evR válasza Sunyi Sanyi (#1) üzenetére


evR
aktív tag

meg rakjanak már bele végre egy jobb video felvevőt is ami nem egérmozit rögzít, hanem minimum 320x240-es méretűt.. elvégre ott az a 3,2-es kamera..

''...trend a lelke mindennek...''

(#3) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hmmm, kellemes kis dögnek tűnik...
Lecserélném a P910em erre, nem mondom... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) rumos14


rumos14
nagyúr

A P és M vonal ezennel egybekél?
ja amúgy nem rossz a teló :) a Nokia tökeit is jól megszorongathatják ezzel, gondolok az N sorozatra.

[Szerkesztve]

(#5) kohi


kohi
tag

Főleg ha minnél hamarabb elkezdenék árusítani :) És nem horribilis áron :) Egyébként a méretei változtak nemde ? Mitha vastagabbnak látnám egy m600-nál. Bár a p990-hez képest ez már tökéletes :D

(#6) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Important Specs (rumours confirmed):

3.2mp Autofocus Camera, + Macro
edit: bands gsm 900 1800 1900 umts
with Flash M2 Memory slot
160mb built in memory
WIFi
Jogdial
3g
Touchscreen
UIQ 3 - looks more updated than P990i
Silver metal casing on front, and on back
Red numbering, white alphabets
Red/black stylus
Strap holder on left side of phone
BST-40 battery
FM Radio

A few other points:

Size comparison and weight, very light device
thinner than the P990i
slightly thicker than the M600i/W950i
Thinner than the W810i
as shown in the pics
not bad for a jam packed device.


[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

(#7) rumos14


rumos14
nagyúr

remélhetőleg a fw-t kicsit jobban megcsiszolják kiadás előtt, mitn a P990-nél...

(#8) #16820480


#16820480
törölt tag

de akkor ez most tulajdonképpen egy P990i nagyobb kamerával és más külsőben...

és nincs HSDPA, sem EDGE. ez így nem nagyon versenyezhet az N95-tel, legfeljebb talán az érintőképernyővel és az árával (de ezt még nem tudni ugye). ráadásul az N95 már kapható, és szépen esik az ára...

(#9) Peat;) válasza #16820480 (#8) üzenetére


Peat;)
veterán

Senki sem állította hogy ez az n95 ''ellenfele'' lenne. Kötve hiszem hogy pl 170k környékéről indulna, szerintem 110 körülről kezd majd. Nokia meg mint legnagyobb mobilcég máig nem tudott normális kamerát csináltatni/rendelni a telefonjaiba. De ha választani kéne (álmodozni szabad) n95 között és ez között én azonnal e mellett döntenék.

(#10) #16820480 válasza Peat;) (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, igen ez látszik, hoyg nem az ellenfele. árban sem. mondjuk az érintőképernyő miatt nekem is inább ez kéne, de pl ott az M2-es kártya, ami kimondott hátrány azért.

csak gondolná az ember, hogy ha nyomulni akar az SE, akkor megpróbál ellenfele lenni a konkurenciának, de ez még önmagához képest sem hatalmas fejlődés. meg azt sem értem miért hagyják ki midnig az EDGE-et... :(

(#11) AMD Power


AMD Power
titán

Mire képes a P700 kamerája...

[link]
[link]

(#12) bolondember válasza #16820480 (#10) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

M2-es kártya, ami kimondott hátrány azért. - miért is? Az még okés, h nekem, mint K750 és P910 tulajként az, de egy ''kívülállónak'' nem hiszem, h annyira az lenne... tény és való, h jelenleg drágább, de egy ilyen telefon esetében úgy vélem mindegy az a +4k 1 giga esetén...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13) #16820480 válasza bolondember (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

az egy dolog, hogy drága, de nem használható semmi másban gyakorlatilag. cska akkor, ha az ember összes cucca Sunyi. márpedig ha se a laptopom, se a pda-m, se a fényképezőm nem az, akkor ez bizony hátrány. szerintem.

(#14) ByB válasza #16820480 (#13) üzenetére


ByB
addikt

Ha megfelelő helyen vásárol az ember akkor nem annyira drága, fél-egy éven belül szerintem se kapacitási se árbéli problémák nem lesznek!

