Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Seagate: 200 GB-os merevlemezek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Obi-1


Obi-1
őstag

[Kötözködés ON]
Az Erő mértékegysége nem a gramm.
[Kötözködés OFF]

Only a Sith deals in absolutes.

(#2) zsozsosama válasza Obi-1 (#1) üzenetére


zsozsosama
csendes tag

És ki irta hogy gramm??? ...

(#3) dabadab válasza Obi-1 (#1) üzenetére


dabadab
titán

Ellenben az a g nem is a gramm, hanem a gravitacios gyorsulas (kb 10 m/s^2).
Ennelfogva nem is erorol, hanem gyorsulasrol van szo :)
Kellet neked kotozkodnod ;)

DRM is theft

(#4) fanatic válasza dabadab (#3) üzenetére


fanatic
aktív tag

Nem kötözködött, csak megosztotta velünk költözéses emlékeit! :DD

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#5) Hun'reeth válasza dabadab (#3) üzenetére


Hun'reeth
őstag

9,81 csak, hogy pontos legyen. :DDD:P

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#6) csudri válasza dabadab (#3) üzenetére


csudri
őstag

A gravitációs gyorsulás jele ''G'' és nem ''g''. Pont azért, hogy ne legyen keveredés!

(#7) Cathfaern válasza csudri (#6) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A gravitációs gyorsulás jele kis g. A gravitációs erőé a nagy G.

(#8) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Fincsi.Át kéne költözni egy ilyenre.:)

(#9) Genialis


Genialis
aktív tag

Mitől gigászi 200 giga? Lassan a mátrix hubra be se engednek annyi megosztás alatt... :))

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#10) _Volkovy_ válasza Genialis (#9) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

:DDD

(#11) hungeek


hungeek
senior tag

hmmmmm fincsííííí
és mennyiért vesztegetik?

(#12) anulu


anulu
félisten

Szerintem sem sok az a 200GB... :((( Majd ha lesz WD 300GB 8MB cache-el, vagy Seagate Barracuda V, minimum 300GB, de inkább 400, akkor veszek vinyót. Addig vegetálok.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) anulu válasza Genialis (#9) üzenetére


anulu
félisten

:DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) spyki


spyki
tag

Hi! Azért érdekelne, hogy mennyiért vesztegetik! Én most vettem 2 napja egy Samsung 160-as winyót 8 mb cache-val, és 35 volt bruttó. Persze 3 év gari.... Ez a cikkben említett 200-as szerintem legalább 50e, de inkább több.... Valaki tud egy pontos árat mondani hozzá?

(#15) ArchElf


ArchElf
addikt

Itt két Maxtor 250-es ül mellettem külső usb2-es házban. Nem mondom fér rájuk cucc rendesen...
Amúgy tényleg el tudom képzelni ezt a hullást ''mint a legyeknél ősszel'', ugyanis szerintem a 60 - 80 °C nem épp idális üzem hőmérséklet... Szerintem.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#16) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Ár/teljasítmény fekvésben úgy látom, továbbra is a 160 Gb a jó választás. Tul képp ilyenre szeretném lecsrélni 2 db-ra, Raid-elve, a mostani wincsieimet. Mindenkinek ajánlom szenzációsan gyors, olyan mintha / nem 14000, de/ kb 11000 fordulatszámú wincsid lenne, dupla cash 16 Mb / nekem még 2x2=4 a 2db 80 Gb-os maxtor/ rammal. Csak kéne csinálni egy mentést, és az akkora macera, egyszerűen nem tudom rászánni magam, meg hát a lóvé...Ja ''g'' az gyorsulás, de tartósan nem viselhet el 350 g-t, gondold meg, az olvasó fej mozgató karja, a lemezek eldeformálódnának...Ekkora gyorsulásnál 1 kg-os tömegre akkora erő hatna, mintha mondjuk a súlya 3 és fél mázsa lenne. Ez valami elírás.

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Seagate: 200 GB-os merevlemezek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.