Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Senior tag


Senior tag
aktív tag

Nem teljesen értem. Ha eddig árult Kingmax néven is, akkor hová akarják pozícionálni ezt a KingDisket? Vagy eddig csak másoknak gyártott?

Ugorgyunk!

(#2) anjani182 válasza Senior tag (#1) üzenetére


anjani182
őstag

Szerintem csak pusztán azért, hogy beivódjon a köztudatba, hogy van Kingdisk nevű cég, ami memóriakártyákat gyárt, és hogy ez elvileg külön van a Kingmaxtól :U Nem? :F

Forever and ever, let's make this last forever.

(#3) D.Orion


D.Orion
veterán

''egy kitűnő ár/érték arányú, illetve Kingmax minőséget nyújtó termékcsalád ígéretével.''
Magyarul olcsót és jót egyszerre? Érdekes lesz, remélem ez azért nem olyan lesz, mint az ASUS ASRock. Kingmax jó cuccokat gyárt, nekem is kettő 500Mhz-es modull csücsül a gépemben, sztem a mínőségre tényeg nem lesz majd panasz.

(#4) simonzé


simonzé
addikt

Ezt hívják szegmentálásnak. Olyasmi ez, mint az Asus-Asrock, vagy a Toyota-Lexus viszony. A Kingmax fogja gyártani a gyors/nagy/szép csúcstechnikát, a Kingdisk meg a tömegterméket. Mivel két márkanév lesz a piacon, jobban beoszthatják a minőségi szinteket. Okos döntés.

I don't fit in. I fit out.

(#5) ebx


ebx
aktív tag

Az alsóbb kategóriát célozza meg es a különösen ronda logó is?

Vagy csak nekem nem tetszik?

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#6) D.Orion válasza ebx (#5) üzenetére


D.Orion
veterán

Szerintem is ronda. :D

(#7) marcee válasza ebx (#5) üzenetére


marcee
addikt

(Elképesztő gány a logó, éppen akartam is mondani, hogy az alapján csóringer kezdők is lehetnének és az egyik nagyfőnök dilettáns kölyke tervezhette valószínűleg.)

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.