Nekem laptopomba simán belemegy bármilyen MS kártya, a többivel pedig úgy vagyok, hogy amibe kártya kell (fényképező, telefon...) abba van is és nem egyet cserélgetek feszt! Az nem igazán tesz jót semminek, lásd pölö fájlstruktúra... :R

(#15) bolondember válasza #16820480 (#13) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hmm, ez is egy megközelítés...
Végülis, van benne igazság, de azt is vedd figyelembe, amígy 4-5 memóriakártyafajta van, addig ez így is lesz...
Nekem is a 2 telefonom SE, most kapott anyám egy K800-at, abba pedig nem jó az MS ProDuo, és ha minden igaz, egy Walkman-mobil lesz a köv. telefonom, tehát ''kidobhatom'' a régi kártyáimat...
(digigép: SD, telefonok: MS ProDuo, navi: SD - így nem olyan vészes...)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16) invidia


invidia
tag

memoriakártyához csak annyit szólnék, hogy nekem eddig (szerencse vagy sem) csak SD vel volt dolgom: pdaban, fényképezőben, új fényképezőben:), mp3 lejátszóban. de amit anno vettem a 2,3 megapixeles hpba (8ezerért 128 asat) simán megvan,müködik, csaképp hova ''dugjam''? 128 megával semmit sem érek (már). viszont vettem az uj gépbe egy 1Gb sat meg a PDA ba 2 Gbsat, és a poén h együtt olcsóbban mint anno a 128 asat :) tehát még ha egy szabványu minden eszközöm akkoris van kb 6-7 Gb nyi kártyám (vagy 4-5 db) és lehet pár év mulva ugyanugy odakerülnek a 128as mellé müködőképesen :)

invidia

(#17) invidia


invidia
tag

nah és ON

http://www.esato.com/board/ui/LjUGt1F9FlqcdP05x0aE.jpg
http://www.esato.com/board/ui/B0Tih8EE39iVRv9E6DqK.jpg
http://www.esato.com/board/ui/7UL57Wt4oEmP3TGG7DCu.jpg
http://www.esato.com/board/ui/74L1AR88Bqewa6z9vAS7.jpg
http://www.esato.com/board/ui/39X84OaZE4B8yRD2U657.jpg

szép lett sztem

invidia

(#18) DTF


DTF
aktív tag

Bárcsak az SE kiadna egy ilyenből egy walkman telefont ugyanezekkel a specifikációkkal! tuti cserélném a W800-am.

DTF

(#19) Peat;) válasza DTF (#18) üzenetére


Peat;)
veterán

Ezt sose értettem :) , miben nyújt többet egy walkman modell? Azon kívűl hogy +30k-val többe kerül kb? pl. d750-est használgattam, zenét hallgattam (walkman füles 4-5k) majd egyszer ráraktam a walkman softot. Semmi különbség :) azóta már kiveszik a megabass effektet a nem walkman modellekből, de azt én csak 1-2 szám esetében szoktam használni, ha dübörgős hangulatom van.

(#20) invidia válasza DTF (#18) üzenetére


invidia
tag

mert? miben több egy direkt walkman mint egy ''simán'' smartphone? egyébként meg én továbbra is ragaszkodom ahhoz a tényhez h az mp3lejátszóm 24 órát bir ki egy töltéssel, mellette ott a telefonom.tudom tudom régi vita......:)

[Szerkesztve]

invidia

(#21) #16820480 válasza bolondember (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát nekem jelenleg a mobilomban SD van, a fényképezőmben szintén, ha vennék pda-t, akkor abban is SD lenne, és a laptopon is csak SD/MMC olvasó van...
jó, nyilván nem mindenki ennyire egyoldalú a kártyatípusokat tekintve, de azért akad.
még azt is megértem, hogy egy ilyne értékű telónál már valóban a legkevesebb a kártya, de az, amit írtam igaz az összes Sunyi termékre, ha csak egy valamid van a márkától, akkor ott kényelmetlen lehet a kártya dolog. persze, ha valakinek mindene memorystick-es...

(#22) DTF válasza Peat;) (#19) üzenetére


DTF
aktív tag

peat: egy az, hogy a walkman teló nem +30k, hanem kevesebb. Másik, hogy ha egyszer huzamosabb ideig használsz walkman telót, és azt lecseréled egy nem walkman típusura, akkor nagyon elkezdesz sírni a csere miatt. hidd el, én tudom, a w800-ról már próbáltam többször cserélni más típusra és márkára (pl. N 6270, S D600) de azoknak olyan ratyi volt a hangzása, hogy inkább túladtam rajtuk.
Jó, lehet mindenfélét eszkábálni, meg szoftvert cserélgetni, de ha ezt megcsinálom, akkor a jótállásnak részben vége + nem vagyok kontár.
ha hozzászokik a füled a megabass-hoz, akkor nagyon nehéz meghallgatni egy másikat.

