Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AMD Power


AMD Power
titán

Az aksi erősítés ráfért és persze sokaknak az FM rádió is fontos , de szerintem ez csak újabb Samsung ''bőr lehúzás''!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2) -NOKIA- válasza AMD Power (#1) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

[kép]
''Samsung SGH-D900i legfontosabb újítása nem más, mint az integrált sztereó FM rádió, ezenkívül pedig nem mehetünk el szó nélkül az átdolgozott fényképezőgép mellett sem. A gyártó állítása szerint a D900i sokkal fürgébben készít el egy fényképet, mint az elődje.''
( innen idéztem: [link] )

AMD Power! Pár nem számottevő újítás, meg télleg gondolom egy halom pénz érte...

(#3) erdoke válasza -NOKIA- (#2) üzenetére


erdoke
titán

Valószínűleg ugyanannyiba fog kerülni, és egy áthidaló modell lesz az U600 tömegtermelésének beindulásáig. Esetleg az utóbbi térhódításakor a D900i leszáll a ''value'' kategóriába.

A legjobb aláírás a héten

(#4) kem válasza erdoke (#3) üzenetére


kem
addikt

Ma voltam pannonnál p900-at venni, de mivel nincs nekik már jó ideje, megmutatta az U600-at is. Egy nagy rugó van a hátulján, amit 2db 1mm-es műanyag tart, és ezek biztosítják hogy becsukódjon.ugyhogy e miatt szerintem sokan ki fogják hagyni

Köszi!

(#5) [xlt] válasza kem (#4) üzenetére


[xlt]
tag

d900i az igazi ha ilyenbe gondolkozol , várj még egy hetet és lesz ithon is

(#6) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Cool kis teló megérte az árát! :))

[Szerkesztve]

(#7) Lasley


Lasley
csendes tag

Ma egy hetes a teló (D900i) és nekem is olyan gondjaim vannak, hogy az office file-okat egyáltalán nem jeleníti meg. Ha felmásolom a telora azt jelzi, hogy pdf meg doc van rajta, de nem tudom megnyitni. Amikor felhívtam a szolgáltató ügyfélszolgálatát azt mondta egy nyávogós hölgyecske, hogy uram ilyen telefont nem is forgalmaz a cég.
Egy hét után ez szomorú, nem ?

Valaki mondja el nekem hogyan lehet ezt csinálni. Vagy csak rossz mappáa tettem? Nem vagyok analfabéta a telcsikhez, de ez kifogott rajtam. Mitöbb ezért a funkcióért döntöttem ezen készülék mellett. Érezzem magam becsapva? :O

[Szerkesztve]

(#8) erdoke válasza Lasley (#7) üzenetére


erdoke
titán

Értelemszerűen az Other files mappába tedd.

A legjobb aláírás a héten

(#9) norbiahod


norbiahod
csendes tag

Sziasztok szeretnék segítséget kérni.Vettem egy d900i-t és nem tudom,hogy lehet kikapcsolni a EDGE hálozatot.A használati utasitásban nem ejtenek róla szót.Azt hallottam ha be van kapcsolva akkor elég hamar lemerül az akksi.Igaz???????????Élöre is köszi

(#10) nemma válasza norbiahod (#9) üzenetére


nemma
addikt

EDGE-ről le lehet egyáltalán kapcsolódni? Tudtommal az GPRS alapú, így nem fogaszt többet.
Más tészta, ha 3G lenne.
A kijelzőn alaphelyzetben van egy E betű?

(#11) norbiahod válasza nemma (#10) üzenetére


norbiahod
csendes tag

Köszi a gyors választ.Igen van a kijelzön egy E betü alap helyzetben.Akkor azt mondod,hogy ne foglalkozzak vele nem fogja lemeríteni az akksit?

(#12) Viktor0610 válasza norbiahod (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez csak a lefedettséget jelöli, szükségtelen vele foglalkozz.

Samsung Galaxy A54

(#13) norbiahod válasza Viktor0610 (#12) üzenetére


norbiahod
csendes tag

KÖSZI :R

(#14) facsillati


facsillati
csendes tag

sziasztok.én még csak készülök megvenni ezt a mobilt és azt akarom tudni, hogy vagy-e hozzá usb vagy vmi ilyesmi amivel gépre fel lehet rakni mondjuk a képeket vagy a gépről telefonra rakni zenéket?!

(#15) coyote55 válasza facsillati (#14) üzenetére


coyote55
őstag

Igen, kapsz hozzá kábelt is, meg CD-t a Samsung PCStudióval, és a driverekkel

Memento Mori!

(#16) busman12


busman12
csendes tag

sziasztok
vettem a teloba egy memoriakártyát
letöltöttem vistához a "samsung pc studiot"de a memoria kártyát nem látja
a telo látja telefon memobol tudok áthejezni kártyára
a pc látja de meghajtot nem csinál neki :W
valami tippetek????

elöre is köszi :R

(#17) Riverholder válasza busman12 (#16) üzenetére


Riverholder
csendes tag

busman12 láttam,h valaki azt írta egy hasonló próblémára,h a telót csatlakoztatni kell a géphez és azután újraindítani (mármint a telefont), és akkor működni fog! Állítólag működőképes módszer! Próbáld ki!

Remélem segítettem! :)

[ Szerkesztve ]

Jack River was here!

(#18) coyote55 válasza busman12 (#16) üzenetére


coyote55
őstag

Menü->beállítások->telefon beállítások->USB beállítás->állítsd háttértárra!

Memento Mori!

(#19) domesz


domesz
aktív tag

így ahogy mondja

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#20) busman12 válasza coyote55 (#18) üzenetére


busman12
csendes tag

köszi szépen a segitséget mükszik :R

(#21) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Kár h a vodánál már nincs.....meg U600 se....tudom nem mai darabok de ha más szolgáltatónál van,nekik kár volt kivenni a listából :W :O

(#22) szokerr


szokerr
csendes tag

Sziasztok!
Tud valaki segíteni?
Van egy Samsung D900i-m megakartam nézni a belső beállításait beírtam egy kódot *#8999*8378#. Nem tudom visszaállítani mert el ment a telefonon a hang.
Szeretném ha valaki ügyködne rajta egy kicsit, írja be ezt a kódot és küldje el az audio setting beállításokat.
Előre is köszi.
Szokerr.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.