Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PPeter


PPeter
addikt

Semmi kétség, vissza kell küldeni a múltba, hogy helyretegye a dolgokat! :DDD

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2) Erasmus válasza PPeter (#1) üzenetére


Erasmus
őstag

:DD

(#3) #53246592


#53246592
törölt tag

Rasszista? A magyar verzioban semmi kivetnivalot nem talalok, plane ha ilyesmi maganbeszelgetesben hangzik el. Persze lehet az angol eredeti nem ennyire artatlan. :U

Lehet hogy en is egy rohadek rasszista vagyok? :D

(#4) Kriza


Kriza
őstag

Ennek mi köze van az IT hírekhez??? :F

Egyébként ha tényleg csak ennyit mondott, semmi szégyelnivalója nincs - szerintem.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#5) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Nem semmi. Az amerikaiak lopnak tőlünk választási botrányötleteket!
Tisztára MSZP szerverügy. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#6) GAlli


GAlli
tag

ebből is látszik hogy az ő kezük volt a dologban:D Összeesküvés elmélet rullz:)

(#7) venember83


venember83
nagyúr

1. Borzaszto, h a great US of A-ben mar minden kijelentes amiben emberek faji hovatartozasa szerepel rasszistanak szamit.
2. Mi a p*csnek tesznek fel ilyen audiofajlt 1 sajat oldalukra? Nem gondoljak, h hiaba vedik azt barmilyen rendszerekkel, ugyis fel fogja valaki torni?

(#8) csudri válasza venember83 (#7) üzenetére


csudri
őstag

Azért rakták fel, mert n00b-ok. Vagy lehet, hogy pont azért, hogy lopják el és ők meg mondhassák, hogy a demokraták még a hackerkedéstől sem riadnak vissza!

Lásd anno itthon az mszp-s szerver feltörése, ahol nem volt fent semmi különös anyag, de mivel csak az számított, hogy feltörték, nem pedig az, hogy mit találtak, így a fidesz kapott egy rossz pontot.

(#9) #54715584


#54715584
törölt tag

ezeknek a nagyon komoly amerikai politikusoknak lehetne mar annyi eszuk, hogy nem mondanak ilyeneket...
egyebkent nem talalok kivetnivalot a magyar verzioban, sot, meg igaza is lehet ;)

(#10) faster


faster
nagyúr

blvr

(#11) sbazsi válasza venember83 (#7) üzenetére


sbazsi
veterán

én azt nem értem, hogy egy telefonbeszélgetés miért kerül rögzítésre. és ha már rögzítésre került, akkor miért kerül olyan gépre, amit simán fel lehet törni?! (kiindulva abból, hogy tényleg volt jelszavas meg hasonló védelem...)
de tényleg nem értem miért kerülnek rögzítésre, és utána miért kerülnek gépre...

(#12) #54715584 válasza sbazsi (#11) üzenetére


#54715584
törölt tag

en sem ertem, de mindehol igy mukodik, magyarorszagon is, minden nagyobb cegnel...

(#13) L3zl13 válasza sbazsi (#11) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Magénbeszélgetésről volt szó, nem feltétlenül telefonbeszélgetésről.
A rögzítés miértjére még csak csak találnék elfogadható indokot, de hogy miért került fel, az vagy szándékos bepalizás érdekében, vagy valami belső rosszakaró által történhetett.

Aki hülye, haljon meg!

(#14) #54715584 válasza L3zl13 (#13) üzenetére


#54715584
törölt tag

nos, lehet nem ide tartozik, de lehet koze hozza, ha mar maganbeszelgetesrol volt szo...
koztudott, hogy 010911 ota bevezettek, hogy barkit lehallgathatnak... ezt az amerikaiak is csak ugy nyeltek le, hogy szepen meg lett mondva, hogy ezzel segithetik a halozat lebukasat, az elet jobbatetelet... de ha azt mondtak volna, hogy lehallgatunk, kussojja, akkor ebbol is nagy ellenallas lett volna... csak ezt elfelejtik az emberek...
egyebkent amerikaban meg mindenki lehallgat mindenkit, ez nem ujdonsag, lehetne nekik annyi eszuk, hogy ezt kijatszak...

(#15) corlagon válasza sbazsi (#11) üzenetére


corlagon
senior tag

én azt nem értem, hogy egy telefonbeszélgetés miért kerül rögzítésre

Nem telefonbeszelgetes volt
Schwarzenegger aides routinely tape his speechwriting sessions so the writers can keep a record of his thoughts and speaking patterns. The newspaper did not say how the tape was obtained.

[link]

(#16) L3zl13 válasza corlagon (#15) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Na, én is pont valami hasonlóra tippeltem volna látatlanba.

Aki hülye, haljon meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.