Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Radeon 9100-as kártya a Crucialtól (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Mi ez a sz*r? :))

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Nevetséges vaze, hogy 2003-ban is gyártanak még ilyen cumókat...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3) esteban


esteban
senior tag

Volt raktaron egy halom lassu ram, mit tehet a gyarto, ha eladni nem tudja ... ? hat csatolja egy masik aruhoz ajandekba ... jelen esetben egy VGA-t csinalt belole. Ellenfelnek gondolom az FX5200, Xabre, kartyakat szantak ... mivel kepminosegben nem rossz, mar csak a franya ventit kellene egy meretes passziv bordara cserelni, hogy egy jo kis karesz legyen egy csendes kis gepben :)

iBook + RedBull :)

(#4) Phantom Lord


Phantom Lord
aktív tag

Az ember pedig pont azt várná el egy ilyen nagy ramgyártotol, hogy fasza 3 ns ramokat pakol a kártyáira.

(#5) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Ha, a 512-es 400-as ramhoz adja ajándékba akkor jó ötlet. :DD

(#6) Vikthor válasza zsoltee10 (#5) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Szia Zsolt!

Jó a CD lejátszó. Köszi. :))

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#7) Sanya


Sanya
nagyúr

Szerintem valamelyik gyártónak be kellene jelentenie hogy kiad egy új geforce2mx200-ast feleakkora ramsebességgel és negyedannyi teljesítménnyel 15000-HUF-ért. Szerintem az is ekkora sikerű lenne

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8) karib


karib
addikt

Nem tudom, mit morogtok - a Radeon 9100 (alias 8500, ugyebár) ma az egyik legjobb ajánlat azoknak, akik nem akarnak 9500-ast vagy jobbat venni, sőt egy Ti4200-ra sem akarnak pénzt kidobni. Bruttó húszért már kapható és teljesen korrekt. Más kérdés, hogy a Micron kicsit megkésett, de már korábban is lehett hallani, hogy a memóriák mellett mást is fognak gyártani...

Department of Redundancy Department

(#9) Obi-1 válasza karib (#8) üzenetére


Obi-1
őstag

Ugyebár 8500LE inkább...

Only a Sith deals in absolutes.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Radeon 9100-as kártya a Crucialtól (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.