Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ketama


Ketama
aktív tag

Egy kepet szzivesen megneznek rola, abbol sok minden kiderul.

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#2) NOP


NOP
csendes tag

Nagyon kell majd sietni ezzel a kártyával, nehogy leégjen a proci, mielőtt sikerül feltenni a drivereket! :))

MOV di, forum; MOV si, text; REP MOVSB; NOP;

(#3) Tapsi válasza Ketama (#1) üzenetére


Tapsi
addikt

+néznék róla többet is,de ára biztos lesz.Nem Magyar júzernek tervezték:O

(#5) hobizoli válasza NOP (#2) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Miert kene hozza driver...?



hobizoli

több drón kell ;P

(#6) twollah


twollah
nagyúr

A nagy oreg visszater!

De hol a kep az uj hutorol?

(#7) Genialis válasza hobizoli (#5) üzenetére


Genialis
aktív tag

Ha nem kell hozzá driver, akkor minek PCI-slotba tenni?

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#8) Szalma válasza Genialis (#7) üzenetére


Szalma
őstag

Táp. Esetleg visszajelzés egy szoftvernek. Meg jól tart.

Szeretettel:
Szalma

(#9) hobizoli válasza Genialis (#7) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Uhm....es ha sajat BIOS-a (is) van es a PCI busz-rol csak LEveszi maganak a homerseklet es az egyeb infokat, akkor mi van...?
A rajta levo egy-ket, NEM igazan teljesitmenyigenyes, csak vezerlofunkciokat ellato alkatreszt meg a PCI busz is el tudja latni elegendo energiaval. Nem az adatcsatornakat hasznalja/hasznalna (mint pl egy hangkartya), csak a 3.3V es 0V-t veszi onnan, es ehhez CSAK a vezerleshez szukseges infokat olvasna/olvassa le. IRQ nem kell, direkt I/O adataramlas se igazan...

Tehat kell-e ekkor drv, avagy nem...?



hobizoli

több drón kell ;P

(#10) eddie303 válasza NOP (#2) üzenetére


eddie303
őstag

Szerintem meg nem kell driver :))

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#11) Szalma válasza hobizoli (#9) üzenetére


Szalma
őstag

A PCI buszról nem vesz le infókat. Az érzékelők többnyire a csipszet egyik I2C buszán lógnak. A PCI-ről ehhez hozzáférni szinte lehetetlen. (Driver kell az oprendszer támogatásával.)

Szeretettel:
Szalma

(#12) andorpapa


andorpapa
őstag

Milyen érdekes! A Thermaltake anno bejelentette a világ legelső coolerét, mely egy léghűtéses Peltier-ből és egy PCI-os vezérlőkártyából áll. Aztán a Spire a CeBIT alkalmából hősködött egy léghűtéses Peltier coolerrel, melyet PCI-os kártya hajt. Micsoda újítás: a GW bejelenti PCI-os kártyával kombinált léghűtéses Peltier hűtőjét! Az egészet meg valami izraeli cég tervezte (én így tudom), de róluk mindegyik cég megfeledkezik a sajtóanyagokban.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#13) Czibu


Czibu
tag

Nekem is egy ilyen hasonló pleiteres hűtőrendszer van egy másik cégtől (tt), ugyanugy van egy pleiter-es rész, ennek meleg oldalát hűti egy venti, kaptam mellé egy ház hűtőt, (ledes) és egy pci-os kártyát, amit nem kell telepiteni, csupán a mikroprocesszornak nyulja le az áramot. a mikroprocesszor a processzor hőmérsékletéből gondolja ki, hogy mekkora erőbedobást alkalmazzon. Egy mikrokapcsoloval lehet állítani hogy csentes, v. teljes modban mennyen. Jó a hűtási hatékonysága, viszont sokat fogyaszt (230V, max 73W). ára 29400+fa volt!

Az Élet egy szar játék! De a Grafikája nagyon OTTVAN!

(#14) Czibu


Czibu
tag

A processzor hőmérsékletét a közvetlen a processzorral érintkező rézlap hőmérsékletéből tudja. egyébként Thermaltake Subzero4g a neve.

Az Élet egy szar játék! De a Grafikája nagyon OTTVAN!

(#15) Ploszi


Ploszi
senior tag

na meg a következő gond az, hogy ha 73W-ot fogyaszt, akkor ennél kevesebbet tud elszállítani aprociról, nekem meg több termelődik :(

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#16) Czibu


Czibu
tag

a subzero oldalán 3400+ ig ajánlják XP-re, gondolom azok is 73W nél többet esznek, de akkor mér kínálják? mert akkor is működik, így a nagy melegbe 45 fok körül van a proccom (2200+TbredB). tuningnál se megy nagyon 50 fölé, de viszont a venti és az alu borda kevés a meleg oldalnak, ami amúgyis naggyon forró.

Az Élet egy szar játék! De a Grafikája nagyon OTTVAN!

(#17) LukE


LukE
veterán

az eszembe jutó 3 betű: ''víz'':DDD, majd meg kell plasztikázni.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#18) Surranó


Surranó
aktív tag

[LAME]
Mi az a Peltier-elem? valami páclé? Édes? Savanyú?
[/LAME]

(#19) LukE válasza Surranó (#18) üzenetére


LukE
veterán

[GONOSZ]
[L]http://www.google.com/search?q=Peltier-elem&sourceid=opera&num=25&ie=utf-8&oe=utf-8[/L]
[/GONOSZ]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.