Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kriza


Kriza
őstag

Nem lehet vele fényképezni és mp3-at hallgatni, csak telefonálni ??? Nem is telefon az ilyen! :DDD:DDD:DDD

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2) Gouseppe


Gouseppe
csendes tag

Ilyen béna telcsit 5 éve gyártottak! :)):):DDD:DD:D:D:DD:DDD:):))

Cool Baby!

(#3) Gouseppe


Gouseppe
csendes tag

Bekattantak a mobilgyártók! :DD

Cool Baby!

(#4) AS


AS
félisten

De ez is csak ázsiában lesz kapható.:))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) parandroid válasza Gouseppe (#3) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Rólad nem is beszélve. Állj le egy kicsit légy szíves. Lassan az összes topikban van egy az értelmetlen, (jó esetben) egy mondatos hozzászólásaidból. Minden topikba akarsz írni valamit? Arról nem is beszélve, hogy itt sikerült rögtön két értelmetlen hozzászólást is generálnod, holott még az elsőbe beleszerkeszthetted volna ezt is. A szmájlikból kirakott sormintákat pedig ebben a fórumban még ennyire sem díjazzák.

Köszönöm,

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Szép ez a telcsi. Azt nem értem, miért van ekkora kijelő benne? A WAP miatt?

Samsung Galaxy A54

(#7) BobMaster


BobMaster
senior tag

Ez az első szétnyitható telefon, ami ki is néz valahogyan.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#8) Tithian


Tithian
őstag

Örülök, hogy a magamfajta, a telefont telefonálásra használó emberekre is gondol még valaki :)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#9) brainticket


brainticket
aktív tag

Szerintem nagyon szép telefon, jó nagy, használható gombokkal, meg nagynak tűnő kijelzővel!

(#10) ragazzo


ragazzo
őstag

Lehet hogy azért nem tettek bele szinte semmit,mert mondjuk időseknek (is) készítették.De lehet hogy ez árában is tükröződni fog.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.