Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cefa


Cefa
senior tag

Na leadtam a rendelést.
Remélem benne vagyok az 500-ban :))

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#2) Versus


Versus
senior tag

És tessék mondani! Ez valóban 100 ezer alatt lesz itthon is ?

Premium Vintage

(#3) Sanya válasza Versus (#2) üzenetére


Sanya
nagyúr

Ne is reménykedj!!!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4) arn


arn
félisten

a nagyker netto ara kb... talan a kiskere. de mar ez sem valoszinu. min 25%al tobbe kerul mint kinn.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5) twollah válasza arn (#4) üzenetére


twollah
nagyúr

Plusz vám, plusz ÁFA.

(#6) anulu válasza twollah (#5) üzenetére


anulu
félisten

2002. május 1 óta nincs a PC alkatrészekre vám :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) Ploszi


Ploszi
senior tag

csak a software-re vonatkozik, a hardware vámköteles :( én is meglepődtem, de vámtiszt mondta :(

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#8) Male


Male
nagyúr

Friss hír lehet: előrendelés március végi, április elejei határidőre.

(#9) marcee válasza Ploszi (#7) üzenetére


marcee
addikt

...És ez hogyan változik az unióval és mikortól?

(majdnem lehidaltam, amikor a Jövő Mérnöké-ben olvastam a Chrysler tesztet, amiben megemlítették, hogy itthon ugyan 9 miller, de az eu. országaiban 4,5-ért vihető. Röhej vagy inkább tragédia)

\m/

(#10) Gaius


Gaius
tag

Hmmm.... Tekintve a hazai picot (fosfosfos), nem csodálkozom majd rajta, ha 150 körül lesz az ára. Az ATI kb. két hete csökentette az árait, a 9700 Pro például 399 dolcsiról 299-re ment le. Ez itthon úgy jelentkezett, hogy pl. én 66 bruttóért vettem a Bluefishben a sima 9700-esemet. Utána felment (most is annyi) 71-72 bruttóra. Ez van. Ráadásul itthon beszerezni egy 9700 Prot sem egyszerű.
Geforce-ból persze Dunát lehet rekeszteni. Kíváncsi vagyok arra, hogy mikor jönnek rá a hazai kereskedők arra, hogy nem éri meg Gef. kártyákba pénzt ölni, mindenki Radeont keres.
Csak ők is népbutítás tipikus példáját követik, hogy ami jó volt eddig (illetve nem volt más), ,az utána is az, ergó ezt veszik. Holott érdemes megnézni például az Aproneten, hogy 50 hirdetés közül 48 Geforce-tól szabadul.......

Alea iacta est - Gaivs Ivlivs Caesar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.