Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wipes


wipes
senior tag

Ilyen kártyám van, csak powercolor.
Annyira nem vészes. :)
És belefért a slim házba. :C

(#2) Sanya válasza wipes (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

Ha 4 Ns-os, akkor mennie kell a memóriának 500-on is. nem ptóbáltad(500=250*2)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) Sanya válasza Sanya (#2) üzenetére


Sanya
nagyúr

lemaradt:

nem próbáltad?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4) wipes válasza Sanya (#2) üzenetére


wipes
senior tag

Nem, az alap a 200/400, és nem próbáltam húzni több okból sem egyelőre.
- főleg mert nem tudom, hogy lehetne :)

(#5) Sanya válasza wipes (#4) üzenetére


Sanya
nagyúr

powerstip-et felrakod: jobb klick rá, alsó menüre katt, és ott megjelenik a kártya core és mem frequentiája. próbáld ki, hátha kijön belöle egy 9200 sima.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6) wipes válasza Sanya (#5) üzenetére


wipes
senior tag

az a gond, hogy nem is jelenik meg
asszem a bios nem engedi a tuningot vagy vmi illyesmi
ki se írja az órajelet, csak ha az omega driverrel nézem
pstippel meg sem jelenik az órajel a normál drivellel
omegával viszont nem megy rendesen :F

(#7) wipes


wipes
senior tag

drivellel=driverrel

(#8) Bgs


Bgs
senior tag

Nekem egy 9200se simam van. Probaltam huzni, de mar 1MHz emelesre is szemetel a kepernyon. Sikerult barkinek is huzni valamit a kartyan ?

Az enyem Sapphire, ha ez szamit valamit...

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#9) GigabyteFan válasza Bgs (#8) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

számit bizony ...

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#10) KZT válasza GigabyteFan (#9) üzenetére


KZT
tag

Bezzeg ha gigabyte lenne!500%-al lehetne húzni! :)

(#11) Pupák


Pupák
tag

rintem egy fos 9200 at nem érdemes erőltetni mert szarból nehéz várat (bocs a csúnya szövegért ennyi)

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#12) Bgs válasza Pupák (#11) üzenetére


Bgs
senior tag

Varat nem is, de talan a feszek helyett lehet duledezo vityillot epiteni :)
Egyebktn 1500 Ft-ot azert megert, mert gyorsabb, mint a TNT2 Ultram volt...

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#13) Zoller34 válasza Pupák (#11) üzenetére


Zoller34
aktív tag

rendben legyen fos a 9200 , de nagyon sok embernek nem telik jobbra

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#14) Keitaro


Keitaro
addikt

Igen, ilyen megnyilvánulások nem kellenének. Akinek meg pl Low-profile cucc kell, arra jó, és mint a kolléga említette, egy TNT2höz képest ennyiért tényleg sokkal jobb :))

(#15) Zoller34


Zoller34
aktív tag

Oks , bocsesz ha nekem szólt !
De vannak emberek , akik nem értik meg hogy nem mindenki tud megvenni egy radeon 9500-9700-9800 -as kártyát . Anno meg kell elégedniük egy ilyen gyenge hardverrel :(((

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#16) Godfather


Godfather
aktív tag

Két különböző gyártmányú 9200se között csak az a kulonbseg, hogy az 1ik kicsit lassabb, mint a másik. Talán....
Ezeket a kártyákat a lowend szegmensbe tervezték, és erre tökéletessen megfelelnek. Nem HCGAMER kártya.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#17) Keitaro válasza Zoller34 (#15) üzenetére


Keitaro
addikt

Nem neked szólt. IMac Kingnek, szóval ne vedd magadra kérlek, neked is igazad volt.

(#18) Menthirist


Menthirist
veterán

Nem tudom, nekem nincs túl sok bajom vele(semmi). 200/333-an megy, SE, és mégis max felbontáson, és max mindenen játszok vele mostani gamékkal(Chrome, Fifa2004, MTG Battlegrounds, Unreal2(ez mondjuk nem mai)), és minden jól megy(csak nem teszek rá 4x antialliansingot, csak Anisotropic Filteringet). Lehet hogy nem időtálló, de az MX400-ammal is eljátszogattam, és nem dől össze a ház, ha csak 800x600-ban tudok majd játszani. Ráadásul sulinetes, ergo ingyen volt. Vehettem volna még Inno3D FX5200-at, de az meg 3 ismerősömnél is instabil és fagy minden ezerrel. A PH-s fórumokon is ezeket lehet hallani, ugyanúgy az Inno FAQ-ban

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.