Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arn


arn
félisten

ennyiert adnak most egy r9700est is... ami ugye 8pipe es 256bit.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2) marso


marso
tag

nem normalisak hogy a lasabb kartyat dragabban adjak... gyanitom ez heteken belul valtozik.

(#3) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Uj termek mindig dragabb, mert kesobb annal mar csak olcsobb lehet. Plusz ha kikopik az osszes 9500, akkor ugyis mar csak ez marad. Viszont az jol hangzik, hogy az alaporajel a 9500-osok huzasanak felso hataran van, latszik, hogy ez mar .13-as.
Most egyenletesebben lotte be a lepcsoket az ATi a 9200, 9600, 9800 kozott, eddig tulsagosan megerte 9500-at venni, komoly areses, fejlesztes ugyis akkor lesz, ha majd az nVidia megint lerak valamit az asztalra.

(#4) Troll


Troll
tag

Mi az a hosszú, csatlakozónak látszó ojjektum a hűtő és a kimenetek között?

(#5) WaterLo


WaterLo
aktív tag

Ezen most azé nincsen tápscati, mer 0,13-as?

....What's up!....

(#6) beeboy válasza arn (#1) üzenetére


beeboy
addikt

Na azért nem kapsz 52eFt-ért 9700-est. Sajnos.

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#7) arn válasza beeboy (#6) üzenetére


arn
félisten

47+fa

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#8) Hege


Hege
tag

Hi!

Vagy 36e + fa + szerencse :o)

9500 => 9700

Sokan vagyunk akiknek igy lett 9700 (Pro) , de még mindig nem vagyunk, nem vagyunk elegen!

Üdv.:Hege

Mindenki hozzon magával még egy embert :o)

Bocs, a hülyeségekért ! Talán a meleg teszi !

(#9) zsoltee10 válasza marso (#2) üzenetére


zsoltee10
addikt

Nem azért adják drágán, mert nem normálisak, hanem, mert új a termék. Nézd meg a gefx5200-at. 27 körül van az ára, de a gf4mx-ek kifutásával kb. fél év alatt 20 alá fog menni, ahová a piac pozicionálja.

(#10) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Ha, az Nvidia piacra dobja az nv35-öt (ami nem mostanában lesz) és az Ati nem tud rá válaszolni, akkor le fogja tolni az árait, és akkor megint nem az nvidia kártyákat veszik. Most néztem az új Bluefish árlistát, és a 9700, 9500 árai nem mozdulnak. Miért nem? Azért, mert a fx5800 br. 95000 Ft... Amit egy sima 9700-es megver szépen. Na jó az fx-et hangban azért nem veri. :DD

(#11) nap


nap
addikt

Ezen is L alakban vannak a memoriak, akkor ebbol lehet 9800-ast gyartani? Vagy az csak a sima 9600-os ? :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#12) DajackaL


DajackaL
csendes tag

NV35 nem mostanában?... Az E3-on fogják bemutatni ami jövő héten lesz és szerintem ide is júniusban sztem. már lehet majd kapni itt is... nem hiszem, hogy az nVIDIA mégegyszer elköveti azt a hibát, mint az FX5800 szériával. A R9600 pedig meg enyhén szólva jóval szarabb lett, mint a ''riválisa'' a 9500PRO amit kéne helyettesítsen és drágább is... jó, tudom, hogy még új meg minden, de nem hiszem, hogy nagyon hamar le fog menni az ára... az ATi nem híres erről.

(#13) Hege


Hege
tag

Hi All!

A radeon 9600-ban 4 pipeline van (összesen és nem a 8ból letiltva) és van saját nyákja, ugyanúgy ahogy az ujabb 9500-nek is (Csak ak első szériák mentek 9700 ref. nyákra) ...

Úgyhogy a 9600 az 9600. A 9500-tel lehetett jó business-t csinálni, de lassan elfogynak készletek. 36+fa-ért ''megéri'' egy 9700-es de többért nem (szerintem)

üdv.:Hege

(#14) marcee válasza Hege (#13) üzenetére


marcee
addikt

Szerintem többért is, tekintve hogy a 9600 gyengébb a 9500-nél is.

\m/

(#15) Juliuska válasza GhanBuri Ghan (#3) üzenetére


Juliuska
senior tag

Ne legyél abban olyan biztos, hogy ''kikopik az osszes 9500'' MERT az előd sajna majd' MINDENBEN veri az utód 9600-ost, az árról ugye most ne is beszéljünk.

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#16) GhanBuri Ghan válasza Juliuska (#15) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Miert ne kopna ki? Ha mar csak ezt gyartjak, es a boltokba nem szallitanak 9500-oseket, akkor elobb-utobb elfogynak a keszletek.

(#17) beeboy válasza arn (#7) üzenetére


beeboy
addikt

Légyszi: hol?

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.