Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) simonzé


simonzé
addikt

Gyönyörű. Nekem is kell egy ilyen.
Ez az ötszázakármennyis processzor azért nem piskóta egy ilyen kis gépnél...

I don't fit in. I fit out.

(#2) Ergil


Ergil
aktív tag

Tényleg gyönyörű, azért kívácsi leszek a WLAN-os mennyibe fog kerülni és mikorra lesz belőle itthon, gyorsan le kell cserélnem a 716-osomat...

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#3) polika


polika
senior tag

nem tudom milyen képet csinál egy szar optikával felszerelt 1.3mpixeles fényképezőgépnek nem nevezhető valami, de az is biztos hogy inkább vennék egy fényképezőgépet és egy pda-t mindegyik csinálja a maga dolgát jól, biztos kisebb lenne a pda, és a külön rendes optikával gyártott fényképezőgép is esetleg jobb képet csinálna, de tudom kell ez, hüje unokatesómnak is nagyon kell a fényképezőgépes mobil mégha ocsmány képeket is csinál vele, de legalább menő és drága (''sajnos'' nekem csak egyszerű mobilom van és mellette egy jó digifényképezőm, nem tudok menőzni de legalább mindakettő jó amire való)

(#4) faster válasza polika (#3) üzenetére


faster
nagyúr

A fényképezős mobil/pda nem ugyanarra való, amire a digit fényképezőgép. A digit fényképezőgép nincs mindig nálad, ellenben a mobil igen (nálam legalábbis).

(#5) twollah válasza polika (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Valamivel el kell sozni az uj hardwaret.
Most az a divat, hogy meg a WCpapir tekercsbe is digitalis fenykepezogepet raknak.
Igaz, hogy semmire sem lehet hasznalni a gepet, de legalabb elmondhatja a gyarto, hogy na mar ilyen termekunk is van, es ezzel megeloztuk a konkurenciat.

(#6) PrinczA válasza twollah (#5) üzenetére


PrinczA
őstag

Fenykepezos kaszát a parasztnak, had villogjon vele a dizsiben !

(#7) faster válasza twollah (#5) üzenetére


faster
nagyúr

A palmnak már régóta van a PDA-iban, pedig nem a gagyiról híres gyártó...Mindegy, nekem tetszik a beépített kamera.

[Szerkesztve]

(#8) Ergil válasza polika (#3) üzenetére


Ergil
aktív tag

Huhh, ezt elnéztem.. Ha fényképgép is lesz benne akkor nem kell...
Lassan az ilyen gépeket be sem viheted sehova. Én a nagyobb felbontásnak örültem, ez már elforgatott VGA!

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#9) crab válasza polika (#3) üzenetére


crab
senior tag

azért már van némi remény normális képek készítésre mobilal: [L]http://www.terminal.hu/newsread.php?id=13203407040609[/L]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.