Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Notes


Notes
senior tag

Lehet hogy én értettem félre valamit, de miért jó az az ATI-nak hogy a konkurenciának tervez cuccokat?

Romanes eunt domus!

(#2) Obi-1 válasza Notes (#1) üzenetére


Obi-1
őstag

Valószínüleg simán elad nekik pár chipet, mintha akár kártyára tennék. Ők meg ehelyett alaplapra teszik.

Only a Sith deals in absolutes.

(#3) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Hát én nagyon azt gyanítom, hogy a SiS eladja majd a Xabre-részleget, mer' úccse tudna lépést tartani az nVidia-val vagy az ATi-val, és inkább benyal csontig az ATi-nak, hogy betehesse vmelyik gyengébb csipjét alaplapi chipset-be. Ezzel mondjuk az ati feladná a saját chipset-gyártási terveit (gondolom). Ott nélküle is lób@szó nagy konkurenciaharc van, míg a grafikus chipek piaca gyakorlatilag kétszereplős, és ott előnyben is van (please don't put the ''flame'' on me ;]).

Ezt a ''conspiration theory''-t alátámasztja, hogy a SiS-ből nemrég választották le a Xabre-ot önnáló cégnek.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#4) User64476


User64476
őstag

Szerintem pont ettől fog a Xabre komoly dologgá válni. Az ATI tapasztalatai egy részét átadja a Xabrésoknak, a SiS meg benyal az UMCnek, vagy a saját gyártósorai egy részét bocsátja olcsóbban az ATI rendelkezésére. Amúgy szerintem jó lenne a többszereplős piac, nem ílzik nagyon ez a 2 közül választás. Legyen verseny, de igazi ám! Gyerünk gyerünk! :U

(#5) cyberdog válasza Notes (#1) üzenetére


cyberdog
tag

a SIS konkurenciája az ATI nak?:D:D:D

(#6) Goose-T válasza User64476 (#4) üzenetére


Goose-T
veterán

Pedig én is unom már az nVidia-t és az ATI-t. Jó lenne valami vérfrissítés.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7) Cefa válasza Goose-T (#6) üzenetére


Cefa
senior tag

És az Intel, Amd dolgot nem unod?

Ott kellene vérfrissítés

Pl: egy 128 bites cyrix prockó :)

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#8) HiperG


HiperG
addikt

Azé a procipiac még jobban kétszereplős.
A Via prockók a celeroncsal vannak 1 szinten... az meg nem kell senkinek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.