Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] RV360 - három változatban (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) AttackR


AttackR
tag

Én már nem tok kiigazidni az ATi-n minek ennyi kártya? Melyiket éri meg mostmár megvenni? Melyik gyorsabb melyiknél? áhhhhhh... Nah talán ma lecserélem a ti4200-esemet egy radi 9100-esre oszt végre radeonom lesz. De mire megtudtam hogy mit is tud a 9100 hát......

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#2) crab


crab
senior tag

Én meg azt nem értem miért a leggyengébbre raknak 256mb ramot?:F

(#3) robekri válasza AttackR (#1) üzenetére


robekri
addikt

Nem 9500-t akartál írni? Nem nagyon szoktak downgradelni!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4) strike-force


strike-force
őstag

mi az , hogy ''GDDR-2-M RAM'' ?

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#5) Yutani válasza AttackR (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ha van eszed, nem cseréled le a Ti4200-t R9100-re... Nekem mindkettő volt (9100 helyett 8500LE, de ugyanaz), és a Ti4200 sokkal jobb kártya. De nem kell rám hallgatni, azt teszel, amit akarsz...

#tarcsad

(#6) HEBI válasza AttackR (#1) üzenetére


HEBI
senior tag

Egyetértek abban, hogy nem lehet kiigazodni (nagyon nehéz) manapság az x féle ATI között. Csak azt nem értem miért csinálják...
Ráadásul a számozási rendszerük sem következetes, értem ez alatt, hogy a nagyobb nem jobb (és akkor még enyhén fogalmaztam).
Egyébként én sem értem, miért akarod lecserélni a 4200-öt egy 9100-esre? :U

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#7) strike-force


strike-force
őstag

AttackR: most akkor már lecserélted a kártyát, (amint az aláírásodban is van) vagy nem?

más.

te azelőtt ''hordó'' voltál, nem ?

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#8) banderas válasza AttackR (#1) üzenetére


banderas
csendes tag

hi
le ne cseréld!!! (szerintem)

amúgy nagyon zavaró ez az egész, memória- sávszélesség, gpu frekvencia, pixel futószalag, textúrázóegység mizéria, az egyiken az egyik a másikon a másik a szűk keresztmetszet, aztán szegény júzer meg döntse el hogy mi a jó neki... :F

szeme boby

(#9) Cane válasza crab (#2) üzenetére


Cane
őstag

Ez érthetetlen. 256Mb mem és ráadásul ez csak 275 (550) MHz-en ketyereg... Elég lett volna rá ilyen órajelen 64Mb is.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#10) AttackR


AttackR
tag

Nem még nem cseréltem le, viszont én az ATI kártyára a szolgáltatásai miatt cserélek, és kiváncsi vagyok sz ATI-re. Mivel a kölzejövőben VGA-t veszek, ezért kipróbálom az ATI-t meg az nvidiát-t is. És ez a kártya elég minden mostani játékhoz, valamint ha űúj kártyát veszek ezt nem szeretném eladni. Csak ennyi. Ugye megértitek?Igen hordó voltam, mert?

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#11) AttackR


AttackR
tag

Nah hordó vagyok :)

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#12) AttackR


AttackR
tag

Jah és elmondanám hogy anzistrop szűrést is használok namost egy geforc4 ti4200 2x szűréssel LEMERAD egy 8500le-hez képest, mivel az le-ben alapból be van kacsolva és nem lehet kikapcsolni.

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#13) AttackR


AttackR
tag

Ugyhogy ha láttok egy 4200vs8500le tesztett akkor a 8500le 2x szűréssel van..... ennyit eről.

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#14) Male válasza crab (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Hogy a sok hülye megvegye, és mindenkinek elmondhassa, hogy neki 256 mega van a videokártyáján. A vevőknek kb 80% lehet ilyen, pl ma is voltam egy számtechboltban, az előttem levő vevő VGA-t keresett. Azt mondja az eladónak: valami Gef4-et akar, végülis mindegy, hogy milyen, csak 8x-es AGP-s legyen. Ezt a 8x AGP-t ismételgette, hogy az nagyon fontos -> szerintem majd adnak neki egy Gef4 MX440-8X-et legalább 30-ért, mert hogy az 8X AGP. Elég nehezen álltam meg, hogy szóljak neki, mert itt átverik, csak hát én is akartam ott venni valamit (nem lett volna jó kezdés abban a boltban, hogy elszedem az extraprofitot).

(#15) Sanya válasza Male (#14) üzenetére


Sanya
nagyúr

jah, én is csak úgy tudtam eladni a gef2 mx 400-at, hogy 64 Mb van már rajta, és ddr ramos, ami 2x gyorsabb(mint az ugyanolyan sd ram--a 64 bites)

Elkelt. én meg örültem, hogy megvette valami lamer

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16) rudi válasza Cane (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

Azért mert maradt egy valag lassú RAM moduljuk amit el kell valahogy nyomni. Szerintem a nyerő a közepes lesz ha bruttó 35-40.000 körül adják és húzható is lesz.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#17) Cane válasza rudi (#16) üzenetére


Cane
őstag

Persze, csak úgy tűnik mintha nem passzolnának ösze az órajelek és a memória méretek. De az üzlet néha érthetetlen dolgokat szül...

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#18) beeboy


beeboy
addikt

lassan már több típus lesz mint amennyit eladnak... :(

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] RV360 - három változatban (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.