ivida: azért, mert úgy lenne egy smartphone, aminek van tökéletes zenelejtászója, ugye okosteló, szép nagy kijelző és nem mellesleg egy 3,2-es kamera. Ha a W950i-ben lenne kamera...
Egyébként tényleg nem rossz ötlet, hogy egy teló (pl. ez a P700i(?)) + egy a legújabb színes kijelzős Sony walkman együtt, de ha már egybe megkapnád. Az, hogy meg mennyit bír ki, relatív. függ a használattól. nekem a mostani telóm, nem okos, de napi 2-3 óra zenehallgatás + egyéb más mellet simán kibír 4-5 napot. (néha azért az USB-n kap kakaót)


[Szerkesztve]

DTF

(#23) rumos14 válasza DTF (#22) üzenetére


rumos14
nagyúr

gondolj bele, hogy mit szól az, aki egy fullos mp3 lejátszó után ''kényszerül lesüllyedni'' az általad dícsért W800 szintjére...
amúgy pedig az zavarhat egyeseket, hogy ez a megabass csak egy szoftveres dolog, direkt nem rakja bele a SE a nem W telókba.
ha pedig veszel egy Nokia N-t, vagy SE M/P okostelót, találsz rá tetszőleges zenelejátszó szoftvert, amiben sokkal többféle beállítás van mint a gyári SE walkman softban.


[Szerkesztve]

(#24) Peat;) válasza DTF (#22) üzenetére


Peat;)
veterán

Én csak a sony-ericsson telefonokra gondoltam, mert az a vizsgált alany. A sony-ericsson modellek zenei teljesítménye én szerintem tök ugyanaz. (gondolom egy fajta mp3 chipet paszíroznak mindenbe, amit gondolom sony ad) Az eltérés ez: melyik walkman szoft van rajta, vagy csak sima zenelejátszó soft (hangzás tök ua a különbség a design, előadó rendezés stb), illetve a megabass. A megabass meg poénkodni illetve néhai basszusétvágy csökkentésre jó, basszusszegény zeneszámoknél vétek benyomni szerintem, minőségileg lerontja a dolgot, magas hangokat visszábveszi meg hasonlók..úgy lenne jó hogy megabass és mellette állítható a hangszínszabályozó. Mivel ez nem megy (tudtommal azóta sem) én kézileg max basszust nyomtam rá és még állítgattam a dolgokat, így élesen szól és basszus is van és minden hangskála jól hallható...
Ebben a modellben meg lehet megmarad ez a soft effekt, k/d 750-ben még benne volt pl uganúgy. Szóval ugyanazzal a füllhallgatóval ami a füledbe megy hang az tök ugyanaz, nem tudom próbáltál-e más sony telefont ami újabb fajta (w800 utáni) de ugyanazzal a képességekkel találkoznál szerintem azokban is, csak a menü más. Én egyszer hallottam vmi másik újabb fajtát és ezt tapasztaltam.
A 30kban annyiban adok igazat, hogy ebből még le kell vonni a memkártya és fülhallgató árát, ami a legújabb fülhallgatóval és m2 memkártyával igen borsos összeg.

A lényeg hogy ha váltani akarsz akkor lehet hogy semmiről sem kell lemondanod zenei részt tekintve ennél a modellnél. De valszeg piszokdrága lesz a mocsokja :)

[Szerkesztve]

(#25) HXY


HXY
addikt

jó a tudása az ok, na de a külseje?? :Y

[Szerkesztve]

(#26) bobace


bobace
őstag

mánjelleggel ide vele ;] végre egy teló amiben minden benne van

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#27) believil


believil
tag

Nem rossz! De nem tudom, hogy mennyire megbízható... Nekem sikerul a Sony Ericsonokból 3 év alatt két telót lepusztítani [w300i (képernyő halál, plusz alig hallanak amikor beszélek bele); w910i (antenna halál, mivel nemt alál térerőket, ahol más telók igen, aksi halál, külső hangszóróból "mély" hangok eltűnése, alíg hallom mit mondanak a túloldalon beszélgetéskor, kb ennyi, usb-s működtetése kínszenvedés), holott nem dobáltam, zúztam, szoftvereztem, stb rajtuk, csak voltak a zsebbe, és hallgattam rajtuk sok zenét, mivel a telefonálás mellett arra valók... nem tudom, hogy érdemes-e befektetni több SE mobilba, de ez a kics teló csábító az fix... :)

(#28) kaller1 válasza believil (#27) üzenetére


kaller1
veterán

Nem rossz!

Helló,megnézted az írás dátumát? :U

Arról nem is beszélve,hogy ez P1i néven jött ki.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#29) believil válasza kaller1 (#28) üzenetére


believil
tag

Meg én, de mivel eddig elvoltam a másik kettő teló lezúzásával :), ezért nem olvasgattam más mobilokról cikkeket, és mivel nem vaskos a tárca szerintem ez a teló király... és nekem új... :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.