Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shim


Shim
őstag

kifejezetten játékosoknak? és azt hogy? vagy minek? hogyisvanez?

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2) Pompi válasza Shim (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A SanDiskeseknek mostanában ez a mániájuk. Sony MemoryStickből is jelent meg egy Game szériájuk, ami természetesen semmiben nem különbözik a ''sima'' MS Duo Pro kártyáktól, csak ''kifejezetten'' PSP-hez ajánlják és színes...

Egyébként itt írja a cikk, hogy azért játékosoknak, mert gyárilag rajta lesz játékpromociós tartalom. Gondolom játékok demói, trailerek ilyesmi.


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#3) Shim válasza Pompi (#2) üzenetére


Shim
őstag

''Egyébként itt írja a cikk, hogy azért játékosoknak, mert gyárilag rajta lesz játékpromociós tartalom. Gondolom játékok demói, trailerek ilyesmi.''

igen ezt láttam én is, de gondoltam, hogy csak nem lehet már ekkora átvágás...de akkor mégis :DDD

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#4) sbazsi


sbazsi
veterán

aztán jönnek a cserélhető előlapos pendriveok, meg a szétcsúsztathatók, meg a kinyithatók...
ja mindezt persze különböző színű ledekkel.
;]

(#5) Csepy válasza sbazsi (#4) üzenetére


Csepy
senior tag

Már van cserélhető előlapos (sőt, a teljes műanyag ház cserélhatő), 3 színben. Decemberben láttam a MediaMarktban :DDD

Regards: Csepy
[kép]

Regards: Csepy

(#6) Yaye válasza sbazsi (#4) üzenetére


Yaye
őstag

Sandisk már csinált ilyet, Cruzer Micro Skins néven. Több, színes áttetsző skin van a csomagban, amik mint egy koton ráhúzhatók a pendrájvra. :)

Inkább azt mondjameg valaki, hogy ez az U3 hogyan működik? Mitől több mint egy sima usb meghajtó? Arra talán nem lehet programokat telepíteni és futtatni? :F

(#7) Bagoly válasza Yaye (#6) üzenetére


Bagoly
senior tag

Nem tom' mennyire aktuális még a kérdésed....de ''kockuljunk'' egy kicsit..
Szóval...az U3 technológia lényege, hogy a pendrájvról behejezéskor automatikusan elindul egy környezet ami gyakorlatban egy startmenü-szerű felületet hoz létre az óra mellett az értesítési területen.....ezen a menün keresztül érheted el az u3 programokat....pl vírusírtó, levelező kliens...stb...A programok a mentéseiket a pendrájvra végzik...így egy kis mobil környezettet vihetsz magaddal gépről gépre. Esetleg új u3 prograok letölthetők és telepíthetők a pendrájvra (u3.com).
Nem tudom, hogy feltétel-e, de az u3 alaprendszert általában a pendrájv egy elkülönített, csak olvasható felületére teszik, így gyakorlatilag egy ilyen meghajtó 2 ''mass storage drive''-ként látszik. Az egyikről fut autostarttal az u3 a másik meg a maradék tárolási felület (illetve a dinamikus adatok (programok adatai)is ide kerülnek).

KB. ennyi.....remélem érthetően tudtam fogalmazni. ;)

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#8) leonaprofi


leonaprofi
tag

Sziasztok én most akarnék venni egy 4Gb-os Sandisk Cruzer Micro pendrive-ot,de azt hallottam,hogy a rajta lévő U3 program magyar XP-n nem működik.Ha ez tényleg igaz és nincs semmilyen megoldás rá,akkor meggondolnám a vételt,mivel nekem ilyen XP-m van.Ezért kérnék valamilyen értékelhető információt ezzel kapcsolatban.Előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.