Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) burgatshow


burgatshow
veterán

Nem rossz az amit tud...

(#2) g@bo válasza burgatshow (#1) üzenetére


g@bo
nagyúr

és?

(#3) Male


Male
nagyúr

Az a négy lyuk a chip körül elég gyanúsan néz ki -> csak nem valami komoly hűtés kell egy déli hídra?

Az integrált gigabites lan az valami külön buszon van (mint az intel 875-nél) vagy PCI-ra csatlakozik?

(#4) erdoke válasza Male (#3) üzenetére


erdoke
titán

Akár a déliben is lehet, mert a SB2NB többszöröse a mai Intel kapcsolatoknak.

A legjobb aláírás a héten

(#5) Male válasza erdoke (#4) üzenetére


Male
nagyúr

Mivan?? :F Én nem ezt kérdeztem. (közben rájöttem, hogy a i875 miatt írtad, hogy itt nagyobb a sávszélesség)

Azt értem, hogy a déli hídban van, ez ki is derült a cikkből, csak az nem, hogy ez is a 133 MByte/s-os PCI-ra csatlakozik, vagy külön van valamin (nem PCI-on).

Az SB2NB (ilyen rövidítését még nem láttam, de tetszik) itt tudom, hogy 1 GB/s (vagy már 2?), az Intel féle meg csak 266 MB/s ha jól emlékszem, szóval tényleg bőven elég ha a déli hídhoz kapcsolódik.

[Szerkesztve]

(#6) anulu válasza Male (#3) üzenetére


anulu
félisten

Nekem is ez volt az első, és nagyjából egyetlen dolog, ami feltűnt a képen :) Ha nem is aktív, de egy passzív bordának lehet, h örül a SB.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) HiperG


HiperG
addikt

[L]http://www.sg.hu/cikk.php?cid=31175[/L]

Nohát... a PCI Xpressel felkent chipsetek ezexerint jobban melexenek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.