Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) strike-force


strike-force
őstag

maj ha lesz pézem, biztos veszek egy aiw-t. oszt annyi.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#2) Arius válasza strike-force (#1) üzenetére


Arius
aktív tag

Én biztos hogy nem veszek aiw-t :)):DD

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#3) erdoke


erdoke
titán

Az utóbbi jobb vételnek tűnik, kicsi a teljesítménykülönbség a két kártya között. Bár az is igaz, hogy a 256 MB-osban több tartalék van ramilag, persze nem passzív hűtéssel.
AIW-ért a kevesebb pénz szerintem lényegesen többet hoz. Majd én is meggondolom, ha leakasztom az 1,7 milliárdot, feltéve hogy most nem vitték el.:D

A legjobb aláírás a héten

(#4) dr.Mura


dr.Mura
tag

AiW rulez. Az egyetlen gond, hogy nem lehet külön cserélni a video- és TV-kártyát. Bár mintha talán ez lenne a lényege...

Majd ha rámesik az OTP trezor és túlélem, mindenképpen veszek egy ilyet. Az abszolút coolness az lenne, ha erre is lehetne a Zalman passzivot rárakni.

C8H10N4O2

(#5) Arius válasza dr.Mura (#4) üzenetére


Arius
aktív tag

Pont ez a lényege igen...ezért nem veszek combo driveot, meg piritós-sütős mikrohullámút stbstb...
Azonkívül az esetek 99%-ban jobb minőségűek/tudásúak a külön-külön cuccok, mint az egybeminden.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#6) erdoke válasza Arius (#5) üzenetére


erdoke
titán

Előre bocsájtom, hogy ebben 0 személyes tapasztalatom van, de azt hallottam, hogy nagyon kevés TV/digitalizáló kártya hozza a jobb AIW minőségét. Ráadásul a videókártya rész működését se befolyásolja hátrányosan a mellépakolt cucc. Tudsz erről vmit?

A legjobb aláírás a héten

(#7) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Nem hinném Arius, hogy köpdösnéd, ha az asztalodon lenne egy ilyen kártya arra várva, hogy beszereld a gépedbe... Szerintem megváltozna a véleményed. Szerintem, meg az AIW-nek a minőségét nem kellene cikizni... :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#8) ArchElf


ArchElf
addikt

Nekem korábban egy Voodoo3-3500TV kártyám volt, és nagyon! meg voltam elégedve a kombo mivoltával... mióta úgy kellett hozzádobnom a tvtunerkártyát, hát csa a +1 PCI foglaltság, IRQ gondok (=kátryapakolgatások) és a sz@r driverek voltak...
Kombókártyák rulez...
(btw, az lenne még az igazi, ha egy hangkártya is lenne rá integrálva, de ez már túl sok lenne a jóból :)
AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#9) Keitaro


Keitaro
addikt

Én is úgy tudom, hogy akinek AIWje van nem igazán cserélne kártya+tv tunerre :))

(#10) TBB


TBB
tag

Hát az a passzív hűtő elég drabálisnak néz ki...

Elfér tőle a processzor?;]
Ez is olyan, mint az nv, emellett sem fér el a PCI kártya...

(#11) Keitaro válasza TBB (#10) üzenetére


Keitaro
addikt

Választhatod a nem hangos ventiset, és akkor elfér vagy választhatod az abszolút hangtalant és akkor meg nem hátrány. Azért nVnél ventikkel nem fér el...

(#12) bzs


bzs
tag

Nekem nagyon teccik ez az AIW, és ha csak fele olyan jó, mint az elődei(nekem volt a legelső is, Rage II chippel, és volt egy AIW Radeonom is, és igen meg voltam vele elégedve), akkor ez is igen sikeres termék lesz.

A kombóelleneseknek csak annyit, hogy capture funkcióban ez a kártya az AGP dedikált sávszélességét kapja, míg egy külön PCI capture egységnek osztoznia kell a PCI sávszélességen a többi (IDE, LAN stb...) eszközzel.

(#13) Szeni válasza ArchElf (#8) üzenetére


Szeni
aktív tag

Ha jól tudom, létezett ilyen a 8500-asból! (Mármint hangkártyás.)

(#14) rudi válasza Szeni (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

Fú ez érdekel lehet!!! Nem emléxel hol hallottad? - majd keresgélek én is...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.