Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] RADEON 9200 SE specifikációk (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) biga


biga
senior tag

PCI-s DirectX8.1-es kártya. Ez tetszik. VESA-ba nem lesz? Akkor a 486-osban is nyomhatnám a HL2 light verzióját :DD :DD

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#2) beeboy


beeboy
addikt

istenbizony, ezt már nem tudom követni....

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#3) rog


rog
addikt

64 bites.
de szerintem mar egy ideje van ilyen orajelu valtozat, csak most atneveztek se-nek.

(#4) Keitaro válasza rog (#3) üzenetére


Keitaro
addikt

Igen a Club3Dnek [L]http://prohardver.hu/rios2_hir.php?id=3408[/L] volt hasonló, de még az is erősebb volt...

(#5) rog válasza Keitaro (#4) üzenetére


rog
addikt

ja a gpu 50 mhz-ve.biztos huztak :)

(#6) nap


nap
addikt

Hat a core/ram orajeleket olvasva elbujhatnak a 7500-om mellett! Talan a pro kivetelevel, mert azzal kb. egalban van. Tudom, hogy az orajel nem minden, meg, hogy fejletteb architektura, de az a gyanum, hogy teljesitmenyben nem sok kulonbseg van.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#7) rog válasza nap (#6) üzenetére


rog
addikt

jaj nem minden. ugyhogy nagyon nem fognak bujkalni, talan az se meg le fog vele fogocskazni. amig nem kell shader-ezni.

(#8) Marczi válasza biga (#1) üzenetére


Marczi
csendes tag

Szerintem van még a PCI kártyának is létjogosultsága. Vannak, akiknek nem kell hipermegaszuper csúcskártya, de az alaplapi integrált graf. csip (már) nem nyújt elég teljesítményt. Az olcsóbb alaplapokról előszeretettel hagyják le az AGP-csatlakozót, de azért PCI mindegyiken van. Vagy vegyük mondjuk a VIA EPIA alaplapokat. Vagy az Amigásokat. Nekik is csak PCI csatlakozójuk van. (Kivéve, aki hozzájutott egy Pegasoshoz vagy egy AmigaOne-hoz)

(#9) Vitus válasza biga (#1) üzenetére


Vitus
őstag

Gf4-ben is van pci-os :) De jó az ha van sok ember igényt tart rá hidd el.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#10) LordX


LordX
veterán

Egy külföldi oldal szerint (Anan..) a 9200SE 64 bittes membusszal jön (Ugye R9200: 128 bit)

(#11) beeboy


beeboy
addikt

most már megzavarodtam.....

most a 9200 pro hova tehető a 8500-höz képest?
és a 9000-hez képest hol vannak ezek?

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] RADEON 9200 SE specifikációk (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.